Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
9 godzin temu, smallv86 napisał:

Juz myslalem, ze sony robi AAA gierke o predatorze :whyyy:

Ja też tak przez chwilę pomyślałem, a tu multi. Ale może będzie dobre, lepsze od multi Alien versus Predator.

Odnośnik do komentarza

Ktoś czeka na jeszcze jakąś konfę, oprócz tej microsoftowej/najważniejszej? Bo póki co zapowiada się, że e3 zacznie się o 22:00, a skończy o ~23:30 tego samego dnia :usmiech: 

Trochę śmieszy mnie w tym przypadku postawa google - strasznie chcą wejść w ten biznes, a zapomnieli sobie o największych targach elektronicznej rozrywki. 

I oby Ninny nie skupiło się tylko na samych poksach, tak samo jak rok temu na smashu. 

Odnośnik do komentarza

Ja czekam właśniena ms (nowy xbox i gry z nowych studiów) i wlaśnie na niny ( chciałbym aby znowu mnie przekonali do kupna konsoli, ale samymi pokami tego nie zrobią jak w zeszłym roku smashem). A z tym google to fakt, ma to ruszyć w tym roku a nie pojawiają się na święcie graczy, dziwny ruch marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
22 minuty temu, MBeniek napisał:

Ktoś czeka na jeszcze jakąś konfę, oprócz tej microsoftowej/najważniejszej? Bo póki co zapowiada się, że e3 zacznie się o 22:00, a skończy o ~23:30 tego samego dnia :usmiech: 

Trochę śmieszy mnie w tym przypadku postawa google - strasznie chcą wejść w ten biznes, a zapomnieli sobie o największych targach elektronicznej rozrywki. 

I oby Ninny nie skupiło się tylko na samych poksach, tak samo jak rok temu na smashu. 

 

Nintendo Direct i Ubisoft. Bethesde to raczej tylko trailery jak zwykle będę ogladał na drugi dzień, Google to wiesz nie ma nic do pokazania to po cholerę mają się pchać na targi? Oni są dopiero w powijakach i pokazali tylko technologię i kilka 3rd party rzeczy a reszta się dopiero robi. 

20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nintendo i MS najważniejsze konferencje

Nintendo nie ma konferencji tylko Direct. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, MBeniek napisał:

Ktoś czeka na jeszcze jakąś konfę, oprócz tej microsoftowej/najważniejszej?

MS obowiązkowo, potem Bethesda, a od biedy Ubisoft bo zapowiedzą nowe gierki. :) 

Odnośnik do komentarza

Ja też w sumie czekam tylko na konferencje MS.

 

Najbadziej czekam na prezentacje Halo Infinite, mam cichą nadzieje że gameplay Gearsów rozbudzi może we mnie dawne zainteresowanie serią, ciekaw jestem przyszłości Sea of Thieves i co znowu wymyśli Rare. Do tego jakieś daty premiery na ten rok i może jakieś nowe studia i zapowiedzi multiplatform

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No tak z realnego hype to tylko MS, chce udoskonalonej formy z zeszłego roku ale tym razem żeby mnie naprawdę zaskoczyli nową konsolą, grami. Nowe studia, jakieś odkurzenie starego IP też bedzie mile widziane, liczę na coś analogicznego jak Asax, że pokaz Halo rozbudzi zainteresowanie ponowne bo póki co to 343 to tylko wyrobnicy i z roku na rok zainteresowanie Halo u mnie malało, ale ten zeszłoroczny trailer rozbudził pewne pokłady zainteresowania. 

Odnośnik do komentarza

Bethesda ma w ogóle czym zaskoczyć? Starfielda i tes6 ma nie być. Na nowy projekt arkane trochę za wcześnie (chyba, że jakiś teaser). Więc co im zostało (oprócz informacji o doomie i wolfie)?

Co do Ubi to z pewniaków: brak ac, nowy ghost, statki/piraci, bg&e2; a z "przecieków": wd3? splinter cell (chociaż jakoś nie chce mi się, że pójdą w czysty singiel, a zaś w coopie/multi to pewnie za bardzo by przypominało breakpointa)? Najbardziej liczę za to na zapowiedź sequela mario kingdom battle. Chociaż na nowego raymana (2d albo nawet 3d) też bym się nie obraził. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...