Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai Jak kupię PS4 to na pewno. :P

 

Swoją drogą, czy tylko mnie śmieszy, że Acti wraz z Bungie pakują pierdyliardy dolarów na marketing i mimo to ja dalej mam ich grę daleko gdzieś, a tu przychodzi taki gość jak Bansai, puszcza parę screenów z niegotowej wersji gry, a Ja mówię sam do siebie "WOW! Wygląda fajnie!".

 

Śmieszne to czy nie? Chyba trochę tak ;) 

Odnośnik do komentarza

Bansai - gra ma normalny tryb fabularny i swoje wlasne uniwersum, mozesz przechodzic singla od poczatku do konca w pojedynke.

 

To super, jeszcze wiecej grania mi sie szykuje w takim razie :).

 

 

Co do mocy, na multi udalo mi sie dzisiaj Titanem wpasc na B uzywajac Skilla (najpierw 2 razy X zeby skoczyc wyskoko, potem skill) i zmiazdzyc 3 ypa oraz zastrzelic 4ego, chyba moj rekord odkad trwa alfa. Multi ma ogromny potencjal moim zdaniem, jednak wolalbym aby byly jakies uniwersalne bronie a nie nasze wlasne, a najlepiej jakby byly oba tryby, w jednym uzywamy swoich, w drugim domyslnych.

 

 

@Kubson

 

Jesli do mnie piszesz to mylisz sie, gameplay jest bardzo miesisty i przyjemny, dla samej grafiki czlowiek nie siedzi do 3 w nocy i nie robi Raid'a z ledwo otwartymi oczami.

 

Meh, silly me, do Cedrica pisales :P

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Po prostu jara cię grafika, a nie gameplay

 

Raczej art style i te piękne otwarte przestrzenie, które widać na screenach. Nie lubię "ciasnoty" w grach, zarówno designerskiej (np. Gears of War - odrzuca mnie ta gra od samego patrzenia na screeny) jak i gameplayowej (The Order, który wygląda jak jakiś pseudofilm). Dlatego najbardziej lubię wszelkie gry typu "open world".  bo nie czuję że się mnie na siłę ogranicza. 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna gierka na wyższych poziomach trudności. Wtedy przeciwnicy stawiają jakiś opór.Nie wiem, ale czy to wina low lvl czy gra ma taka być,ale praktycznie nie otrzymujemy żadnej kary za śmierć.Mam nadzieje,ze w pelnej wersji będą naprawdę wymagające dungeony,sporo arsenalu i olbrzymia ilość contentu.

PvP dla mnie jakieś takie randomowe,zbytnio balansu nie ma.

Licze na Pve

Odnośnik do komentarza

Ja juz wiem w co będę grał na jesień i juz bfa nie kupię, prę order z pss juz jest. Jestem zachwycony pve jak i pvp zawsze będzie co robić jak się zmeczysz którymś z trybów. Dziś grałem 8 godzin i nie miałem dość, gdybym nie szedł do roboty to pewnie dalej bym grał, baa odpuscilbym nawet imprezę dziś.

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Sam biorę na premierę , bete hardline tylko raz uruchomiłem i totalnie mnie nie ruszyła zdecydowanie wolę bf4.Natomiast destiny to moim zdaniem powiew świeżości z niczym nie mogę go porównać. Jedynie nie podoba mi się tryb pvp a raczej te cyferki no i nie wiem jak z ekwipunkiem czy się scaluje? Bronie fajnie jakby dali do wyboru w trybie pvp.

Odnośnik do komentarza

jako spadochroniarz z BFa powiem, że łatwo nie jest XD

 

ej czemu na 6lvl mam dalej tylko te podstawowe pukawki? Inni to mnie już z jakiś ładowanych chu,j wie czego miażdżą a ja dalej jak ta c,ipa z serią na twarz próbuję walczyć..

 

10434013_1453239841590007_52823466458615

 

co do designu, to również jestem pod wrażeniem. Szkoda tylko, że bardzo mało graczy spotykałem w pve, może ze trzech. z tego co widzę wszyscy cisną te flagi na pvp

Odnośnik do komentarza

jakie cyferki ? Caly ekwipunek Ci sie przenosi do multiplayera, w trakcie gry mozna go zmienic.

