Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Taki, że ktoś pisał tutaj o niespodziance związanej z Grą o Tron i spekulowano o gierce. Jak widać, ktoś się pomylił.

W dniu 6.05.2019 o 15:42, Pupcio napisał:

@ASX ms robi jakąś gierke w świecie gry o tron? Coś na twycie mi mignęło

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

Ja stawiałem na nowego pada xD

 

Chyba tylko Rozi ubzdurał sobie jakąś nową gierkę żeby potem móc udawać zawiedzionego. Co za desperacja

 

Plany Nintendo na E3 w tym roku

 

 

 

desperacja xD

 

Pamiętam miałem takiego gościa na osiedlu, zawsze jak gralismy  w piłkę to grał  w drużynie która dostawała najwiekszy wpie,rdol, sam się do tego głównie przyczyniał.

Gdy drużyna Zbysia w końcu zdobywała jednego gola, i było np. 10:1 to miał  w zwyczaju krzyczeć ze "gramy panowie! oni się gubią".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ten Medievil zapowiada się na koszmarne drewno. Nie że oldschoolowy vibe tylko dosłownie drewno jak indyki za 9.99 USD na premierę. Żałuję, bo jednak liczyłem na uszanowanie klasyka.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ta latająca wiewiórka może być spoko, podoba mi się że Sony nadal wspiera oryginalne produkcje. Wbrew pozorom, potencjał jest spory. Fauna i flora to taki sandbox w konwencji Dark Souls, więc liczę że twórcy podejdą do tematu realistycznie i oprócz ładnej eksploracji, dostaniemy prawdziwy survival, w którym 90 % otoczenia chce cię zniewolić, złożyć w tobie jaja, albo zjeść ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam widzę potencjał w MediEvil, bo gra choć nie powalała settingiem i była liniowa, to jednak miała magnetyczny gameplay, który sprawiał że chcieliśmy grać dalej. Serio, wystarczy go skopiować i dalej będzie miodny, więc tu jestem spokojny - gra dowiezie, tak czy owak. Wygląda też w porządku, może nie tak barwnie jak Spyro, ale i tak to wystarczy by dojechać do 80 na MC i dobrze się sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...