Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Blatman, jak bron mogla byc nie do Twojej klasy ? Masz na mysli zbroje za Mote of Light ? 

Po co w ogole robisz te zadania dla krolowej - dawno bys przez ten czas nabil 2,3 level Vanguarda i sam sie ubral...

Nie Blatman a Blantman :) Nie mam blata zamiast głowy.   Eeeee tam gra poszła na allegro w ciągu 20 minut od wystawienia i już ją na poczcie wysłałem :). Gra mi przestała sprawiać frajde od 2 - 3 dni to bardziej praca była.  Jak coś możemy zagrać w Fife ;)  Na rajdy i tak czasu bym nie miał żeby z wami iść bo weekendy non stop ostatnio zajęte a wy chcieliście piątki i soboty na nie przeznaczyć.  Idę grać w Mario KArt 8 do którego po rage quit w destiny wróciłem dziś. To jest dopiero miodne multi :D   

Odnośnik do komentarza

z tego co widze jak zalicze Daily na 28 level bedzie mi brakowalo 3 Coinow. W Crucible koloes wymienia materialy na jakies fioletowe rzeczy - np. 50 Spirit Bloom. Jak to wymienie to co od niego dostane ?

 

Edit: +5 Crucible/Vanguard Marks (as long as you're below the weekly limit)

+25 Crucible/Vanguard Reputation (these change if you have a faction class armor equipped)

+250 Glimmer

Czyli musze liczyć na łut szczęścia, że gdzieś te 3 monety wpadną.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Ps2: Jak najlepiej farmic te coiny ?

 

dzienny albo tygodniowy strajk ma standardowo 3 coiny, podwyższony poziom trudności chyba 6 (tak na szybko szukając w pamięci)...

 

Szkoda, że do tych strike-ów potrzeba ludzi ze znajomych, a nie wyszukuje jakichś randomów chociaż.

 

O 17.00 dzisiaj będę grał. Jeśli ktoś jest chętny na Weekly Strike to niech dodaje mnie do znajomych. Mój PSN ID to WhiteWarrior_PL  Konsole włączę dopiero tuż przed tą godziną.

Mój level w Destiny to 24.

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym poczekał z kupnem autorifle, podobno nadchodzą nerfy.

Autorife osłabiony, scouta mają polepszyć, zmiany na duży plus. 3/4 graczy biega ze auto, bo najłatwiej nim grać w pvp i nie wymaga takich umiejętności jak scout czy pulse.

 

 

Ale maja osłabic tylko jego zasięg, który jest przesadzony mocno. S Regime ma dodatkowo jeszcze wrzucone jako skill leczenie na hit, co jest przesadzone...

 

Z moich obserwacji wynika, że bungie albo nie ogarnia co robi z grą, albo ma jakiś uber misterny plan na kolejne miesiące.

Po 70 godzinach grania nie ma juz co robić - został mi raid, ale to zabawa na 2h i to raz w tygodniu (bo wzorem reszty eventów, nagrody dostaje sie tylko za pierwsze ukonczenie), Bungie robi jakieś dziwne ruchy, które totalnie nie mają sensu. vide aktualny event z królową - low levele <23 nie mają powodu zeby go robić, bo misja za trudna dla nich jest. 24 poziomy juz wtedy zazwyczaj mają hełm/chest legendarny więc sprzęt ich nie jara. Można było do wczoraj rozmontować te słabe legendarki od królowej na ascendand shardy, ale już tego robić nie mozna. Więc cały sens grania w te misje od niej właśnie został pogrzebany. Quo Vadis Bungie?

Do tego totalnie nieopłacalne robienie strików - nagrody za to są żenujące. Weekly na 28 poziomie daje 9 strange coinsów, to jeszcze jest spoko i mozna zrobić, ale to raz  tygodniu, co potem?

W momencie wbicia poziomu >24 totalnie zmniejsza się ilośc rzeczy jaką warto robić, a powtarzanie po 40sty raz tych samych misji jest nużące.

 

Ale gram dalej bo mi sie community podoba.

Sorry za taki rant, ale no martwi mnie co robi bungie.

 

w ogóle zrobiłem sobie Nightfall Strike sam, całkiem łatwe w tym tygodniu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warlock na 29 lvl i zrobiłem tytana - w 1,5 dnia już nabity 25lvl. Specjalnie robię kilka postaci żeby farmić coiny, shardy, itp bo warlockiem po przejściu raidu nie ma co robić do momentu restartu - czyli wtorku.

 

Za weekly strike na 28lvl dostaje się 9 coinów. Ja i tak nakupowałem już sobie Surosa Regima i engram u xura i mam jeszcze ok 25 coinów i z 30 motów. Byle do następnego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Preview patcha 1.0.2 wchodzi za tydzień

 

 

Cryptarch Changes

Cayde-6 took the Cryptarch aside and showed him a sack of doorknobs. He decoded that mystery pretty quickly.
  • Legendary Engrams will always produce Legendary or better quality items, including Materials or Exotics
  • Rare Engrams will always produce Rare or better quality items
  • Rare engrams will have an increased chance to produce Legendary quality items
 
Activity Changes
  • Daily Heroics, Weekly Heroics, and Vanguard: Tiger Playlist activities will include Rare and Legendary Engrams in addition to their existing rewards
 
Item Changes
  • Ascendant materials have been promoted to Legendary to closer associate them with the gear they are used to upgrade
  • Legendary Engram items that exist in your inventory will be demoted to Rare quality when the patch goes live, so decode them while you can. But let’s be honest--even if you don’t, we all know they were blues already...
Odnośnik do komentarza

Ten sprzedawca co się pojawia co jakiś czas w Tower, dziś jest obecny?

Ogólnie on się pojawia tylko w weekendy czy randomowo?

 

PS. U Postmastera mam dwie jakieś wiadomości, ale pokazuje mi, ze mam za mało miejsca aby je otworzyć.

PS2. OK, znalazłem dziada, ale mam za mało starnge coin aby coś kupić. W jakim trybie one najczęściej wpadają?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ten sprzedawca co się pojawia co jakiś czas w Tower, dziś jest obecny?

Ogólnie on się pojawia tylko w weekendy czy randomowo?

 

PS. U Postmastera mam dwie jakieś wiadomości, ale pokazuje mi, ze mam za mało miejsca aby je otworzyć.

PS2. OK, znalazłem dziada, ale mam za mało starnge coin aby coś kupić. W jakim trybie one najczęściej wpadają?

Dawałem parę postów wyżej filmik gdzie siedzi Xur
Odnośnik do komentarza

Ten sprzedawca co się pojawia co jakiś czas w Tower, dziś jest obecny?

Ogólnie on się pojawia tylko w weekendy czy randomowo?

 

PS. U Postmastera mam dwie jakieś wiadomości, ale pokazuje mi, ze mam za mało miejsca aby je otworzyć.

PS2. OK, znalazłem dziada, ale mam za mało starnge coin aby coś kupić. W jakim trybie one najczęściej wpadają?

1.) Masz za dużo przyjętych zadań. Usuń któreś albo wreszcie wykonaj :P

2.) Weekly Herioc Strike

 

A tak przy okazji to z niebieskiego engrama wpadły mi legendarne rękawice, które akurat chciałem kupić u Crucible Q. :P

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...