Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że Ghorna dostałem jeszcze zanim Xur go sprzedawał, ale oczywiście też go olałem. Aż sobie posta z tamtego dnia odszukałem w tym temacie.

 

Dwie egzotyczne bronie mi wpadły z engramów: The Last Word Hand Cannon i Rocket Launcher :D Na razie chyba rewolwerem się pobawię, bo mam legendarną bazukę już.

 

xD

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Hidden Handa ona niestety nie ma, ale ma Clow Cartrige, Stabilnosc i unflinching.

https://www.bungie.net/7_Bungie-Weekly-Update--07302015/en/News/News?aid=13316

Troche o nowej miejscowce z dodatku, musi byc spora, skoro nawet patrole tam wstawili.

Bungie bierze sie za lagerow i uruchamia BanHammer! 

 

We started with a look at the most notorious cheaters that had been reported by other players. After a cross-reference against our own player-data, we gave the Banhammer a mighty swing.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Huh... Bungie jest złośliwe... Znowu dali snajperkę, której mi brakowało, w momencie jak mnie nie było przy konsoli... :( Spodziewałem się IB w tym tygodniu, ale musieli dać wcześniej... :(

Na szczęście wczoraj został mi jeszcze jeden dzień na pogranie w IB i po rozpoczęciu po 20tej gonitwy w meczach, w nocy udało mi się dobić do rangi 4 i kupić snajperkę... :D Oczywiście jakby nie było, Bungie musiało coś kombinować z siecią, bo kilka razy mnie wywaliło i pojawiały się lagi, ale finalnie ją zdobyłem... :)

 

A na dodatek za zrobienie jednego Nightfall'a w przeciągu 2 ostatnich tygodni z przypadkowym graczem dostaliśmy: No Land Beyond i Gjallahorna... z czego mi się dostało drugi Galla... :D Ależ mi się śmiać chciało... :) Na razie go zostawiłem...

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo na planetdestiny są artykuły (np. ten), które opisują co wniesie nowy dodatek... Jak to poczytałem, to wydaje mi się, że mogliby wydać nową grę, a starą zostawić tak jak jest w chwili obecnej...

Zacząłem się teraz zastanawiać, czy mi się nadal chce w tę grę grać, skoro mój trud włożony w zdobycie tego co mam teraz, pójdzie w piz... i wszystko będę musiał zaczynać od początku... Bawiłem i bawię się nadal dobrze grając w to, co gra oferuje teraz, a w zasadzie to co jest w podstawowej wersji... ciśnienie na granie zeszło mi do prawie zera i jedynie gra z innymi osobami daje mi frajdę...

Poczekam, poczytam i najwyżej anuluję pre-order, bo tyle gier odpuściłem przez Destiny, a grać teraz od nowa... na chwilę obecną mi się już nie chce...

Odnośnik do komentarza

No ja mam bardzo mieszane odczucia. Zdania typu: Taken King transformes the existing game into something new! całkowicie mnie zniechecaja.

Z artykulu dowiedziałem się, ze nowych misj fabularnych jest raptem 8 ! Do tego prowadza przez stara kampanie, przeplatane sa eventami dla nowych subclass, strikami, egzotycznymi bounty i zadanami dla Vendorow. Podekscytowanie siegnelo zenitu, jak przeczytałem o kolejnej misji,na Volt Of Glass, gdzie tym razem bede mogl poznac wiecej odpowiedzi jaki byl los Preadythy (cokolwiek to znaczy...)

Stare legendarne pukawki będę do wyrzucenia (zostana tylo pewnie te na Crucibla) bo Bungie przygotowalo ich lepsze odpowiedniki. Wszystko nagle tworzy jedna calosc (nie dziwne, skoro to wszystko było wczesniej wycięte!)

 

4 nowe striki - jeden eksluzywny dla PS (w tym także na starych lokacjach - Ziemia/Rasputin - Venus itp.) + 3 stare przerobione​.

Calkowicie przerobiony system levelowania.

8 nowych map na multi (znowu 1 ekskluzywnie dla PS) - z nowosci Reef, Mapa z Oryxa​.

Zmiana Vendorow i ich misji po raz n-ty na tych samych lokacjach., nowy system bounty, 0 nowych planet (poza 1 krotka misja na Mercurym) i 1 nowa lokacja - statek Dreadnaught.

 

W skrocie - jednym sprawnym ruchem skalpela odcinamy sie od wszystkiego co bylo do tej pory !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Niedlugo powalczyles z uzaleznieniem (zwlaszcza biorac pod uwage, ze nowy dodatek to praktycznie wszystkie wady o jakich pisales w poprzednim artykule). ^^

Nie czaje tylko po jakiego grzyba nerfia takiego Black Hammera, skoro zaraz bedzie mozna go co najwyzej zmielic...

Caly ten dodatek wyglada tak, jakby ktos z bungie powiedzial, "dobra, sprobujmy im sprzedac to samo po raz 4ty, niech zbieraja wszystko od nowa, moze sie uda!"

0 nowych planet!! Co za lenie!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, poza tym, że 700 godzin zabawy pójdzie na marne.

Do premiery TTK można nadrobić zaległości z innych gier, bo nie ma sensu niczego zdobywać, levelowac bo i tak pójdzie na śmietnik. Po co mi bronie z ToO skoro będę musiał je zmielić? Ciekawe czy zmienia gear zdobywany w Vog/Crotas End, bo jeśli nie to 2 pierwsze raidy całkiem stracą sens.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

@easye

Statek Oryksa to de facto nowa planeta przecież... Oczywiście znowu coś nie do końca zrozumiałeś, bo misji fabularnych ma być „ponad 8”, ale nie wiadomo dokładnie ile. Mowa o samych nowych misjach. Przejście Taken King odblokuje dodatkowe, rozgrywające się w całym uniwersum (w tym właśnie w starych miejscówkach, jak Vault of Glass) i skupiające się na przybliżeniu lore.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Nic nie zmienia. Całą grą idzie do kosza po nowym jak zwykle ubranym w obszerną zawartość dodatku. My to się jeszcze nagralismy, ale jak ktoś chciałby kupić Destiny teraz to 3/4 gry nawet nie odpali.

 

Wróg, w pompie mam nowe misje, skoro i tak głównie mam biegać po starych lokacjach.

Wiem że statek to Nowa lokacja, ciekaw jestem jaka będzie jej wielkość.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...