Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko z racji tego, że ten tydzień przeznaczam na upgrade itemów aby w końcu zwiększyć lvl światła mojej postaci do 135p co da mi jedynie 31lvl (głowa36/ręka33/klata33/nogi33=135) i tu moje pytanie jak potem dobić do 32 ?

Tą głowę masz z Croty czy egzotyk? Teraz pozostało Ci ciśnięcie Croty licząc na dobry drop. ;)

Odnośnik do komentarza

Chociażby nagranie, które ktoś wrzucił wcześniej. Albo taktykę, którą ktoś się podzielił. Ostatnio szukałem posta Wroga i się dokopać nie mogłem.
A po to jest w konsoli impreza albo wiadomość, żeby tam się umawiać, jak zaznaczyłem W CZASIE RZECZYWISTYM.

"Ja będę za 5 minut na orbicie. A ja będę za 3 minuty w Tower".... to jest korzystanie z tematu na forum?
Nie rób sobie jaj i nie próbuj mi wytłumaczyć takiego korzystania z wątku, bo nikt poza Waszą ekipą tego nie robi na tym forum :)
Macie po 10 lat? Trochę zrozumienia chłopaki !

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pomożecie ?

Co mogę zrobić z tymi materiałami ? Z tego co wiem to mogę robić upgrady broni i zbroi. Z tymi itemami po prawej stronie nic nie ogarniam, za te niebieskie kostki co najlepiej kupować ?

 

28m234i.jpg

Za te niebieskie kostki(glimmer) kupujesz ammo i ulepszasz bronie oraz pancerz. Itemy po prawej które masz to(Od lewej):

- Special ammo

- Heavy ammo

- przez 10 minut otrzymujesz glimmer za zabijanie przeciwników Fallen

-                                       - || -                                                     Vex

 

Działania bounty chyba nie trzeba tłumaczyć :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chociażby nagranie, które ktoś wrzucił wcześniej. Albo taktykę, którą ktoś się podzielił. Ostatnio szukałem posta Wroga i się dokopać nie mogłem.

A po to jest w konsoli impreza albo wiadomość, żeby tam się umawiać, jak zaznaczyłem W CZASIE RZECZYWISTYM.

 

"Ja będę za 5 minut na orbicie. A ja będę za 3 minuty w Tower".... to jest korzystanie z tematu na forum?

Nie rób sobie jaj i nie próbuj mi wytłumaczyć takiego korzystania z wątku, bo nikt poza Waszą ekipą tego nie robi na tym forum :)

Macie po 10 lat? Trochę zrozumienia chłopaki !

Ja uważam, że to jest przypierdzielanie się bez powodu, ale mi to lata, bo sam już tutaj nie spamuje. Po to jest ten temat między innymi, bo tematu do ustawek NIE MA. W weekend mój Hunter będzie na 31, teraz tylko przebić się Titanem przez kaźnie (czyt. dobić do 20) i będzie z górki. Jak się czyta pokolei posty to nic nie idzie pominąć, bo nie ma ich tak wiele znowu. 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...