Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tower to miejsce kupowania broni, przyjmowania zleceń zabójstw i tego typu bajery

 

Poruszając się po Tower jak kupowałem, przeglądałem ekwipunek, bronie czy rozmawiałem z postaciami. Miałem wrażenie jakbym grał w nowe Mass Effect i poruszał się po nowej Cytadeli, do tego widok z trzeciej osoby i nawet podobne lekko "koślawe" animacje rodem z ME.

 

No i te widoki

 

 

 

10353440_1441555719432253_13513051697601

10321029_1441554686099023_17369232294642

10355671_1441555816098910_36040699248925

10480596_1441555642765594_27606911530785

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

To dlatego ja tak lamię. ja w tower nawet jeszcze nie byłem :) Widac noob ze mnie jak ja ostatnio Titanfalla grałem :)

 

 

I jeszcze powiedz mi że masz defence jak walduś na poziomie 68 :) ja mam 108 ale dziś wpadnę do Towera to może coś jeszcze się da wykrzesać ze zbroi.

 

 

Ano :) Mówiłem, że ja nie obcykany w tego typu grach. Porobiłem jakieś misje na Old Russia i od razu chcialem w PvP i srogo się zawiodlem jak ładuej w typa cały magazynek o on dalej stoi i jeszcze mnie zabija. Ale widze, że już wszystko jasne. Tower oraz zakup tam nowych broni i pancerzy to po prostu podstawa.

Coś czuję, ze wezmę Destiniacza w dniu premiery.

 

Odnośnik do komentarza

Ja się mega jaram tym tytułem. Nie mam jeszcze PS4, ale Destiny to tytuł, który przyczyni się do kupna konsoli w przyszłości. Design świata jest po prostu miażdżący, zmienne warunki atmosferyczne zmiażdżyły mi cyce. Dzięki Zeratul za filmik, daje dobry pogląd na grę. Chętnie zobaczę coś z multi jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

Ja juz wiem, że grę biorę na premierę. Świat to jakaś masakra, przebili Halo w pięknym stylu. Jeszcze mamy cykl dniami nocy, no piękna sprawa po prostu. Wczoraj w końcu ze znajomym pograłem i choc graliśmy krótko, to coop to piękna sprawa.

 

Minus to ciągle ekran ładowania, za długo i wolałbym chyba ekran z napisem loading niż te animacje. Dwa, latarki nie da się włączyć manualnie, ona sama się uruchamia, albo ja po prostu nie wiem jak... Są sytuacje, że mało widać i nie można sobie oświetlić drogi.

 

Multi, cóż, jedni chcieli halo, inni nie i powstało coś pomiędzy. Ta super moc trochę psuje efekt, ale na mecz mamy ja może z 3 razy i często ratuje dupe. Mnie się dobrze grało, ale może dlatego, że miałem pod koniec same świetne mecze, dużo zabójstw, fajne akcje. Mogli dać zwykły tdm, bo ewidentnie widać, że gracze chcą postrzelać do siebie, a nie przejmować punkty.

Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy meczyk w PvP dzisiaj z kompletnymi randomami:

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=722988534429655&l=423679691159095064

 

Oj idealnie, jak mi sie przeje PvE w co-opie, PvP juz bedzie na mnie czekac i vice versa :). Bylem sceptycznie nastawiony ale jednak multi daje rade, musza jednak pozbyc sie tego laga, w ww filmiku mialem jedna sytuacje ze typ po 2 sekundach od strzalu chyba raczyl umrzec.

 

Edit: Skumajcie w moim filmiku 9:40, jakie chuy na 4 lvl lMarkah teleporty sadzi i hitow nie zbiera, albo ma lagswitcha kuhwi syn albo gra z urugwaju jakiegos i tylko zabawe innym psuje :confused:

 

W 12:30-12:50 udalo mi sie zabic tego cwela ale z jakim trudem...

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra ma klimat - lepsze teamy moga tutaj miec taka kontrole jak w starych czesciach HALO. 

