Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie... PS4 exclusive jest ok ale red bull exclusive juz nie... logika po byku.

 

Ale przecież tu nie chodzi o to że red bull coś dostał czy ty to zrozumiesz ? Chodzi o to że każą ci bulić za dodatek 169 zł co jest samo w sobie absurdalne to jeszcze wycinają coś z niego by dać to do promocji napoju.  

Ja już sobie powiedziałem że dodatku nie kupię i tego będę się trzymał, raz popełnić błąd w zakupie tej gry i dwóch dodatków które i tak zostały wycięte z podstawki to wpadka, ale drugi raz popełniać ten błąd to już debilizm.

Odnośnik do komentarza

 

No po statystykach to jeszcze lepsza spluwa niz Joldiers Hammer. Chce!

Kymel - potestowalem tez AR (krotko, bo krotko), ale zgadzam sie z Toba w 100%, tak je znerfili ze obecnie nie nadaja sie do niczego.

 

Najgorsze jest to, że nie zapowiada się na żadną poprawę ar w najbliższym czasie :( Nie ma to jak jednym patchem wywalić z gry całą kategorię broni.
Dzisiaj skolei pogralem Sumonerem po Ozyrysie i strzelalo mi sie z niego bardzo przyjemnie. Impact surosa, ale znacznie wiekszy rate of fire. Na singla zdecydowanie daje rade!

 

Z najnowszego wywiadu:

Smith: So one of the things that’s really good about having a live game that we’re able to update a bunch is that we have this freedom that allows us to balance and bring into style and bring out of style different weapons. We want to have different weapons that have different seasons and ages and, you know, ‘This was the time when X was really powerful.’ When the game shipped, October last year, the Regime, SUROS. Now SUROS is but a memory. So I think that a bunch of weapons are on their own journey, and they’re all gonna get their time in the sun.

 

Czyzby tym razem boof autorifli?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wiadomo w ogóle dlaczego zablokowano matchmaking dla wyższych strików i tych aren? Może jakieś plany zniesienia tego? Jeżeli tak to ma wyglądać to już dalej w DLC się nie pcham bo nigdy nie trafie na 2 znajomych online chętnych na granie. A takie wymuszanie szukania drużyny jest strasznie irytujące.

Odnośnik do komentarza

@Szarku123 nie widze za bardzo robienia Skolasa z randomami bez mica. Na 32 jeszcze by mogl byc ale wyzej juz i tak nie zdalby egzaminu. Dodaj jak chcesz do znajomych. Bede dzis robic Skolasa wieczorem i moze cos jeszcze wiec moze sie zalapiesz jak zabraknie nam 3 osoby bo duzo osob juz nie gra wiec im wiecej znajomych tym lepiej.

Edytowane przez remi.88
Odnośnik do komentarza

Bardzo chcialbym zdobyc jakiegos Messangera z Adeptem (bo teraz to jedna z moich ulubionych broni na PVP) i Handcanona z Solarem, bo w singlu pewnie kopie i wyglada pieknie, ale nagrody za flawlessa powinni inaczej rozwiazac, moze dac mozliwosc wyboru, bo jest to naprawde mega wymagajace (wczoraj robilismy z 5h?), ale nagrody potrafia lekko zirytowac.

Na 3 postaci mielismy niefart, bo na 9 meczu sie podlozylismy majac wynik 4:2.  

Tymbardziej bola plotki, ze stare bronie po dodatku moga pojsc w odstawke.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Oj easye no coś długo graliscie widziałem oo jaram się tym, ze będzie machine gun w IB, w, końcu coś dobrego, bo mam tylko corrective measure

 

Nie kupiłeś sobie jeszcze Pacifier X w New Monarchy? Ja ostatniego IB zaczynałem grać z nim, do czasu aż mi nie wydropiło BTRD... :)

 

No nieszlo nam jakos, nikt sie nie mogl wstrzelic i zaczelismy o samych porazek.

Kiedy w ogole IB sie zaczyna ? Rozumiem, ze bedzie cos innego niz Joldiers Hammer ?

 

Dzisiaj o 19tej start IB. Ma być Skorri’s Revenge, ale nie podali jaki będzie Machine Gun.

Ja liczę na etheric light'y. W końcu wymaksuję sobie część ulubionego uzbrojenia, bo bronie wymaksowałem już wszystkie, które chciałem dzięki poprzedniemu IB... :)

Odnośnik do komentarza

0 impact w tym Pulsie - juz mi sie nie podoba ^^

MIalem dzisiaj sobie zrobic przerwe, ale widze, ze nic z tego nie bedzie ^^

 

Ps. Mam nadzieje ze niedlugo dodadza mozliwosc wymiany egzotycznych shardow na cos...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bungie zawsze musi coś popsuć. Nie dało rady wcześniej grać, bo albo wywalało albo nie zaliczało doświadczenia.

W końcu jednak naprawili i w ciągu 2 godzin zaliczyłem 5 bounty i wbiłem 2 rangę. Zostało mi tylko zabicie z pięści, ale hunterem nawet mi się nie chce tego bounty robić. Na razie udało mi się jedną postacią, ale liczę że jutro pójdzie już lepiej :)

Odnośnik do komentarza

hej hej,

 

Poszukujemy 3 gosci chętnych i gotowych spędzić troche czasu w Destiny z okazji nowego dodatku pomimo wielu ciekawych i premier tej jesieni.

Jesli masz ochotę na dobra zabawę i chciałbyś sprawdzić co ma do zaoferowania Taken King w pełni, odezwij sie. Szukamy ludzi głownie po to, aby

dogearować się na Skolasie i starych rajdach, ( wiec każdy zdąży się doubierać ) a potem jechać z koksem z nowym rajdem!

Często gramy też pvp, smieszki heheszki na imprezie w cenie, dużo pijanych ludzi, płaczące dzieci w tle, krzyki żon i rozpacz.

Jeśli coś powyżej sprawiło, ze poczułeś się jak w domu, napisz parę słów o sobie na priv i wyślij mi zaproszenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...