Cyferki przedstawiające obrażenia , strasznie mnie irytują a trybie PVP. Po za tym chyba w trybie pvp się te bronie skalują więc nie jest źle i tak najbardziej kręci mnie coop . Ta misja na 6 lvl z 2 bossami(żółw z trailerów i oko) to jakaś masakra nawet nie wiedziałem kiedy te 2 godziny minęły . 

Odnośnik do komentarza

jako spadochroniarz z BFa powiem, że łatwo nie jest XD

 

ej czemu na 6lvl mam dalej tylko te podstawowe pukawki? Inni to mnie już z jakiś ładowanych chu,j wie czego miażdżą a ja dalej jak ta c,ipa z serią na twarz próbuję walczyć..

 

 

 

 

Kolego gdybyś łaskawie wpadł wczoraj na imprezę gdy grałem w Destiny to bym cię zaprosił do Tower gdzie kupisz sobie nowe pukawki i inne rzeczy dla swojego Głardiana ;) Inna sprawa że cholernie trudno ubić niektórych przeciwników wczoraj z kroczącym robotem męczyłem się chyba z 30 min !!! i po 4 śmierci dałem sobie spokój, oczywiście dziś spróbuję ponownie Dapo liczę na twoje pukawki bo moje mają na razie chyba 59 hitów, a druga 79. 

Aha już dobiłem max level w Alfie ;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

 

jako spadochroniarz z BFa powiem, że łatwo nie jest XD

 

ej czemu na 6lvl mam dalej tylko te podstawowe pukawki? Inni to mnie już z jakiś ładowanych chu,j wie czego miażdżą a ja dalej jak ta c,ipa z serią na twarz próbuję walczyć..

 

 

 

 

Kolego gdybyś łaskawie wpadł wczoraj na imprezę gdy grałem w Destiny to bym cię zaprosił do Tower gdzie kupisz sobie nowe pukawki i inne rzeczy dla swojego Głardiana ;) Inna sprawa że cholernie trudno ubić niektórych przeciwników wczoraj z kroczącym robotem męczyłem się chyba z 30 min !!! i po 4 śmierci dałem sobie spokój, oczywiście dziś spróbuję ponownie Dapo liczę na twoje pukawki bo moje mają na razie chyba 59 hitów, a druga 79. 

Aha już dobiłem max level w Alfie ;)

 

To dlatego ja tak lamię. ja w tower nawet jeszcze nie byłem :) Widac noob ze mnie jak ja ostatnio Titanfalla grałem :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

To dlatego ja tak lamię. ja w tower nawet jeszcze nie byłem :) Widac noob ze mnie jak ja ostatnio Titanfalla grałem :)

 

 

I jeszcze powiedz mi że masz defence jak walduś na poziomie 68 :) ja mam 108 ale dziś wpadnę do Towera to może coś jeszcze się da wykrzesać ze zbroi.

 

 

ej to wiele wyjaśnia w takim razie, bo z tym robotem-kulą to walczyłem chyba z 15 minut... 

 

 

Ta misja na 6 lvl z 2 bossami(żółw z trailerów i oko) to jakaś masakra nawet nie wiedziałem kiedy te 2 godziny minęły . 

 

pomożecie mi wyjaśnić jak to działa? 

 

mamy do wyboru ziemię jako destination i teraz mam tam dwa punty - story i freeroam z subquestami. Rozumiem, że jak przeszedłem story to już nie mam tam czego szukać? bo wlazłem tam znowu i wszystko było od początku - czy potem jednak byłby różnice?

 

ta druga opcja freeroam, to rozumiem, że zmienia się w zależności od levelu i tego co się odkryje, bo część do kraba nie doszła, część go nie odkryła a część ma za słaby level, tak? dodatkowo pisze tam, że fireteam 1-3, ale rozumiem, że będzie można grać w 5 fireteam naraz i latać sobie w 15 osób c'nie? Czy za bardzo w MMO idę XD

 

pvp to jasne jest, tutaj optymizia mnie ilość trybów, jaka będzie dostępna. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...