Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, izon napisał:

Ale nędza, jak można zrobić prezentację o nowej konsoli i nawet jej nie pokazać?! Konferencja M$ to mega zawód, myślałem, że w końcu postawią na jakieś niezapowiedziane jeszcze exy, ale jak zwykle okazało się, że nic takiego nie mają. Trailer nowego Halo to jakiś żart, tyle w temacie:)

 

Można kiedyś konsola wychodzi za półtora roku. Ogarnijcie się 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figaro napisał:

 

Można kiedyś konsola wychodzi za półtora roku. Ogarnijcie się 

 

Można - ale pierwszej prezentacji już nie powtórzą. Po prostu w mojej ocenie  lepiej by było poczekać i zrobić prezentację z przytupem - niż pokazać suche liczy i naobiecywać jak to będzie super. Ewidentnie zrobione po łebkach, byle tylko wyprzedzić Sony w ogłoszeniu nowego next gena..

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, izon napisał:

 

Można - ale pierwszej prezentacji już nie powtórzą. Po prostu w mojej ocenie  lepiej by było poczekać i zrobić prezentację z przytupem - niż pokazać suche liczy i naobiecywać jak to będzie super. Ewidentnie zrobione po łebkach, byle tylko wyprzedzić Sony w ogłoszeniu nowego next gena..

Sony przecież uprzedziło MS i pierwsze zapowiedziało nextgena ;)

 

Daje linka: 

https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, izon napisał:

 

Można - ale pierwszej prezentacji już nie powtórzą. Po prostu w mojej ocenie  lepiej by było poczekać i zrobić prezentację z przytupem - niż pokazać suche liczy i naobiecywać jak to będzie super. Ewidentnie zrobione po łebkach, byle tylko wyprzedzić Sony w ogłoszeniu nowego next gena..

 

xD 

 

 

Odnośnik do komentarza

Btw. - nie zgadzam się też, że MS źle zaprezentował pierwsze info, dla mnie było ok. - chociaż wolałbym żeby nie użyli "4x Performance of X1X". Wiemy, dzięki filmikowi, że MS będzie używał kości pamięci Samsunga o prędkości 14Gb/s, zarówno w wersji 1GB jak i 2GB - stąd można się domyślić, że ilość ramu zamknie się w przedziale 13-23 GB (skrajne opcje mało realne).

Odnośnik do komentarza

Pozwólcie na krótkie porownanie:

 

- sony zapowiada ps5 za pomocą artykulu na Wired gdzie podaje kilka ogólników(https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/), reakcja forum? Bardzo pozytywna, mnóstwo postów w temacie, zachwyty nad wsteczną kompatybilnością i ogólna ekscytacja

- ms robi dokładnie to samo miesiąc później, tylko zamiast artykułu montuje filmik z gadającymi głowami+ pokazuje nextgenową gre, reakcja forum? Mega zawód, rozczarowanie, zmarnowana szansa.

 

Problemem nie jest prezentacja, ale wasze nastawienie. Ale po wielu osobach mogliśmy się tego spodziewać, bo wcale się z tym nie kryją ;)

Odnośnik do komentarza

@ASX
Też nie rozumiem tego. Obydwa zdarzenia były głównie po to żeby wyprzedzić leaki od devów 3rd party (obecnie większość dużych wydawców ma devkity bliskie ostatecznej specyfikacji, bardzo niewiele już się zmieni).

Rozumiem za to, że nie każdy był zachwycony pokazem Halo - tylko, że no... Halo będzie cross-genowym produktem i nadal było robione z uwzględnieniem Xboxa One.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...