Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja "czytam" mangę, tzn ostatnio tylko przeglądam obrazki i jak jest jakaś grubsza akcja to wtedy się biorę za czytanie. Ogólnie fakt, sporo spisków i gadania o ludziach. Coraz mniej widzi się tytany. W ostatnich chapterach trochę się rozkręciło ale raczej znowu autor będzie wracał do tych intryg między ludźmi.

 

Ogólnie IMO nuda.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

a reszta warta zachodu?

1. tak

2. tez, ale to jest odcinek typowo humorowo-fanservicowy i jest duzo Sashy a ja Sashe <3

3. najslabszy, duzo gadania, malo humoru, jeszcze mniej akcji

4. 5. - obowiazkowo, ostatnie 5min 5ki to jest od dzis moje goty z wszystkiego co sie jako anime ukazalo

Odnośnik do komentarza

Czytalem dzis jakis wy(pipi)anie dlugi wywiad z autorem, od samego początku wie jak skończy się manga, tylko sukces go zaskoczył i jeszcze nie wie jak do tego zakonczenia doprowadzi.

Czytaj "dawno bym już to skończył, ale ludzie w krawatach każą mi robić kolejne fillery".

Z opinii ludzi czytających mangę nie wygląda, żeby to szło w dobrym kierunku.

 

Ta nowa oavka o Lewym całkiem zacna, ale Mejm chyba trochę przesadziłeś. To nawet nie było bajlepsze oav tego anime (bo pierwsza zdecydowanie najciekawsza), a co dopiero w skali masowej. Końcówka dobrze poprowadzona, no ale czy ktoś spodziewał się czegoś innego ? ;)

Sytuacja panująca w tym

podziemnym dystrykcie

w niektórych aspektach trochę nielogiczna. Chyba, że w mandze jakieś backstory w tym temacie zrobili.

Odnośnik do komentarza

Po mandze faktycznie widać, że autor albo nie miał pomysłu na wiele rzeczy, albo ktoś go naciska, żeby to możliwie jak najbardziej rozwlec i nabić więcej kabzy wydawcy. Co prawda żadne rozstrzygnięcia jeszcze nie miały miejsca (więc mogę się mylić w swoim czarnowidztwie), ale już np. ten wątek ze 'wspomnieniami' sprzed kilku chapterów to dla mnie była niepotrzebna gmatwanina za bardzo dopominająca się zawieszenia niewiary.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Troche bekowy ten film, od razu zaznacze ze nie jestem fanem mangi/anime, anime przestalem ogladac od momentu kiedy dramatyczna walka o przetrwanie przy pomocy zyletek (fajnie na poczatku anime budowalo klimat, cala ta akademia, beznadziejnosc sytuacji, no szykowalo sie fes goty) zamienila sie w walki tytan vs tytan, ale pamietam z tego jeszcze chyba na tyle, aby wiedziec ze Mikasa to raczej nie byla radosna dziewczynka ktora krzyczala "haiiiiiiiii" i biegala radosnie ciagle usmiechnieta. Nie przypominam tez sobie Erena jako jakiegos "cool guy'a", z nutka emo co lubi sadzic egzystencjalne smuty? No ale moze moja pamiec mnie zawodzi bo tak jak mowie, dosc szybko odpadlem z tej serii.

 

Same efekty bez szalu, mocno srednie, calosc zdecydowanie zalatuje niskim budzetem.

 

Ogolnie cienko, bardzo cienko, fanatykom sie moze spodoba, ale zwyklym "ciekawskim" zdecydowanie odradzam marnowac czas. Takie filmy utwierdzaja mnie w przekonaniu ze proba przerobienia anime na film jest zawsze zlym pomyslem.

Odnośnik do komentarza

Jak komuś nie będzie przeszkadzało, że Europejczyków grają Japończycy z tą swoją specyficzną grą aktorską i miejscami słabe CGI (latanie na linkach) to powinien dać radę obejrzeć, jeśli jest fanem.

 

Aktorski Space Battleship Yamato o dziwo wypadł całkiem nieźle, oczywiście nie jest to poziom efektów z Hollywood za 100 milionów dolarów.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...