Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Legendarne hełmy na wyścigach mi dropi jak poje*ane, mam ich z 15 - niestety na wyścigach tylko hełmy dropi, bo jak się dostaje jakiś armor to jest to armor wyścigowy z zerowym lightem niestety.

 

No wiadomo, że z niebieskich czasami wpadnie fioletowa rzecz, wczoraj np.: mi się udało, ale to była pierwsza legendarna rzecz z niebieskiego enagramu podczas całego mojego grania, a otwierałem mnóstwo niebieskich - więc może mam pecha po prostu...

 

Ale kiedyś to się odwróci ;}!

Odnośnik do komentarza

No właśnie jest problem bo nie mam żadnej ekipy. A czasami co randomy odpierdzielają to ręce opadają. Gramy strike (daily heroic na 260 lighta) i kolesia z 300+ lightem trzeba co chwila wskrzeszać... :(

 

Na raidy też trzeba mieć ekipę... nigdy nie próbowałem ale w raidzie jest na raz 6 graczy i sami musza rozkminić o co chodzi? Bez strzałek na mapie... ?

Odnośnik do komentarza

Mamy ziomka w ekipie, który kilkakrotnie zrobił rajd, raz co najmniej harda, z randomami. Randomy muszą być ogarnięte i wszystko pójdzie. Ogólnie jakiś mega skill nie jest wymagany wg mnie, bardziej przetrenowanie i zgranie elementów w całość. Przynajmniej po mojej grupie to widzę. Najważniejszy jest light żeby nie tracić na zadawanych/przyjmowanych obrażeniach czyli 290/310 dla odpowiednio normala i harda (zwłaszcza na hardzie jest to odczuwane, gdy ma się te kilka oczek mniej)

Odnośnik do komentarza

Fajny jest ten item three of coins, u mnie praktycznie co 3-4 użycie to egzotyk : )

Lighta mam obecnie 287 więc jeszcze się wstrzymam z raidami.

 

Chyba mało osób gra PoE na wyższych poziomach bo już kilka razy próbowałem i zawsze sam byłem... : (

Opłaca się robić to PoE bo zawsze dropi coiny, dość często legendy, czasami egzotyki - które się przerabia na marki i shardy i się biznes jakoś kręci :)

 

I w sumie logiczne, że ToC działa na wyścigach bo one są przecież brane jako PvP - więc rzeczywiście co 5 min szansa na egzotyk.

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Dzisiaj po dziennym resecie, a jeszcze przed wigilią udało mi się wbić ostatnią postać na 40 poziom, co spowodowało, że posiadam obecnie 6 postaci na 40 poziomie, z czego na PS każdą mam na 318 poziomie, a na X1 mam Tytana na 315, a Warlocka i Huntera jeszcze lekko powyżej 300... dzięki oszczędzaniu niebieskich engramów przed wbiciem 40 poziomu, potem bardzo szybko osiągnąłem 300 poziom. Bronie i ducha dostałem wcześniej grając Tytanem, więc też to znacząco ułatwiło sprawę w pozostałych 2 postaciach.

Świetną sprawą jest to, że No Time To Explain, Touch of Malice i Black Spindle można używać mając 30 poziom, a pulse od vanguarda Apple of Discord mając 36 poziom, co znacząco ułatwia grę po osiągnięciu 30 poziomu.

Teraz pozostało wymaksować wszystkie podklasy i będę mógł spokojnie grać na X1, tak jak na PS4... :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...