Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Kupił ktoś już Polską wersję mangi? Nie przepadam za mangami ale chyba się skusze i pozbieram tym bardziej że za śmieszne pieniądze.

Kupilem, manga jest swietnie wydana - ma wiekszy format niz np naruto czy dragon ball - wydanie jest duze jak deluxe mangi z jpf (idealnie sie komponuje na polce z ghost in the shell). Zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza

Z tą gildią to nie wiedziałem,że mają takie spoko ceny. Mają też wszystko od Jiro Taniguchi'ego w fajnych promo więc tym bardziej sklepik ma plusa.

W grudniu planuję troszkę większe zamówienie zrobić to wypróbuję tą Gildię.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Skonczylem ogladac Attack on Titan. Pozamiatalo mna, zwlaszcza animacja i muzyka, sa naprawde piekne i tak powinno wygladac anime na przelomie 2013-2014 roku.

 

Jestem ciekawy co jest dalej, tak bardzo ze pierwszy raz siegne po jakas mange. Mam nadzieje ze dalej dzieje sie rownie duzo i rownie jakosciowo co teraz, bo chce zamowic mange z amazona kurierem za grubsza kase bo nie moge sie doczekac az zaglebie sie ponownie w ten swiat.

Odnośnik do komentarza

Z tą gildią to nie wiedziałem,że mają takie spoko ceny. Mają też wszystko od Jiro Taniguchi'ego w fajnych promo więc tym bardziej sklepik ma plusa.

W grudniu planuję troszkę większe zamówienie zrobić to wypróbuję tą Gildię.

Co Ty chcesz testowac, maja najlepsze ceny, ekspresowa wysylka, od lat kupuje tylko tam.

 

 

Manga go.wno, kreska obrzydliwa, nie da sie tego czytac, animatorzy dokonali cudu robiac anime. Grosza bym nie dal za to.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

 

 

The anime will be compiled into two animated theatrical films with new voice acting from the same cast. The first film Attack on Titan Part 1: Crimson Bow and Arrow (「進撃の巨人」前編~紅蓮の弓矢~ Shingeki no Kyojin Zenpen ~Guren no Yumiya~?) will cover the first 13 episodes and be released on November 22, 2014, while the second film Attack on Titan Part 2: Wings of Freedom (「進撃の巨人」後編~自由の翼~ Shingeki no Kyojin Kōhen ~Jiyū no Tsubasa~?) will adapt the remaining episodes and is set for release in 2015.[42][43]

 

Muszę mieć na bluryju. :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...