Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka jest rewelacyjna. Im dłużej sie gra, tym wydaje sie lepsza. Nie mogłem sie oderwac od multi dziś. Faktycznie bardzo skillowa i fajtycznie każdy frag przynosi super frajde. Mam z tego wieksza radoche niz z Halo 3 i BFa. Noobki moga sie szybko zrazic. Z reszta tak samo bylo z Halo. Czesc uwielbiala serie, czesc nienawidzila. Zastanawiam sie nad wersja z dodatkami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sporo się tutaj pisze dobrego o SI, ale np. w miejscu "walki" (czyt. bezpiecznego ostrzeliwania go ze 100m) z bosem pancernym pajęczakiem, gdzie przeciwnicy się spawnują co chwilę, wystarczy odejść od nich na 30 metrów, żeby całkowicie stracili tobą zainteresowanie, a ich reakcją na twój ostrzał jest najwyżej unikanie pocisków. W zwarciu są naprawdę ok, ale to zachowanie psuje cały efekt i mocno ułatwia rozgrywkę, bo w razie czego zawsze możesz znaleźć bezpieczną strefę, nawet w korytarzach.

 

Granie trybu fabularnego w pojedynkę, to jedna z najnudniejszych rzeczy jakie się przytrafiły grom w ostatnich latach, co trochę mówi choćby o level designie... Wiadomo, że w multi już jest lepiej, ale nadal trudno mi tutaj dostrzec coś, co skłoni mnie do kupna konsoli dla tej gierki.

Odnośnik do komentarza

Ok to dobrze ze dopiero sie odbiera bo juz myślałem ze coś opuscilem.

Z innej beczki- teraz juz wiem czym sie w halo podniecali jeśli chodzi o multiplayer. Grałem wczoraj z Drantzell i było mega.....gra naprawdę bedzie miała u mnie wiele wspólnych godzin. Jutro zmieniam preordera na limitowana edycje z sezon passem.

Odnośnik do komentarza

abcZMl2.jpg?1

 

tak u mnie to wygląda, mam 5lvl, myśle, że gdyby była ta planeta lub skrzyżowane miecze zauważyłbym to

chodziłem teraz po Tower i gadałem z ludzmi z miasta, ale nie znalazłem nic takiego

 

mógłby ktoś mnie bardziej nakierować?

dziś ta beta zdaje sie kończy, chciałbym tylko w  multi zagrać

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ten shotgun miażdży :)

Na księżycu jak zwiedzilismy mapkę w trójkę olewajac misje , po zabiciu tego ogra trafiliśmy na dwoch kosmitów który praktycznie nie dało sie ubić.....kombinowalismy chyba 20 min gdzie oni nas zabijali jednym hitem.....ale w końcu udało sie jak wszczy naładowali super charge a wcześniej wciskając w nich tonę ołowiu. Bomba.

Odnośnik do komentarza

abcZMl2.jpg?1

 

tak u mnie to wygląda, mam 5lvl, myśle, że gdyby była ta planeta lub skrzyżowane miecze zauważyłbym to

chodziłem teraz po Tower i gadałem z ludzmi z miasta, ale nie znalazłem nic takiego

 

mógłby ktoś mnie bardziej nakierować?

dziś ta beta zdaje sie kończy, chciałbym tylko w  multi zagrać

masz zielony wykrzyknik w Tower, idź tam, dostaniesz możliwość wejścia w pvp i wtedy po prawej stronie na orbicie będzie.

Odnośnik do komentarza

Tez tak mialem wczoraj, jak probowalem odpalic kolo 1szej. O ile Singiel to dla mnie coraz wiekszy znak zapytania - zbyt male zroznicowanie pukawek, asortymentu, maksymalny level, ktory wbijemy w pare godzin - jak fabularnie bedzie slabo, to gra bardzo szybko moze znudzic, o tyle jak wl;aczam multi to nie moge sie oderwac...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tez tak mialem wczoraj, jak probowalem odpalic kolo 1szej. O ile Singiel to dla mnie coraz wiekszy znak zapytania - zbyt male zroznicowanie pukawek, asortymentu, maksymalny level, ktory wbijemy w pare godzin - jak fabularnie bedzie slabo, to gra bardzo szybko moze znudzic, o tyle jak wl;aczam multi to nie moge sie oderwac...

I jak narazie strasznie krótkie te misję idź z A do B przy okazji rozwal kilka stworkow.
Odnośnik do komentarza

Tez tak mialem wczoraj, jak probowalem odpalic kolo 1szej. O ile Singiel to dla mnie coraz wiekszy znak zapytania - zbyt male zroznicowanie pukawek, asortymentu, maksymalny level, ktory wbijemy w pare godzin - jak fabularnie bedzie slabo, to gra bardzo szybko moze znudzic, o tyle jak wl;aczam multi to nie moge sie oderwac...

Ja nie mogę się oderwać ani od multi, ani od singla. Do tego ta melodia od czasu trailera cały czas pobrzdąkuje mi w czaszce:

http://www.youtube.com/watch?v=mxGJZExKnSk

Odnośnik do komentarza

To są lokacje na ziemi:

 

pfhsorg6rdng.jpg

 

Na księżycu znane są już trzy lokacje, na marsie cztery, poza tym będzie jeszcze Jowisz i Saturn, dostępny też lodowy księżyc Jowisza - Europa. W przyszłości dodadzą Merkurego, Neptun i Uran (zostały już ogłoszone). Nie będzie ich na premierę.

 

W grze znajdzie się OGROM tego i będzie co robić, to na bank :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...