Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nie mogę się zdecydować, czy chce cały xp wbijać dla FWC czy jednak farmić crucible i vanguard rank? Gdzie mają najlepsze rzeczy do PvP? 

 

Widzieliście tego dziwnego stworka w The Tower, który sprzedawał egzotyki? Skubaniec zniknął zanim się pojawił i nie udało mi się nic od niego wyrwać. Zresztą i tak nie miałem odpowiedniej ilości, bardzo rzadkich, strange coins :(. Wiadomo kiedy typek z egzotykami wraca? Ogólnie bardzo fajny patent z tym różnymi 'wydarzeniami' w świecie gry. 

 

moja worloczka :P mam nadzieję, że można odpalić link:

 

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018429369047/2305843009216868053

Ja zabrałem się za New Monarchy teraz, bo auto rifle z tej frakcji wydaje się być dla mnie najciekawsze ze wszystkich dostępnych legendarnych broni, głównie za sprawą prawie maksymalnego Stability.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinien być o 11:00.

 

Właśnie skończyłem z 2 kumplami Nightfalla. 

Było ciężko ale taktyka i cierpliwość popłaciło.

Dzięki temu zdobyłem egzotyczny hełm, który będę trzymał z sentymentu (bo niestety nie można mieć 2 części zbroi egzotycznej na raz). I tak mi się poszczęściło, drugi Warlock dostał chyba hełm dla Huntera a nasz pro Hunter dostał legendarny Auto Rifle.

 

Jako dodatkowy bonus są "płomienie" wokół głowy które zwiększają expa do momentu resetu, w sam raz żeby poszpanować w towerze (tylko się tam pojawiliśmy i od razu kilka zaproszeń do znajomych).

 

Ta gra jest tak epicka że nie da się tego określić. Jeśli ma się zgraną ekipę z którą można pograć i zarazem pogadać o wszystkim to aż chce się "noł lajfić" całymi tygodniami. 

 

Niby są 3 klasy postaci ale każda subklasa zmienia je nie do poznania. Warlock jako sunsinger może miedzy innymi wskrzesić się (bardzo pomocne na heroicach) lub dodać jakieś bunusy dla innych, np. szybsze cooldowny i spamuje granatami ze hej (i tu przydają się moje zayebiaszcze rękawiczki). Bez huntera, który ma niewidzialność - nie ma co się ruszać. Już nawet nie zliczę ile razy nas wskrzesił w ten sposób :P

Przydałby się jeszcze tytan z tym "bąbelkiem". Ekipa w sam raz na rajd.

 

Jutro w planach jest: wbicie 2 ranki vanguarda (jeszcze ~300pkt), weekly strike i kolejny nightfall. A co do rajdu to niestety jest troche za mało ludzi których znamy i które mają przynajmniej ten 24-25 poziom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie masz co sie martwoic o te Raidy - w klanie mamy juz 10 osob i kazdy nastawia sie na raidy, fakt, ze level nam idzie ciut gorzej niz Tobie i na ten tydzien mozemy sie nie wyrobic, ale spokojnie w przyszłym bedziemy mieli juz potrzebny ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj po południu spróbuję dobić drugi rank w Cruicible i kupić naramienniki, bo te od nich akurat by mi pasowały. Może nawet po ulepszeniu wskoczyłbym na 27 level już. A na 20 zaplanowane jest pierwsze podejście do Raidu, zobaczymy co nam z tego wyjdzie (bodajże trzy 26, dwie 25 i kogoś spróbujemy dobrać).

 

Szkoda, że Xur zniknął w niedzielę rano, brakowało mi jednej monety. Na ten weekend będę jednak gotowy, oby coś dobrego przytargał do Wieży :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj po południu spróbuję dobić drugi rank w Cruicible i kupić naramienniki, bo te od nich akurat by mi pasowały. Może nawet po ulepszeniu wskoczyłbym na 27 level już. A na 20 zaplanowane jest pierwsze podejście do Raidu, zobaczymy co nam z tego wyjdzie (bodajże trzy 26, dwie 25 i kogoś spróbujemy dobrać).

 

Szkoda, że Xur zniknął w niedzielę rano, brakowało mi jednej monety. Na ten weekend będę jednak gotowy, oby coś dobrego przytargał do Wieży :)

o ktorej strike?
Odnośnik do komentarza

Strike to misja, w którą możesz grać z dwoma innymi guardianami, zakończona walka z trudnym bossem i szansą na fajne dropy. Nightfall to modyfikator rozgrywki w tybie strike, który oznacza, że jeżeli wszyscy w drużynie zginą, to wywala was na orbite - nie ma checkpointów. 

 

Myślę, że Raid, to będzie zwykły strike tyle, że można go będzie grać w 6. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...