Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zorientowalem sie.

A powiedzcie mi - wiadomo, co bedzie do kupienia w Iron banerze ? Zeeby kupic bron trzeba wbic 5 poziom ?

 

Z racji tego, że to będzie mój pierwszy event w Iron banerze mam pytanko przygotowawcze :) jak tam się zdobywa doświadczenie  i czy jest szansa aby podczas jego trwania zdobyć 4/5 poziom?

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Musisz pamiętać aby przed rozpoczęciem grania kupić emblem z IB (+10% xp) za glimmer i Buff'a za 1 Mote of light który we wtorek daje + 10% i  wraz z każdym dniem trwania eventa zwiększa swoją "moc" więc po tygodniu w poniedziałek daje już + 150%

 

 

Day #

Day of the Week % Increase 1 Tuesday 10% 2 Wednesday 15% 3 Thursday 25% 4 Friday 40% 5 Saturday 60% 6 Sunday 100% 7 Monday 150%
 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gry mam już serdecznie dosyć. Obczaję jeszcze pewnie ostatni raid, ale grać regularnie w Destiny już nie zamierzam. 

Zrobiłeś na Crocie, czy VoGu? Jakieś wskazówki?

 

Crota's End

 

Lampy - hunter znika używając egzotycznych rękawiczek, a reszta czeka i tańczy

Most - najtrudniejszy moment w całym raidzie; trzeba jasno przypisać sobie rolę i kolejność przechodzenia na drugą stronę mostu; tutaj zejdzie masa czasu na naukę i dopracowanie taktyki

Tunel przed Deathsingerem - powolutku, bez spiny, uciekamy po każdym rozwalonym shreekerze

Deathsinger - rozdzielenie na dwie drużyny po 3; jeden z każdej trójki wyciąga wiedźmę i ucieka kampić na balkony; potem szybkie pozbycie się shreekerów i ponowny szybki odwrót; następnie wszyscy razem wbijamy z jednej strony komnaty Deathsingera i powolutku czyścimy zmasowanym atakiem rakietowym, lub celnymi strzałami z blackhamerka

Crota - lewa strona; jeden czyści balkony, a reszta czyści dół i czeka na swordbearera; trzeba mieć ogarniętego miecznika w składzie no i oczywiście perfekcyjne zgranie. Crota powinien paść po czterech seriach z miecza (po dwie serie na sworbearera). ogólnie, to zgranie, zgranie, komunikacja i jeszcze raz zgranie oraz dużo rakiet - nikt nie oszczędza ammo. 

 

 

Crota jest lepszy do robienia flawless, bo jest po prostu krótszy i łatwiej się zmotywować na kolejne próby. Vog robiliśmmy maksymalnie dwa razy i nikomu nie chciało się więcej. Jeżeli jesteście wstanie przejść most, to flawless jest w zasięgu, bo Deathsinger i sam Crota to tylko kwestia rakiet i opanowania. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Most to najprostszy moment tylko potrzeba warlockow i huntera, który przeskoczy z mieczen nad mostem. Potem kitra się za lewą kolumną/ kamieniem tuż przed mostem. Żaden przeciwnik go nie widzi. Wipe. Warlocki się odradzają i snajpia Do pokonania ogrow.

no, wipe na flawlessie jest taki bardzo potrzebny :D

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Widze, że sporo ludzi tutaj gra aktywnie w Destiny :)
Dobrze poczytać takie tematy bo dużo można się dowiedzieć od bardziej doświadczonych graczy.

 

Jeżeli poszukujecie szybko uczącego się gracza, ogarniętego, który słucha rad lepszych a do tego ma już doświadczenie w grach typu mmo to byłoby mi bardzo miło, gdybyśmy mogli pograć razem.

 

Wbiłem 27 lvl, brakuje troche marków do zbroii więc pewnie w tym tyg. bedzie 28.
Gram strike'i, crucible ale nie mam z kim załapać się na raid.

PS4 mam od nie dawna i niestety nie mam za wielu znajomych, z którymi mogłbym pograć.

 

Jeżeli mogłbym prosić Was o pomoc w dalszej rozgrywce to będę bardzo wdzięczny.
A może dzięki temu zyskamy towarzystwo w codziennych rozgrywkach :)

 

Pozdrawiam

madith

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Most to najprostszy moment tylko potrzeba warlockow i huntera, który przeskoczy z mieczen nad mostem. Potem kitra się za lewą kolumną/ kamieniem tuż przed mostem. Żaden przeciwnik go nie widzi. Wipe. Warlocki się odradzają i snajpia Do pokonania ogrow.

no, wipe na flawlessie jest taki bardzo potrzebny :D

 

Oj tam, oj tam, nie doczytałem :P

Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj był dzień... :) Zaczęło się od dostania MIDA z egzotycznej skrzynki na VoG'u, potem z 3xnightfall'a dostałem niestety tylko 3xlegendarne bronie, ale końcówka dnia była masakryczna... :) Drugie ubicie Atheon'a i dostałem... MIDA + Vex... :D

Tylko szkoda, że już wcześniej je miałem wymaksowane... no ale dzięki temu mam 3 exotic shardy... :)

A Gjallarhorn'a jak nie było, tak nie ma... ehhh... :(

Zobaczymy co przyniesie Crota...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam dylemat i pytanie do was w przyszłym tyg. planuje zakup speedera za 175 punktów + upd u Xura 25  coinsów  i pytanie czy to ma sens??Widziałem, że z VoG ostatniego bossa wypada speeder ale trzeba tego raida ukończyć (do tej pory 11 prób z randomowymi grupami i 0 ukończonych raidów) ,niewiem jaki częsty jest drop z tego no chyba, że jest jeszcze jakiś inny łatwiejszy sposób ??

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Cottage, jak dla mnie nie ma sensu kupować skuterka i potem go ulepszać. Prędzej czy później dostaniesz skuterek z VoG'a lub Croty. Ja wyposażyłem wszystkie 3 postaci w skuterki z VoG'a, a miałem/mam ich jeszcze więcej i nie mam co z nimi zrobić... Jakbyś miał PS3/4, to byśmy Ci pomogli ukończyć VoG'a, a tak to nie wiem ile osób gra na X'ach...

Odnośnik do komentarza

Cottage, jak dla mnie nie ma sensu kupować skuterka i potem go ulepszać. Prędzej czy później dostaniesz skuterek z VoG'a lub Croty. Ja wyposażyłem wszystkie 3 postaci w skuterki z VoG'a, a miałem/mam ich jeszcze więcej i nie mam co z nimi zrobić... Jakbyś miał PS3/4, to byśmy Ci pomogli ukończyć VoG'a, a tak to nie wiem ile osób gra na X'ach...

 Dzięki za poradę,dziś robię kolejne podejście z randomami :whistling:

 

-----------------------------------

Pierwszy rajd ukończony po 2h i 30min  :sorcerer: ostatni boss po ponad 40 wipach padł na normalu :/ i nagrodą za niego był marny niepotrzebny statek Glass Minuet i to wszystko ,żadnego speedera,żadnego Last Word-a  :sorry: 

Mam pytanko co się stanie jeśli znowu udam się na ten rajd będzie on bez dropów z bossów??

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...