Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zawartość kolekcjonerki
 

 

-A steelbook disc case and disc copy of the game

-A field manual with "handwritten" notes

-An "antique" star chart

-A Guardian folio

-4 postcards from the Golden Age (i.e. Earth before the Darkness decimated it)

-The Destiny Expansion Pass ($34.99 value; good for Expansion I and Expansion II)

-Collector's Edition Digital Content (an in-game Ghost skin, player emblem, and ship skin)

-And the centerpiece: a life-size replica of the Ghost robot, complete with lights and Peter Dinklage dialogue samples.

Cena kolekcjonerki $149.99, wersja bez figurki Ghosta: $99.99, cyfrowa wersja: $89.99.

 

Ciekawe jaka cena u nas, ale raczej kupie zwykłą wersje, liczyłem na jakąś figurkę Guardianów.

 

 

 

On July 17, PlayStation 4 and PlayStation 3 players can begin playing the beta, which picks up from the beginning of the game and includes a handful of Story missions, a Strike mission, and a selection of PvP Crucible maps. The beta will then go offline for maintenance on Monday, July 21, and return on PS4, PS3, Xbox One, and Xbox 360 on Wednesday, July 23. The beta ends on Sunday, July 27.

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Liczyłem na pełne dwa tygodnie a tu tylko 9 dni (bo w między czasie dwa dni przerwy). Może i dobrze, bo TLoU:RE wyjdzie chyba ze dwa dni po zakończeniu bety Destiny (akurat czas na SHAREfactory). Fajnie, że jest smaczek w postaci możliwości zdobycia specjalnego emblemu (a może będzie coś więcej).

Odnośnik do komentarza

Expension Packi:

yRjOGsK.jpg

 

PlayStation platforms will also include additional exclusive content for Expansion I and II and will remain exclusive until at least Fall of 2015

http://gamerxchange.net/2014/07/07/playstation-destiny-content-exclusive-least-one-year/


Liczyłem na pełne dwa tygodnie a tu tylko 9 dni (bo w między czasie dwa dni przerwy). Może i dobrze, bo TLoU:RE wyjdzie chyba ze dwa dni po zakończeniu bety Destiny (akurat czas na SHAREfactory). Fajnie, że jest smaczek w postaci możliwości zdobycia specjalnego emblemu (a może będzie coś więcej).

O tym samym pomyślałem, koniec bety i zaczynamy zabawę na serwerach TLoU. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...