Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Bronię gry, jakbyś nie zauważył.

 

nie bronisz gry tylko chamskiego skoku na kase

 

i rzeczywiście ani XO ani KI nie zamierzam kupować ale to nie znaczy że mam ze spokojem patrzeć na takie zagrywki, bo jeśli twórcy skapną sie że takich ludzi jak ty jest więcej to zaczną wszędzie stosować takie zagrywki, a to mi sie bardzo nie podoba

 

naprawde nie wierze że prawdziwy gracz może na to patrzeć ze spokojem i jeszcze bronić chorej sytuacji

 

 

Ja nie wierzę, że dorosły niby człowiek może s**ć ogniem na bezosobowy kawałek plastiku...

 

 

A ja nie wierzę jak dorosły niby człowiek może się dawać dymać przez bezosobowy kawałek plastiku...

 

 

Technicznie to niemożliwe, ale patrząc w jakim amoku są co niektóre sonyboty, to wyobrażać sobie tylko mogę jakich czynów dopuszczają się w zaciszach domostwa ze swoimi konsolami, heh.

 

 

Napisał sam DonSterydo xD Do Rodzyn z tym.

Odnośnik do komentarza

titanfall to bardzo fajny zamysł albe zastanawiam sie czy uda im sie zbalansowac rozgrywke tak żeby dało sie sensownie grać, bo skoro na jednej mapie biegają małe ludziki i wielkie roboty to musi byc jakiś balans

nie może być tak że jak ktoś wsiądzie do mecha to sobie w 3 minuty nabije 50 killi na piechocie dopóki go nie pokona inny mech

ale nie może być też tak że piechota dysponuje turbo wyrzutniami rakiet i zabija mecha w podobnym czasie co piechote bo wtedy wsiadanie do mecha nie daje przewagi (zwłaszcza że te wyrzutnie rakiet strzelające serią będą wtedy mega pogromem dla piechoty)

nie może być też tak że mech nie potrafi zabić jednym pociskiem piechociarza bo to by było kompletnie nie realne

nie może być też tak że rozgrywka sie podzieli i mechy walczą z mechami a piechota z piechotą bo po co miały by biegac po jednej mapie

 

naprawde trudno będzie zbalansować tak żeby mech dawał poczucie mocy i przewage, ale zarazem piechociarz nie był w kompletnej (pipi)e w starciu z nim (wtedy by było jak walka medyka z czołgiem w BF3)

w żadną strone nie mogą przesadzić i ciekaw jestem czy im sie uda

Odnośnik do komentarza

BF4 zapowiada się na festiwal rozpierduchy w stylu CoD, jakieś statki, skryptowane katastrofy itp.  Spoko, że fani "taktycznego" strzelania napalają się na takie rzeczy.

 

Ogólnie słaba konfa z kolejnymi filmikami prawie z gameplayu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

BF4 zapowiada się na festiwal rozpierduchy w stylu CoD, jakieś statki, skryptowane katastrofy itp.  Spoko, że fani "taktycznego" strzelania napalają się na takie rzeczy.

 

Ogólnie słaba konfa z kolejnymi filmikami prawie z gameplayu.

Przypomij sobie jak Ea reklamowalo BF3.Podpowiem ci..tak samo.Wszedzie wrog,samolot,helikopter,rambo z noza.

A jak widziales gamepleje czy to z pC,konsoli to gra byla spokojna.Zreszta osoby w temacie bf4 wiedza jak wyglada gameplej z alpha.I to nie przypomina coda.Nie jest fast "pejs"

Odnośnik do komentarza

 

po pierwsze nie twierdze że MS jako jedyny ma zapędy do dojenia kasy, po drugie nie przecze że sony też wprowadzało swego czasu różne kwiatki - tylko różnica jest taka że ja zawsze te chamskie zagrywki krytykowałem

tak samo jak krytukuje cene 50zł za 2 godzinnego jurney (bardzo żałuje wydanej kasy), i to jest właśnie ta różnica - ja piętnuje i atakuje chamskie zagrywki wszystkich firm, zarówno hardwerowych jak i wydawców softu - a donsterydo lubi krytykować sony, ale każde nawet najwieksze (pipi) odwalone przez MS stara sie załagodzic i obronić, i tego sie właśnie czepiam w oastanich postach - tego że don broni chamskich zagrywek, a nie tego że lubi xboxa

