Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z czym dokladnie byl przegiety w porownaniu do Hakmoona czy Last Worda ? Zatruwa, wkurza, bo wszyscy z nim biegaja - okej, ale przeciez zanim typ Ci z Thorna wceluje w glowe to z pozostalych handcanonow mozesz go tak samo szybko ubic. Jak zmniejsza zatruwanie do 1/3, ale dodadza stack to tez moze nie byc kolorowo, jak 5 typa bedzie do Ciebie z niego strzelac.

Potrafi zabić na dwie pestki przez pół mapy, jest zbyt uniwersalny i prawie wszyscy z tym dziadostwem biegają, co w połączeniu z działaniem PVP, lagami i innym bullshitem było przegięciem. Piszą, że chcą przede wszystkim ograniczyć zasięg, co mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

No powinni, bo teraz w ogole te staty tego nie oddaja. Nawet z Last Wordem i zasiegiem 20 mozna sciagac przez pol planszy typow.

Co do zmian - pewnie w okolicy dodatku dopiero:

We still have some surprises and twists we don’t want to spoil that you’ll get to experience when The Taken King is released.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio z pvp wpadlo Monte Carlo;) Juz prawie je wymaxowalem bo w pvp z dystansu kosi wybornie. Wczesniej dużo grałem surosem który na średni dystans bez problemu sobie radził z thornami. Ale z Monte Carlo gra sie jeszcze lepiej. Ja ogólnie nie lubię grać thornem. Nie leży mi. Last Word ma lepszy feeling i przeważnie w konfrontacji z thornem jest lepszy. Tylko last Worda mi teraz będzie szkoda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem, ale w takim razie to z wami coś nie tak ^^. Nie znam wielu userow jak Zeratul, którym by się chciało grać w tą samą grę na dwóch platformach, nie uważam, że rebalans broni to zły pomysł, bo Multi ma szansę stać się ciekawsze, a do samej gry na pewno nie ciagnie mnie chęć zdobycia i wylewelowania absolutnie wszystkiego, bo z reguły maxuje tylko te rzeczy, którymi gram na multi (nie mówiąc o glimorach na które nawet nie zwracam uwagi). Nikt oficjalnie nie potwierdził, ze stare bronie będą bezużyteczne, nie wierzę też, by wymyślili jeszcze większe kosy pod Multi, niż te które mamy obecnie, o samej zawartosci dodatku nie wiemy nic poza paroma ogolnikami.

 

Nerf Gijalahorna boli, ale nie oszukujmy się, ta broń zabija pół swiata na jednym magazynku!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodzi nam o to, że Bungie wali nas w kakao bez lubrykantu. Manipulują graczami, ruszają świętego Gralla, ogólnie rzecz biorąc są (pipi)ami i narzucają nam czym mamy grać. Sorka, misclick. Oddam przy innym poście plusika. W sumie dobrze prawisz. No prawie :P 

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak - randomowo jak w Eliminacji.
 

This week only, we’re setting the Trials of Osiris playlist to “random,” just like the Elimination playlist, but on the six Trials maps where you’ve made your weekend homes.
Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nigdy nam sie nie udalo zrzucic Atheona jak na tym filmiku. Zawsze bieglismy i zrzucalismy go zaraz przy jego respie po lewej stronie. Ale to byly ustawki... - kazdy chcial miec Vexa, ale ukonczenie tego raidu z levelami 28-30 i pukawkami na 300 bylo naprawde trudne, wiec czesto chodzilo sie do hamburgerow po savy i gimnastykowalo godzine z Atheonem. ^^

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...