Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, powiedzcie mi jak najłatwiej zdobyć coś egzotycznego lub legendarnego poza wykupem u jakiejś frakcji? Jestem na 20 lvl. Weekly heroic strike wystarczy?

Szczerze mówiąc nic nie znalazłem. Mam teraz level 25, od 20 grałem w większości PvP i w końcu kupiłem sobie dwa legendarne elementy armora za drugą rangę Crucible. Oczywiście musiałem czekać na reset, żeby dobić dzisiaj brakujące 30 Crucible Marks. Teraz mam 13 Stange Coins i czekam aż powróci Xur, to kupię coś egzotycznego. Moim zdaniem za mało rzeczy wypada, straszna bieda się robi na wyższym levelu pod tym względem, chociaż niektórzy mają więcej szczęścia.

 

Raid jest bardzo trudny, dopiero godzinę temu ukończyła go pierwsza ekipa. Sam robiłem podejście w pięć osób, ale ciężko było coś ugrać już na samym początku.

 

Zasadniczo gra już mnie znudziła. Po przejściu fabuły większość czasu spędziłem na multi, ale nawet ono już mi się przejadło. Gra ma potencjał jeśli ktoś lubi dziesiątki razy ubijać tych samych bossów albo grać kupę czasu w PvP, ale ja po tygodniu zamierzam odpuścić, szkoda mi już czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja swoją grę (ps4) kupiłem w dniu premiery, wciągnęła mnie od razu, ale niestety... dopiero mam 3 level. Nie z mojej winy, bo gdybym mógł to bym grał po kilka godzin dziennie. Otóż przy misjach (z oczywistych względów tylko na ziemi póki co) wywala mnie po kilku minutach gry z błędem leopard. Nie da sie skonczyc przez to trzeciej misji, pierwszą ukończyłem bez problemów, a drugą z masą bluzgów po kilku(nastu) próbach też się udało, trzeciej jak wspominałem nie da rady. Z tower natomiast połączyłem się może ze 4 razy, na 2-3 minuty i później dla odmiany error beaver. I tak było to sukcesem, bo zazwyczaj nawet na wieżę nie wejdę, bo beaver wyskakuje już przy animacji lecącego statku, po wybraniu celu podróży. Miał ktoś podobne problemy? Jak to rozwiązać, bo żal i zazdrość mi tyłek ściskają niemiłosiernie jak czytam Wasze wrażenia z gry i ustawki. Z żadną grą nie miałem wcześniej takich problemów- na ps3, pc, a ps4 mam od niedawna i online grałem na nim tylko w Watch Dogs, przeszkód nie było. Admin utrzymuje, że wszystkie porty otwarte. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kolejny nightfall ukończony - 100 razy łatwiej poszło niż na ziemi. Teraz przez tydzień więcej expa i głowa w "płomieniach".

 

Wbiłem 27lvl i z legendarnego Engramu poleciał mi egzotyczny pulse rifle - Red Death :)

 

Jak ktoś chce obczaić moją postać to link w sygnie.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Ale Ty masz wojnar farta. Gram juz 32h i droply mi 2 przedmioty - 1 legenda i 1 egzotyk, ale oczywiscie nie do mojej klasy.

Drop rzeczy to najbardziej z(pipi)any system w tej grze, mozliwosc wylosowania z fioletowego entagramu cos niebieskiego, w moemencie gdy i tak zdobywamy go tak rzadko to juz w ogole lol. 

Odnośnik do komentarza

Mustang, ile godzin masz nabite w grze ?

Nie wiem, jest gdzieś licznik na stronie?

 

Jedyny pewny sposób to kupić sobie fioletowe. Np. Crucible dość łatwo to już pójdzie kiedy osiągnie się drugą rangę, bo wymaksowanie limitu 100 Crucible Marks nie zajmuje aż tak długo. Na takim Rumble ma się minimum 12 na godzinę, przy czym mecz często trwa nawet tylko 5 minut, a poza tym za wygraną dostaje się 3, więc teoretycznie wyciągnąć można więcej. No tylko za te limitowane na tydzień 100 nie kupi się też tak dużo, ceny to minimum 65 za legendarne elementy armora.

 

W PvP drop nie zależy na oko od wyniku. Jak pisałem, dostałem raz przyzwoite itemy za dołączenie się w ostatnich sekundach meczu i wynik 0. Dla mnie trochę szkoda, MVP mógłby mieć wyższe prawdopodobieństwo fajnych rzeczy.

 

Moja postać

 

 

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Panowie grał ktoś z Was już Sub-classą Warlocka -  Sunsingerem?

Ja się zastanawiam nad respecem, bo wydaje mi się mocno potężna w PvP (shieldy, ressurectiony, spam granatami etc.). Nie to żeby źle mi się grało Voidwalkerem, ale kurcze wczoraj ścieraliśmy się 3v3 z 2 Sunsingerami i 1 tytanem i po prostu przejezdzali się po nas jak po maśle (5000 - 2500 wyniki).

Odnośnik do komentarza

Aha, no to jest licznik. Smartglass tylko 12 godzin pokazuje czyli kompletną lipę. Sam liczyłem 40-50.

 

Sunsinger jest bardziej pod support klasą nie? W praktyce tylko chwilę testowałem, wolałem wymaksować Voidwalkera na osiągnięcie, poza tym dobrze mi się nim grało.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...