Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było :)

 

Nowy Tryb od 3 marca 

First, Bungie confirmed that the rumored "Inferno" Crucible mode is coming to the game March 3. At launch, Destiny users can play "Inferno Control," which Bungie describes as a mode that focuses on basic gunplay and "achieving more with less."

Inferno mode removes the tracker that warns players about nearby opponents, which could have major changes on how people play Destiny, Bungie said.

Inferno matches will be played on the following maps:

  • The Anomaly
  • Firebase Delphi
  • Twilight Gap
  • Rusted Lands
  • Shores of Time
  • Blind Watch
  • Asylum
  • The Burning Shrine
  • The Cauldron
  • Pantheon
Odnośnik do komentarza

Mikołaj <_< w ten weekend obdarował mnie pierwszym żółtym itemem (cudowny helmet dla Huntera) po zakupie za coinsy dostałem info iż tylko 2 rzeczy mogę nosić tego koloru i moje pytanie jak to jest możliwe skoro inni są cali "żółci" czy dotyczy to tylko itemów od Xûr-a ??

Niemozliwe, ze ktos ma wiecej niz jeden egzotyk w zbroi. Mozesz miec tylko jeden taki element i reszte legendarna. Z zolta ramka inni moga miec po prostu wymaksowane swoje legendarne przedmioty.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, muszę przyznać, że gra z mieczem daje dużą frajdę :)
Na normalu ubiliśmy Crote za pierwszym podejściem (hunter) oraz za drugim (tytan).

Na hardzie idzie wolniej, doszliśmy do enrage, podnieciłem się i wybiegłem bez niewidzialności :)
I tu pytanie do Zeratula albo kogoś, kto gra mieczem:

Po ilu ciosach spodziewać się enrage?
Wczoraj biłem 4+4 , 3+3 = włączył się enrage... a nie powinien po 15 ciosach dopiero ?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

 

Tu jest dokładne info dla trybu hard:

 

The enrage timer for Crota activates at roughly 15% health. Unlike normal mode, it will always activate once you reach 15%, but it’ll also activate if you take too much time.

 

 

  • It takes about 16-19 sword smashes to defeat Crota.

     

    Zbyt mało precyzyjna informacja.

    Według tego co znalazłem na necie to 15 hit = enrage a 18 hit kończy.

    Tyle że wczoraj włączył mu się enrage przy 14 moim uderzeniu :)

     

    Jeżeli miecza używa gracz z 32 poziomem to ZAWSZE powinna być stała liczba uderzeń - mylę się ?

Odnośnik do komentarza

Witam gdybyście nie znaleźli chętnego na vog na normalu to piszcie z chęcią sie dołączę. Jeszcze nie robiłem vog'a. Mam huntera 29lv.

No to zapraszamy. Na razie jestem ja, Voytec, Ty, i mój kumpel no to mamy 4 graczy. Planujemy zacząć koło 17 30 - 18. Jeszcze potrzeba 2 osoby.

 

Kumpel jednak nie może, bo sprzedaje auto i kupcy przyjechali, mówi, że się nie wyrobi.. Trzeba to przełożyć na kiedy indziej i tyle. możemy zrobić we wtorek, bo bedzie reset i motywacja większa ;) sądze, że we wtorek kilka osób z ekipy będzie chętna na normal (piotros, kymel) będzie można zrobić trening przed przejściem bez rajdu bez zgonu 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Nasza cała ekipa powinna mieć do wtorku po 2 postaci, tak więc VoG hard robimy 2 razy, a potem ja mogę służyć pomocą trzeci raz... :)

Jakbym był potrzebny przed wtorkiem, to mogę pomóc przejść na normalu lub hardzie po 21:30, ale to będzie tylko dla czystej przyjemności, bo i tak już nic w tym tygodniu nie dostanę... :(

Odnośnik do komentarza

To jest troche dziwne, bo mialem w inventory legendarna spluwe z ta jedynka w rogu, nie majac kupionego The Dark Below. :)

 

Nic w tym dziwnego. Nie musisz mieć dodatku, by dostawać/kupować nowy ekwipunek.

Nie będziesz mógł grać w misje ściśle z nim związane (Raidy, Strike'i, Story u Eris), ani grać na nowych mapach z multi, ale resztą możesz się cieszyć.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tu jest dokładne info dla trybu hard:

 

The enrage timer for Crota activates at roughly 15% health. Unlike normal mode, it will always activate once you reach 15%, but it’ll also activate if you take too much time.

 

 

  • It takes about 16-19 sword smashes to defeat Crota.

     

    Zbyt mało precyzyjna informacja.

    Według tego co znalazłem na necie to 15 hit = enrage a 18 hit kończy.

    Tyle że wczoraj włączył mu się enrage przy 14 moim uderzeniu :)

     

    Jeżeli miecza używa gracz z 32 poziomem to ZAWSZE powinna być stała liczba uderzeń - mylę się ?

 

Dzisiaj robiliśmy to na hardzie i Warlock 32 potrzebował 16 uderzeń. Przy 15 właśnie włączył się enrage.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...