Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie wtyczkę do Chrome o nazwie Destiny Item Manager: https://chrome.google.com/webstore/detail/destiny-item-manager/apghicjnekejhfancbkahkhdckhdagna

MH0gRSZ.jpg

Na jednym ekranie możecie zobaczyć wszystkie swoje postacie oraz vault, można przerzucać broń i elementy zbroi między postaciami, działa to o wiele szybciej niż przez stronę bungie.net

Można też tworzyć setupy broni i zbroi na każdą postać pod każdy rajd (czy nawet wybrany fragment) i PvP dostępne jednym kliknięciem. Jednym słowem - rewelacja.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo mi się chce ryć 214 stron więc zapytam: czy dla samego singla warto kupić Destiny? Ktoś może określić długość rozgrywki? Chciałem kupić ojcu, który jest fanem Halo, ale nie gra w multi, a że to Bungie i takie tam, to się zastanawiam, bo gra w sumie dość podobna patrząc po demku. 

Odnośnik do komentarza

Singiel jest tak pociety i tak przedstawiony, ze jezeli tata nie ma samozaparcia i nie bedzie w miedzy czasie czytal zwalonych kart na bungie.net to watpie by cokolwiek z niego zrozumial, ale strzela sie fajnie. W pojedynke to gdzies tak 8h gry. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo mi się chce ryć 214 stron więc zapytam: czy dla samego singla warto kupić Destiny? Ktoś może określić długość rozgrywki? Chciałem kupić ojcu, który jest fanem Halo, ale nie gra w multi, a że to Bungie i takie tam, to się zastanawiam, bo gra w sumie dość podobna patrząc po demku. 

ABSOLUTNIE NIE. Jeżeli chcesz kupić tą grę dla samego singla to byłby to najgorszy z możliwych zakupów. 

 

W Destiny ten tryb to samouczek świata gry i jej mechaniki z dramatycznie nudną narracją i rolą Petera Dinklage. Dla całej reszty bym Ci grę polecił, ale nie dla tego 10-godzinnego niczego czym jest tryb single player.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy jest moment kiedy musisz w multi zabić przeciwników z broni na void. Mi ten etap zajął najdłużej, bo nie miałem wtedy za dużo broni z void'em. Jak będziesz potrzebował pomocy z ubiciem wiedźmy xyor, to daj znać, pomożemy... :)

To chyba najłatwiejszy moment w multi :) 6 meczyków wystarczyło na wbicie tego. Moje K/D 2.67 czasami spadnie do 2.00

 

Teraz tego xyora ubić..

 

Ubiłem go ! Zrobiłem to z kolesiem on akurat też tego potrzebował :) Zanim forumek by się obudził to bym to 10 razy zrobił jak nie lepiej hehe

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Jak planujesz dużo jeszcze w nią grać, to warto, bo przynajmniej pograsz w nowy raid i zdobędziesz uzbrojenie na 36 poziom światła, co da Ci sumarycznie 32 poziom postaci. No i dzięki temu będziesz przygotowany na nowy dodatek... :)

Rozważ jeszcze kupno expansion packa (2 dodatki) zamiast samego pierwszego dodatku.

Odnośnik do komentarza

Jak planujesz dużo jeszcze w nią grać, to warto, bo przynajmniej pograsz w nowy raid i zdobędziesz uzbrojenie na 36 poziom światła, co da Ci sumarycznie 32 poziom postaci. No i dzięki temu będziesz przygotowany na nowy dodatek... :)

Rozważ jeszcze kupno expansion packa (2 dodatki) zamiast samego pierwszego dodatku.

 

No tak tylko jestem ciekaw z kim mialbym zagrac,juz nie mowie o przejsciu. Jeszcze Raidu z podstawki nie przeszedlem.

Odnośnik do komentarza

Jak to z kim? Znalezienie ekipy do grania to nie problem. Forum, grupy na fejsie. Potem już samo leci - znajomi znajomych. Wystarczy chwile zaangażowania żeby znaleźć kilku znajomych, a potem to już efekt kuli śniegowej. Jak zaczynałem grać w Destiny to miałem 4 znajomych na psn. Teraz mam ponad 30 i mnóstwo ekip do grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...