Szkoda, ze Share sie jak zwykle wykrzaczyl, bo PR roz(pipi)alem przed chwila 9 typa z rzedu. 

Mam nadzieje, ze wroca teksty z HALO w takich sytuacjach! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi jeszcze powie jak rozpoznac ktora bron jest lepsza. Pokonałem misje z tym okiem i pajakopodobnym stworem (swoja droga genialna) i dostałem jakas bron z ta duza cyferka 51 (nie wiem jak to nazwac :D) W Tower natomiast wcześniej kupiłem jakas z 43. czyli teoretycznie ta ktora dostałem pi misji jest mocniejsza. problem W tym ze wszystkie statystyki jak sila razenia, odrzut itd ma lepsze ta bron z numerkiem 43. O co kaman w tym ?

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Tak wiemy Mazz, to nie to co w super Halo ekskluzywnie na Xboxa :)

 

Weteranem w multi Halo nie jestem, ale ogralem wszystkie oprocz ODST i powiedzialbym ze gry te za bardzo sie nie roznia od siebie jesli chodzi o feeling. Poza tym to tylko alpha, z ostatecznymi osadami wstrzymam sie (i polecam to rowniez innym) co najmniej do bety lub nawet pelniaka, ale poki co, PvP ma spory potencjal moim zdaniem, jednak szlifow wymaga.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Polecam zagrac. Rozumiem, ze taki save z bety raczej nie bedzie działał w fullu? Tak juz dzisiaj zaplacilbym za preordera!

Skok + JetPack takze trzeba w tej grze wyczuc, zeby wszedzie doskoczyc/doleciec.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak wiemy Mazz, to nie to co w super Halo ekskluzywnie na Xboxa :)

 

Weteranem w multi Halo nie jestem, ale ogralem wszystkie oprocz ODST i powiedzialbym ze gry te za bardzo sie nie roznia od siebie jesli chodzi o feeling. Poza tym to tylko alpha, z ostatecznymi osadami wstrzymam sie (i polecam to rowniez innym) co najmniej do bety lub nawet pelniaka, ale poki co, PvP ma spory potencjal moim zdaniem, jednak szlifow wymaga.

 

pray n spray z adsem w Destiny vs walenie z biodra z BRki, nie, to nie te sam feeling.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tak wiemy Mazz, to nie to co w super Halo ekskluzywnie na Xboxa :)

 

Weteranem w multi Halo nie jestem, ale ogralem wszystkie oprocz ODST i powiedzialbym ze gry te za bardzo sie nie roznia od siebie jesli chodzi o feeling. Poza tym to tylko alpha, z ostatecznymi osadami wstrzymam sie (i polecam to rowniez innym) co najmniej do bety lub nawet pelniaka, ale poki co, PvP ma spory potencjal moim zdaniem, jednak szlifow wymaga.

 

pray n spray z adsem w Destiny vs walenie z biodra z BRki, nie, to nie te sam feeling.

 

 

To tylko pokazuje jak malo widziales, w Destiny sa "BRki" ktore strzelaja seriami, ba, wczoraj nawet tak gralem i z biodra czerepy lecialy, jednak dzis znalazlem AR z lepszym dmg i postanowilem przetestowac w multi. Ale co ja ci bede mowil, ty juz dawno wystawiles opinie o PvP, prawdpodobnie w momencie kiedy ujawnili ze gra od Bungie ukaze sie na platformie Playstation.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Polecam zagrac. Rozumiem, ze taki save z bety raczej nie bedzie działał w fullu? Tak juz dzisiaj zaplacilbym za preordera!

Skok + JetPack takze trzeba w tej grze wyczuc, zeby wszedzie doskoczyc/doleciec.

 

Będziesz mógł przenieść postać z bety do pełnej wersji ! Nie wiadomo tylko co z Alfą 

 

 

Bardzo dobrze, ze mam też kodzik na betę :) Wiadomo kiedy ta startuje ?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...