Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

TOP5 akcji w anime (randomowo, spoilery):

 

 

 

1. Zezarcie matki

2. Trening w lesie jak opisuja atrybuty bohaterow

3. Wyprawa za mur, scena jak otwiera sie brama, jada przez jakas wies i sa chronieni przez przybocznych

4. Wszystko z Livajem. Nawet sprzatanie zamku. "Moge cie pozyczyc na jakis czas Eren?" "Nie wiem, musze zapytac kapitana czy nie ma do mnie jakich planow" "No, to co on jutro robi Lewi?" "Sprzata ogrod" xD

5. Zespolowe dzialanie teamu Liwaja jak walcza z Anie.

6. Wku.rw Mikasy jak Anie polyka Erena.

7. Wszystko z Sasha <3

8. Przejscie do sedna i poza Mikasy kiedy Anie nie chce zejsc do tunelu.

9. "Spadaj"

 

 

Odnośnik do komentarza

Pod względem OSTów tego samego kompozytora:

 

Gundam Unicorn >>>> Sengoku Basara > Aldnoah.Zero > Guilty Crown > Attack on Titan > Kill la Kill

 

Co by nie było każdy ma jakieś wpadające w ucho utwory.

 

Dzieki, zerkne na nie. Dla mnie w OST AoT kazdy utwor jest mega, chyba tylko jeden mi sie nie podoba, reszta super.

 

Niedlugo zabieram sie za mange i zobacze czy moje przypuszczenia na temat Armored Titan'a sa prawdziwe.

TOP5 akcji w anime (randomowo, spoilery):

 

 

 

1. Zezarcie matki

2. Trening w lesie jak opisuja atrybuty bohaterow

3. Wyprawa za mur, scena jak otwiera sie brama, jada przez jakas wies i sa chronieni przez przybocznych

4. Wszystko z Livajem. Nawet sprzatanie zamku. "Moge cie pozyczyc na jakis czas Eren?" "Nie wiem, musze zapytac kapitana czy nie ma do mnie jakich planow" "No, to co on jutro robi Lewi?" "Sprzata ogrod" xD

5. Zespolowe dzialanie teamu Liwaja jak walcza z Anie.

6. Wku.rw Mikasy jak Anie polyka Erena.

7. Wszystko z Sasha <3

8. Przejscie do sedna i poza Mikasy kiedy Anie nie chce zejsc do tunelu.

9. "Spadaj"

 

 

 

Dodalbym do tego jeszcze

Odcinek The Wall, jak Levi znikad sie pokazuja i wyjmuje Eren'a z Titana "Its not a good idea to either eat or kill an evidence...You idiot".

 

Odnośnik do komentarza

Przeciez bedzie w 2015 roku....

Thx nie miałem pojęcia :)

@Mejm Dla mnie takie 7,5 na 10,ale nie ma co szukać w samej historii jakiegoś arcydzieła.Obejrzyj ze dwa epy i sprawdź czy podejdzie,ja bym polecił.Ma tylko 12 epów i tak jak pisałem,jest nieukończone,ale skoro będzie S2,to warto zerknąć.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Epizod 13.5 to odswiezony epizod z recapami, mysle ze mozna to skipnac bo tam nic nowego nie ma

OVA 1 to cos czego nie uwzgledniono w Anime a bylo w Mandze. Mozna powiedziec ze bardzo istotne bo pokazuje cos szokujacego na temat Tytanow.

OVA 2 glownie relaksacyjny odcinek komediowy o glupotach i background o Jean'ie, jego przeszlosci, rodzinie itp.

OVA 3 bardzo fajny epizod o pewnym dniu treningowym glownych kadetow.

 

W drodze jeszcze OVA 4 i 5

 

Nie czytalem jeszcze mangi i nie zaglebiam sie w internet zeby nie natknac sie na spojlery, wiec ogladalem jak narazie tylko anime, ale chyba wiem kto jest:

 

 

Armored Titanem

 

 

Az za bardzo to pokazuja...ale mam nadzieje ze sie myle.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No mate dla ciebie to i tak tylko rok czekania. My sie dowiedzielismy w 2014.

 

Naturalnie będę czekał aż wyjdzie cały sezon, pierwszy wsunąłem w kilka dni (inna sprawa, że byłem wtedy chory i miałem na to czas). 

 

 

EREN!!!

 

MIKASA

 

EREN!!

 

ARMIN!!!

 

MIKASA!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...