Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wczoraj z Juanem ekipe dorwalismy... raid pekl bardzo szybko... wpadlo 13 shardow i legendarna raidowa zbroja. Normalnie Dream Come True. Potem zrobilem z chlopakami jeszcze Nightfalla, Weekly i Daily Strike. Moj 28 lvl niedlugo bedzie 29... a ja moge spokojnie wrocic do boostowania warlock'a.

Odnośnik do komentarza

Z ogarniętą ekipą  posiadającą levele 28+ raid na normalu przestaje być wyzwaniem. Wczoraj z klanem Zniwiarze, pocisnęliśmy wszystko w godzinkę z hakiem, a i tak wielu guardianów wychodziło z gry i wchodziło inną postacią, aby pofarmić loot ze skrzynek. Hard natomiast wydaje się być nadal poza zasięgiem. Snajperzy przy Templarze są przegięci :confused:

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w końcu zaliczyłem ostatnią misję fabularną tytanem ( lvl23 ) i w przerwach między robieniem Strike'ów  i PvP zaczynam robić warlocka do Crucible. Doradzi ktoś czy lepiej zrobić sunsingera czy voidwalkera? (Fajnie że drugą postacią można od  razu wybrać subclass dowolny, mogli by jeszcze odblokować wszystkie misje i planety żeby nie trzeba było odblokowywać wszystkiego od początku)

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Dobra ludziska chcę zrobić pierwszy rank w Queen's Wrath żeby kupić shader i emblem. Mam już 725 punktów i z tego tytułu pytanie czy jutro misje u robota mi się zresetują spośród tej puli:

Story-Based Bounties
Archon Slayer
What to Do: Defeat Riksis, the Devil Archon, in the Cosmodrome on Earth

To complete this Bounty, start the Restoration mission on Earth and kill the final boss, Rikis, the Devil Archon. Your difficulty setting doesn’t matter, as this can be completed on any difficulty.

Last Day of Winter
What to Do: Defeat Draksis, Winter Kell, in the Scourge of Winter on Venus

This Bounty is pretty straightforward! Just complete the Scourge of Winter story mission on Venus on any difficulty and you’ll complete it.

Patrol Bounties

Extermination Protocol
What to Do: Kill 200 Fallen with headshots

Set the difficulty to the lowest possible level and play any mission in which you’ll fight waves of Fallen enemies. It’s recommended that you use a Sniper Rifle or Scout Rifle for the better results.

Relic Harvest
What to Do: Collect 200 Ether Drops from Fallen Enemies on any planet

For this Bounty, it’s recommended that you go for enemies with yellow name plates. These enemies drop about 20 Ether Drops. You can also kill Ultras for about fifty Ether Drops. Keep on accumulating these until you get your desired goal.

Face Your Fears
What to Do: Kill 3 Fallen Walkers

You’ll come across a lot of these enemies in The Devil’s Lair Strike or Public Events. Do note that your assists in killing them won’t count towards the Bounty completion. You must kill them in order to complete the bounty.

Crucible Bounties

Off With Their Heads
What to Do: Kill fifteen Guardians with Sniper Rifle headshots

Her Willful Gaze
What to Do: Defeat 20 Guardians with Scout Rifle headshots

By Thy Hand
What to Do: Kill 20 Guardians with Hand Cannon headshots

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanko do osób grających. Czy profil postaci przypisany jest do profilu psn ?

Pytam bo chciałem wykupic opcję gry na 10 nie na swoim koncie żeby sprawdzić jak to śmiga, ale nie wiem czy nie bedę wtedy musiał zacząć grać jakąś wypasioną postacią czy coś :D  co troche jak dla mnie zabije przyjemność gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...