Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na warlocku dzisiaj poleciał cały set raidowy. Szkoda że tylko hełmu mi brakowało. Z Atheona na hardzie poleciał Vex Mythoclast, SUROS Regime, statek, 3 shardy i właśnie hełm. Niby spoko ale surosa i vexa mam to idą na przemiał.

A sparrowa sobie sam "zrobiłem" kupując napęd u Xura. Statków raidowych mam juz 6 czy 7...

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Ja bym chetnie poczytal o sposobach przechodzenia harda a nie o Twim ekwipunku u kazdej postaci, to nic nie wnosi do tematu.

Destiny to gra która opiera się na zbieraniu lootu, więc też się chwalę tym co dropi.

 

A co do sposobów przechodzenia hardu, w tym temacie były już szczegółowo opisane wszystkie możliwe etapy, razem z filmikami. Ewentualnie wystarczy wpisać na youtube "Destiny hard raid" aby wyskoczyło pełno pomocnych filmów na których jest to opisane. Sam bym mógł to nakręcić jakbym miał taką możliwość. Nic nowego nie ma i raczej nie będzie bo po co zmieniać coś, co działa.

 

Jedyne co może się teraz zmienić to walka z atheonem na hardzie, możliwe że ktoś znajdzie jeszcze jakiś nowy sposób na to ale i tak jak na razie patcha nie ma więc można jeszcze to zrobić starymi sposobami. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym chetnie poczytal o sposobach przechodzenia harda a nie o Twim ekwipunku u kazdej postaci, to nic nie wnosi do tematu.

 

Jedyne co może się teraz zmienić to walka z atheonem na hardzie, możliwe że ktoś znajdzie jeszcze jakiś nowy sposób na to ale i tak jak na razie patcha nie ma więc można jeszcze to zrobić starymi sposobami. 

 

Haha, a ja myślałem, że już tego patcha wypuścili i teraz Atheon przenosi losowe osoby...

Graliśmy sobie ostatnio właśnie nie przywiązując uwagi do tego kto gdzie soti, przynajmniej wszyscy ogarnęli co mają robić po przeniesieniu do innej lokacji :)

Odnośnik do komentarza

Wystarczy mieć sporo arcowych broni, np. Arcowy Fusion, sniperka i rakietnica - dobrym wyborem byłby też raidowy hand cannon który jest arcowy ale wiem że ciężko go zdobyć (dropi tylko na hardzie).

 

Na każdym etapie jest idealne miejsce do kampienia. 

Początek: kampimy w drzwiach i strzelamy na zmianę. Jak wizard albo knight zaczną strzelać to odskakujemy do tyłu.

3 fale: również kampimy w drzwiach. Co chwile się cofamy do poprzedniego pomieszczenia gdzie był wizard i knight, często też do wejścia podlatują wizardy więc jak tylko je zobaczycie że lecą to od razu do tyłu.

Cyklopa i knighta rozwalcie ze snajperki.

 

Etap między cyklopem a bossem najlepiej przebiec, nim się przeciwnicy zorientują i zaczną strzelać to dawno będziecie na miejscu.

 

Walka z bossem: Nie wychodzicie z wejścia, kampicie do bólu, na zmianę wychodzicie i strzelacie z rakietnicy, granaty, sniperki itp. Jak pojawi się czerwone kółko na mapie to spadacie za ściane i czekacie aż zniknie (razem z tym czerwonym kółkiem pojawiają się wizardy ale jak kółko znika to wizardy też). Zza ściany można też strzelać do bossa ze sniperki, czasami mu widać ramię i kawałek głowy.

 

I tyle. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No, jest wreszcie trochę trudniej w Nightfallu, ale dobre taktyki (jak te wyżej) i odpowiednio dobrane bronie zrobią swoje. Razem ze znajomym na 27 poziomach machnęliśmy bez większych problemów. W nagrodę dostałem 10 monet (legendarny Scout na drugiej postaci) ;) Z drugiej strony nie wiem, co jeszcze ciekawego mogłoby mi dać. Chyba Patience & Time bym jeszcze tylko przygarnął.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze sposób z kamykiem- w zasadzie to takie skały już prawie poza mapą której jeden grzbiet robi za osłonę( w lewo od drzwi, do końca mapy i wskoczyć jeszcze w lewo).Kampimy się za nim i sciągamy na lewo bossa po czym snajpa, granatnik czy kto co tam ma i parę minut a boss leży..za kamieniem nie dosięgają nas moby ani boss( wystarczy kucnąć)

Na 100% mieści się tam jedna osoba z dwoma może być różnie( spychają się nawzajem w przepaść) o trzech można zapomnieć..cóż, my staliśmy na początku a kumpel siekał, taki tam teamwork;)

Edytowane przez rave
Odnośnik do komentarza

Gra fajna skończyłem i dalej mam ochotę grać ale raczej odpuszczę bo takich ludzi co mi trafia do drużyny to w żadnej grze jeszcze nie miałem. Nie ma szans poprzechodzić tych cięższych strike'ów z randomami , chyba że ktoś ma farta i trafi na kogoś komu zdarzy się czasem pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...