Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu to samo, po to jest temat aby z niego korzystać. Jeśli mielibyśmy tutaj pisać tylko o zawartości gry to temat miałby z 20 stron i stał pusty od roku.

 

PS: @wrog - przypomina się odcinek south parku gdzie bohaterowie grindowali do level cap'a a jak już to zrobili to któryś z nich powiedział : w końcu możemy sobie pograć w grę  :lol:

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Nic nie trzeba, to wydarzenie cykliczne, pojawia się chyba co miesiąc (poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo nie chce mi się sprawdzać w necie).

W każdym razie ranga z jednego Iron Banner traci ważność po jego zakończeniu, co oznacza, że do następnego turnieju przystępujesz z czystym kontem (choć napoczęte w tym bounty możesz zdać w następnym, jeśli chciałoby Ci się je tyle chomikować).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu wypadł XV0 Timebreaker z ostatniego bossa hard VoG mam swój wymarzony speeder  ^_^ dodatkowo niestety Hard Light, z racji tego iż przyłączyłem się do teamu tylko na ostatniego bossa w profilu informacyjnym postaci pojawiła mi się jedna kropka przy vog na hardzie, ale mam pytanie dlaczego ona także jest na normalu skoro w niego jeszcze nie grałem? :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Mozesz go przerobic na egzotyka, ale dla mnie z tym swoim impactem jest bardziej ciekawostka niz fajna bronia, pomimo tego ja bym zostawil, moze kiedys beda boostowac... Thorn po premierze byl najgorszym egzotykiem w grze, obok Bad Juju, a teraz... (choc mi o wiele lepiej gra mi sie Hawkmoonem)

Voga masz zaznaczonego, bo jezeli zaczynasz od wysokiego poziomu, to za normal juz nagrod nie dostajesz.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mozesz go przerobic na egzotyka, ale dla mnie z tym swoim impactem jest bardziej ciekawostka niz fajna bronia, pomimo tego ja bym zostawil, moze kiedys beda boostowac... Thorn po premierze byl najgorszym egzotykiem w grze, obok Bad Juju, a teraz... (choc mi o wiele lepiej gra mi sie Hawkmoonem)

Voga masz zaznaczonego, bo jezeli zaczynasz od wysokiego poziomu, to za normal juz nagrod nie dostajesz.

 

Dzięki za info,czyli w moim przypadku najlepiej Rajd Corty robić na hardzie i szukać ludzi którzy mają sejw na ostatnim bosie ^_^

 

Ps.Gdzie wypadł ci Hawkmoon?

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...