Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nightfall w tym tygodniu to śmiech na sali... :) O dziwo zrobiłem go 3 postaciami w mniej niż 1,5 godziny wliczając czas potrzebny na przerzucanie broni przez tower. Jak są wszystkie bronie na arc'a, to idzie błyskawicznie. Ja na szczęście mam Fatebringer'a, snajperkę LDR i Thunderlord'a, więc pasek życia schodził błyskawicznie... :) Samemu bym nie ryzykował, bo kapitanowie w pierwszym etapie potrafią ustrzelić serią śledzących naboi, chyba że ktoś ma Warlock'a to można zaryzykować...

A z nightfall'a wpadło mi: 12 shardów, snajperka LDR na void'a i jakiś fusion na arc'a, ale gorszy od tych co mam... Żadnego egzotyka nie dostałem... :(

Gorzej będzie z heroic strike'iem, bo tam chyba nie ma żadnych przywilejów dla żywiołów...

Odnośnik do komentarza

Nightfall w tym tygodniu to śmiech na sali... :) O dziwo zrobiłem go 3 postaciami w mniej niż 1,5 godziny wliczając czas potrzebny na przerzucanie broni przez tower. Jak są wszystkie bronie na arc'a, to idzie błyskawicznie. Ja na szczęście mam Fatebringer'a, snajperkę LDR i Thunderlord'a, więc pasek życia schodził błyskawicznie... :) Samemu bym nie ryzykował, bo kapitanowie w pierwszym etapie potrafią ustrzelić serią śledzących naboi, chyba że ktoś ma Warlock'a to można zaryzykować...

A z nightfall'a wpadło mi: 12 shardów, snajperka LDR na void'a i jakiś fusion na arc'a, ale gorszy od tych co mam... Żadnego egzotyka nie dostałem... :(

Gorzej będzie z heroic strike'iem, bo tam chyba nie ma żadnych przywilejów dla żywiołów...

A ja majac na razie jedna postac dostalem z Nightfalla egzotyka na klate :D (Pozdro Pryx i Zielu ;) )

Odnośnik do komentarza

EE luz strike na Thorna nie był trudny. Spoko farmeros zrobimy na 30 nie trzeba będzie przeciągać. Bossowie są prosci przy czołgu się wali z rur a na oku demona się wskakuje za okna

 

Mi tam trochę krwi napsuł, ale to z racji tego, że jeden z ziomków miał chyba jakieś Bounty na zaliczenie największej ilości zgonów w Nightfallu i skutecznie realizował swój misterny plan :P

Raz się wyłożyliśmy na pierwszej fali, bo wyleciały Shanki z tym Solarem i nie zdążyliśmy uciec na początkowe schody (tu się to najlepiej robi), a później Sepiks przykoorvił nam znienacka i to już bolało :)

Zestaw Arc'owych broni posiadam raczej słabiutki (jedynie Machine Gun na wypasie - MG18A), ale nawet zupełnie goły Fatebringer świetnie się spisywał.

 

W każdym razie co do taktyki praktycznie się zgadzam (Devil Walker - snajpa z rur), ale Sepiksa najlepiej ściągać z samego dołu, spod platformy. Za oknami zbyt często lądują Arc'owe granaty Dregów i robi się nieprzyjemnie.

 

Jeśli chodzi o nagrody, to jest to drugi Nightfall z rzędu, w którym otrzymałem void'ową Fusion Rifle - Final Rest II - podobno niezła na Minotaury, się zobaczy :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

[..] Panowie, o której będziecie kontynuować tego vog harda? Nie macie nic przeciwko żebym dzisiaj tez do was dołączył? :]

Ja pewnie będę nie wcześniej niż 21:30 i pewnie reszta ekipy też, więc próbuj nas łapać w okolicach tej godziny na imprezie. Postaraj się mieć jakiegoś auto rifle, scout rifle, snajperkę i machine gun, no i zapasy amunicji... :) Bronie najlepiej na void'a, chociaż ważniejsze jest to, żeby były jak najsilniejsze...

Odnośnik do komentarza

W końcu dostałem buty dla swojego Warlocka i teraz tylko zbierać shardy na ulepszenie i 32 poziom wita. Szkoda tylko, że jak potrzebuje shardów gra daje same (pipi)ane energy ;/ Dobrze, że dało te buty no i Hunger Of Crota wpadło, w końcu coś z namierzaniem. Szybko ją ulepszę i będzie ubogi Gjallahorn ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orion no to jutro jak najbardziej mi pasuje. Godzina obojętnie bo akurat mam wolne to znajdę czas.I jeszcze pytanko. Znalazłem w necie timer public eventow z tym ze jest taki problem ze jak jestem w danej miejscówce i wg timera powinno byc zainicjowane wydarzenie nic sie nie dzieje a eventy maja poślizg raz kilku minut a czasami wogole ich nie ma wiec nie wiem czy ten zegar jest zje.... czy moze potrzeba w danej lokacji odpowiedniej ilości osób by te wydarzenie sie rozpoczelo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...