Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz  :)

Ostatnie pytanko zakładamy, że osiągnąłem 20lvl story mode skończone, gold chesty+deed ghousty wszystkie znalezione co opłaca się robić aby gear-owo piąć się do góry ??

Osobiście puki co nie interesuje mnie pvp , ubóstwiam strike mógłbym ten sam robić 100x dziennie :) rozumiem, że do nich dochodzą raidy + daily zadania na reputację ?

Odnośnik do komentarza

Każda klasa i pod klasa nadaje się do czego innego ze względu na swoje właściwości. Najlepiej mieć wybór, niż go nie mieć... :) Ja zauważyłem, że Hunter przydaje się praktycznie tylko na Crocie (znikanie) i PvP (pistolet i noże - jak ja ich nie cierpię!). Warlock idealnie nadaje się na Nightfall'a, żeby w razie zgonu wszystkich, móc się odrodzić i nie zaczynać od początku :) A Tytan moim zdaniem jest uniwersalny. Wybrałem go na początku i nim mi się najlepiej gra. Najlepsza jest bańka na trudne momenty, która potrafi odrodzić życie lub zwiększyć siłę broni, co w niektórych sytuacjach ma ogromne znaczenie. Zauważalne jest to np. w ostatniej walce w VoG na hardzie, gdzie po postawieniu bańki na zwiększenie obrażeń z broni, załatwiliśmy Atheona na 2 podejścia... :)

Dobierz klasę, która najlepiej odpowiada Twojemu graniu i ciesz się grą :) Pamiętaj, żeby poza misjami z opowieści robić też bounty, za które dostajesz punkty reputacji oraz doświadczenie, które potrafi szybciej ulepszać bronie i uzbrojenie.

 

Ja postawiłem na zdobywanie vanguard marków, których tygodniowo możesz zdobyć tylko 100, ale w 3 tygodnie byłem w stanie kupić 3 części uzbrojenia (jedna kosztowała 150, a pozostałe dwie były po 75, czyli łącznie 300 vanguard marków) + 1 egzotyczną u XuR'a i miałem komplet do 31 poziomu :)

Teraz gram w Iron Banner'a, żeby móc kupić uzbrojenie z maksymalnym 36 poziomem lighta, które upgrade'uje się normalnymi shardami, a nie tymi z Croty... :)

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie ktos, czy gra, ktora jest w jezyku niemieckim bedzie miala do wyboru jezyk angielki? Tam na polskim w tej grze mi zbytnio nie zalezy, ale wazne by gra byla po angielsku :P W zasadzie nie wyobrazam sobie, zeby bylo inaczej ale Niemcy maja swoje jazdy jezeli chodzi o lokalizowanie, wiec wole zapytac.

Odnośnik do komentarza

Haha, teraz kazdy bedzie chcial grac z Zeratulem :D

 

Na forum Destiny gosc napisal, ze mieszka w Niemczech, nie jest niemcem i jego wersja cyfrowa dostosowuje sie do menu konsoli, wiec gra po angielsku. Dobra, dzisiaj wieczorem usuwam demo i kontynuuje gre w fullu, bo grajac w trial maksymalnie moglem wbic level 7.

Odnośnik do komentarza

Trial to nie beta. Sciagasz pelna gre, w ktorej grasz do 7 levelu na Ziemi. Potem mozesz odblokowac fulla i grac dalej.

 

Q: When I'm ready to buy the full game, will my character progression be transferred?

Yes, if you purchase the full retail copy of Destiny on the same console platform family on which you played the Destiny Trial or Demo. Character progression cannot be transferred outside of the console platform family on which you played the Destiny Trial or Demo. For example, if you played the Playstation 3 or Playstation 4 Destiny Demo, your character progression will not be available on Xbox 360 or Xbox One.

Progress is always shared automatically within the same console family on the Destiny servers. No action on your part is required.

Odnośnik do komentarza

Postęp z dema na 100% przechodzi i to w obrębie konsol danego producenta. Ja zaczynałem demo robić na PS3, a potem kończyłem już na PS4 pełnej wersji i wszystko co zdobyłem na PS3 miałem potem w pełnej wersji na PS4 :)

 

U mnie statystyki na chwilę obecną wyglądają następująco:

Tytan - 11d 13h 49m 0s

Warlock - 3d 23h 6m 0s

Hunter - 4d 9h 4m 0s

Łącznie - 19d 21h 59m, co daje 477h 59m

O rany! Nie sądziłem, że tyle godzin spędziłem z Destiny, aczkolwiek gram tylko w nią od grudnia.

 

Jakbyście poszukiwali ekipy na przejście raida bez zginięcia, to ja też się piszę :) To jest ostatnie trofeum przed platynką jakie mi zostało do zrobienia... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z gafa, ogladac od 13 min

 

 

 

 

 

Searched and found nothing.

Found on Reddit. The horror starts at 13 minutes.

Basically kid invites stranger to share play to help him glitch from 23-30. Guy jumps on, deletes two level 31 characters, deletes an exotic, then gets caught.

Poor kid. However for gods sake, don't share play with anyone you don't know.

Share play my thread and delete if old.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=995828

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_QwERUow9lY

 

hie hie

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...