Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

scout dalej (pipi)owy na pvp, chociaz nie gralem nim dlugo, mimo nerfu auto rifle i tak jest najlepsze wyborem

Moze masz slabego Scouta ? Ja odczuwam mega ropznice na plus, na pol dystans scoutem jestem w stanie stracic 2-3 kolesi z Auto sam.  Vision of Confluence + 29 shotow, ewentualnie 19 i 100%stability i na ciut otwartch mapkach nikt nie podejdzie...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No tak, scoutem gra sie inaczej, ale roznica zdecydowanie na plus po patchu.

Co do Bad Juju bron jest takim gniotem, ze jak w koncu go nie zboostuja, to go po prostu wyrzucam. Podobnie jak Thorn. Jak ktos bedzie mial bount niech omija szerokim lukiem !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jakieś porady jak postępować ,co dokładnie robic po wbiciu 20lvl? :)

A jak wygląda sytuacja gdy gra sie ze znajomymi ktorzy maja nizszy lvl?Moge z nimi robić fabułe i zadania ktore juz wykonalem ( rozumiem ze moge powtarzac zadania)ale jak to sie ma  do zdobywania u nich /u mnie doświadczenia,broni itp.

Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak.

 

 

Obudziłem się wcześnie i nie mogłem zasnąć więc zrobiłem sobie solo Atheona na hard raidzie i poleciał Vex Mythoclast, 3 już statek i energy... Potrzeba mi tylko hełmu do 30 lvlu, oby jutro Xur coś miał.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Moja rada - dobrze mieć co najmniej ze dwie osoby na 30 poziomie na obronę Confluksów :D Na samych 29 też się da, chyba nawet tak za pierwszym razem podchodziłem, ale różnica jest ogromna. W ten wtorek mieliśmy już czterech na 30 i przelecieliśmy przez harda jak burza.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Trzeba bylo dolaczyc do Hipola Ginger jak zapraszal, pomoglismy i spadl za 2gim podejsciem. ^^

Jak ogarniesz ekipe ktora choc raz wyjdzie z teleportu to pomoge wam.

Ps. Pewnie lada chwila pojdzie patch.

Ps2. Wojnar gra na PS3

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wszystko może się rozchodzić właśnie o zachowanie Ai przeciwników. PS4 to jednak sprzęt nowszej generacji i może to być zupełnie inaczej liczone niż na PS3.

Mnie osobiście bardzo się spodobał sposób z bąbelkiem na środkowej platformie i 20 sekund naparzania do bosa ze wszystkiego co tylko drużyna ma.

Odnośnik do komentarza

Easy, właśnie dlatego mnie zaciekawiłeś kiedy napisałeś, że zrobiliście to wczoraj.
Chętnie zobaczę jak się ustawiasz i kiedy rzucasz. Wczoraj wykonaliśmy kilkanaście prób bez skutku.

Jeżeli metoda jest wątpliwa na PS4 to nasuwa się pytania czy da radę zepchnąć Templara, jak na filmie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...