Skocz do zawartości

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sezon 2 zdecydowanie dużo mniej epickich momentów z fajnie wkomponowaną muzyką. Pierwszy sezon to najlepszy OST jaki słyszałem i gdy wchodziła muzyka już było czuć dreszczyk , tutaj tego nie ma no i jak na moje o połowe odcinków za mało . Sezon 2 ogarnąłem w 3-4 godziny za jednym posiedzeniem , no i pooglądałem trochę na YT o mandze by dowiedzieć się co i jak a nie czekać na kolejne sezony i jakoś specjalnie się nie zawiodłem bo na pewien sposób składa się to w logiczną całość. Tylko zastanawia mnie (chyba można potraktować to jako spoiler z mangi) 

Dobrze to wszystko rozumuje i jest na świecie tylko 8 tytanów? Z tego co obejrzałem ponoć było 9 ale ojciec Erena posiadł moce 2 tytanów . Czy źle kombinuje i tu nie o to chodzi z tymi ludzkimi tytanami?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

No 02 obejrzalem tylko raz i w sumie niewiele pamietam (dobrze ze sa retrospekcje) kiedy pierwszy sezon meczylem zdrowo. W 3cim poki co fajnie, ze dali odpoczac od tytanow. Ale ta narracja gdzie ucinaja nagle watek "bo ktos cos powiedzial, ale nie pokazemy jeszcze co", mimo ze trzyma w napieciu, juz sie troche zuzyla.

 

Mialem czekac az wszystko wyemituja ale zaneciles Livajem i sie skusilem. Troche rozczarowanie bo spodziewalem sie czegos na ksztalt walki z Annie. No ale nie jest zle. Poki co.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś podejrzanie dobrze się ten sezon ogląda, ale na szczęście już zaczyna się pierdololo o tytanach. Ten pożera tego, a tamten tamtego i ten jest tym a tamten tamtym. Już teraz brzmi to absurdalnie i aż strach jakimi rewelacyjnymi wyjaśnieniami nas uraczą. Ta historia ludzi za murem też się bekowo zapowiada xd

Odnośnik do komentarza

Historia nie bedzie motzno odkrywcza. Ale jesli w ep 3 juz zaczyna sie temat pozerania to mozecie sie domyslic pewnych faktow. Potem niestety z tego co pamietam z wiki nie bedzie lepiej jesli idzie o wyjasnianie skad i dlaczego. Jak chyba kiedys pisalem, bardzo podobne to do Claymore.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...