Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zamierzają spożytkować te 12 odcinków na takie pierdy jak w 2 odc., to nie wiem czy chociaż musną tematy, które sugerują w końcówce openingu i pokazują wprost przez cały ending. To co sprawie, że SnK tak dobrze się ogląda, to przede wszystkim setting, jak do tej pory prowadzenie fabuły oraz sceny akcji nie stroniące od gore. Na pewno najmocniejszą stroną tej serii nie są postaci i relacje między nimi. To są klasyczne do bólu, shonenowe, przesadnie rozemocjonowane postaci, kierujące się prostymi motywacjami, stanowiącymi na ogół podbudowę pod jakieś banalne morały. Czy w związku z tym  backstory Sashy mogło być jakoś szczególnie ciekawe? No nie za bardzo. A zasadnicza fabuła nie ruszyła się przez ten odcinek o milimetr. No, może właśnie o milimetr licząc ostatnie 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Odkladam na dysku i obejrze ciurkiem. Ale widze, ze cos sie musialo ostro w drugim sezonie zje.bac bo ruch w temacie jak ja pier.dole xD

Poziom fabularny i techniczny imo ten sam, ale po prostu bardzo mało się dzieje i czuć przeciąganie. W jednym z odcinków trzy postacie siedzą na drzewie i gadają przez 20 minut. Jeśli oglądasz anime dla akcji i epickości, to niewiele jej w tym sezonie.

 

btw wyszedł ost z 2 sezonu :fsg:

 

https://www.youtube.com/watch?v=g_VSP7_CNoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja przeczytalem wszystkie spoilery i juz wiem skad sa tytani i jak sie sprawy maja. Nie dziwi mnie to. Jak pisalem kiedys - stary schemat, zero zaskoczenia. Jedyny fajny twist jakiego sie doszukalem to ten zwiazany z tytanem, ktory zjadl Erenowi stara. No moze tez to co musial zrobic mlody zeby posiasc moc zmiany.

 

Tak czy inaczej, drugi sezon poszedl w dwoch sesjach. Spodziewalem sie wiekszych dluzyzn i ogolnie wiekszej ilosc pier.dolenia, ale bylo znosnie. Nawet pomimo faktu, ze walki praktycznie tutaj nie ma. Momentow tez bylo mniej. Najbardziej zapamietalem te z Mikasa, moim zdanie ciekawie nakreslona postac, zwlaszcza jak ktos atakuje Erena. Sasha <3, szkoda ze tak malo. Livaia brak ;(. Niemniej nie zaluje i czekam na reszte epizodow juz na lajcie. Ogolnie jak ktos przebrnal przez S01 to obejrzec S02 mozna. I tak sto razy bardziej urozmaicony niz ta spier.dolina z lysym ku.tasem w pelerynie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...