 

powtarzam - ja otwarcie krytykuje zagrywki które godzą w graczy, niezaleznie od firmy

a niektóre xboty to potrafią powiedzieć "no co 20 dolców za 8 postaci to dobra cena"

i tu sie różnicmy, bo ja nie uważam żeby sprzedawanie ochłapów albo 2godiznnych gier było fajną zagrywką. ja widze też że ta jego 20 dolarowa "dobra cena" to tylko wierzchołek góry lodowej z tego co trzeba będzie zapłacić żeby mieć prawdziwą "pełną wersje" gry. o wiele więcej niż standardowe 60 dolców

i ja to właśnie krytykuje - to że don patrzy jak jak go dymają i jeszcze sie uśmiecha, bo przecież nie może skrytykować MS bo by mu polecieli po premii

 

powtarzam jeszcze raz - to nie chodzi o to kto jaki obóz lubi. tylko o to jak niektorzy reagują na chamskie zagrywki - reagują z uśmiechem i zadowoleniem w miejscu gdzie powinien być sprzeciw

pomyśl sobie że gdyby wszyscy użytkownicy xboxa byli tacy jak don to do dziś byście mieli konsole z DRM, blokadą używek, szpiegującym kinektem, bez hedseta, zablokowaną dla indie, z grami jedynie wyporzyczanymi a nie kupowanymi na własność

kumasz?

to właśnie sprzeciw i głosowanie portfelem spowodowało ze MS wycofał sie z prawie całego syfu - i to nie dzieki donsterydo który już leciał do sklepu

xbox-one-499-in-nov-shut-up-and-take-my-

 

dlatego uważam że sprzeciw jest potrzbny, i nie wolno głaskać po główce korporacji która cie wpycha do bagna

 

Tez mi sie to nie podoba, ale tu chodzi o twoje i innych zachowanie, wyglada to tak jakbyscie przez ostatnie pare lat, siedzieli w jaskini, grając na ps2 / gamecube, i nagle w 2013 przy prezentacji xbox one wygrzebaliscie sie na powierzchnie i wielkie zdziwienie ze rozbudowali syf który został wprowadzony podczas obecnej generacji, wylewacie swoje żale jakie to wszystko jest be xD

smialiscie sie jak można płacić za online przecież pc i nawet nintendo ma to za darmo, a teraz gdy zostaliscie do tego zmuszeni no to w sumie dobrze bo to znaczy ze infrastruktura sieciowa bedzie super uber, i nie wyskakujcie mi tutaj z P+ bo chociaż ze jest to bdb usluga to dalej osoby które sporadycznie grają na konsoli ( to chyba był główny argument Mendrka ) sa zmuszone do płacenia, ale ze to sony zrobiło to odrazu świat konsolowy jest piękniejszy xD

 

Sorry ale niestety tego syfu nie da sie powstrzymać bo dalej skórki do broni, ubranie dla konia czy inne bzdety bedą sie dobrze sprzedawać, jedyna opcja zeby wydawcy sie obudzili to hurtowe porzucenie konsoli na rzecz pc, ale w sumie nikt tego nie zrobi

 

Juz za godzinę zobaczymy co sony przygotowało na gamescom mam nadzieje ze powiedzą cos wiecej o infrastrukturze sieciowej no i przede wszystkim jakieś nowe gry na start, najbardziej liczyłem na the order 1886 szkoda ze tego zabraknie,

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym się nie napalał na waszym miejscu na jakiś ogrom zapowiedzianych gier na PS4. Coś może pokażą ale szału pewnie nie będzie, choć mi to osobiście nie przeszkadza bo każda generacja pokazuje, że o ilość i różnorodność ex'ów na kolejne konsole Sony nie ma co się martwić. A to, że nie zapowiedzą wiele na premierę to już mniejsza z tym, to dopiero początek drogi zwanej next generation więc jeszcze wiele będzie do ogrania.Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...