Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kyo napisał:

Ale serio, zobaczcie jak wyglądają targi od kilku lat.

Sony rok temu dało bardzo radę, ograniczając liczbę tytułów, i dostaliśmy gameplaye zamiast CGI. Ja w sumie czekałem tylko na BL3, więc ogólnie cała reszta mi latała, ale jakbym był fanem Gearsów i dostał to co pokazali no to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Doom i Wolf w tym roku wjadą aż miło. Z GoW czekam na recenzje i jak gierka będzie bardzo dobra to się zamówi. 4 była dla mnie kiepska tak samo jak Judgment. Mogli by posciagac ludzi odpowiedzialnych za 1-3 które były genialne. Tak samo sypneli by Bungie za zrobienie nowej części Halo. Goście fajnie czuli to uniwersum w końcu to ich dziecko. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Doom i Wolf w tym roku wjadą aż miło. Z GoW czekam na recenzje i jak gierka będzie bardzo dobra to się zamówi. 4 była dla mnie kiepska tak samo jak Judgment. Mogli by posciagac ludzi odpowiedzialnych za 1-3 które były genialne. Tak samo sypneli by Bungie za zrobienie nowej części Halo. Goście fajnie czuli to uniwersum w końcu to ich dziecko. 

Po co kupować jak będzie w gamepassie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ukukuki napisał:

Doom i Wolf w tym roku wjadą aż miło. Z GoW czekam na recenzje i jak gierka będzie bardzo dobra to się zamówi. 4 była dla mnie kiepska tak samo jak Judgment. Mogli by posciagac ludzi odpowiedzialnych za 1-3 które były genialne. Tak samo sypneli by Bungie za zrobienie nowej części Halo. Goście fajnie czuli to uniwersum w końcu to ich dziecko. 

Przecież nad Gearsami pracuje Rod Ferguson, a w 343 też nie brakuje ludzi ze starego Bungie (Frankie dla przykładu). Sorry ale to takie głupie internetowe gadanie, bo właśnie to robili jak zakładali nowe studia

9 godzin temu, hav7n napisał:

 

No ale na konfie już zapomnieli o tym powiedzieć xd

 

dotarliśmy do momentu kiedy Microsoft nawet już nie ogłasza kiedy otwiera nowe studio xd

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, XM. napisał:
26 minut temu, Ukukuki napisał:

Doom i Wolf w tym roku wjadą aż miło. Z GoW czekam na recenzje i jak gierka będzie bardzo dobra to się zamówi. 4 była dla mnie kiepska tak samo jak Judgment. Mogli by posciagac ludzi odpowiedzialnych za 1-3 które były genialne. Tak samo sypneli by Bungie za zrobienie nowej części Halo. Goście fajnie czuli to uniwersum w końcu to ich dziecko. 

Po co kupować jak będzie w gamepassie.

No, ale nie na zawsze, więc jak ktoś planuje grac dłużej to i tak będzie musiał kupić.

Odnośnik do komentarza

Ok, Orzeszek, mam nadzieje ze juz mozna.

 

Zaczelo sie ok. Jakas gierka obsidianu, pippiu4vs4 od NT, ktore nikogo, Minecraft (xD) i ratujacy intro Ori 2, o ktorego mam potezny bul dopy, ze nie mozna zagrac na plejszmacie. Potem krotka agenda od Knura i lecimy. Troche nowego Star Wars, Cyberpunk z Johnem W. (choc mam tu kilka watpliwosci co do gry) i to by bylo wlasciwie tyle.

 

Poczawszy od Ropuchow cos zaczelo sie psuc. Przy czarnej murzynce szczerze mowiac odpadlem i nie wiem co ona tam gadala bo na ekranie pojawial sie jakis kolarz gierek indie. Ciekawosc wzbudzila jeszcze zapowiedz 12minutes i Tim. Od momentu jak na ekranie pojawil sie trailer lego forza dalsza czesc prezentacji to byl jeden wielki cluster fuck.

 

Flagowce xboxa byly tam chyba tylko po to aby wywolywac smiech i zazenowanie. Przy lego autkach zes.ralem sie smiechu. Przy "trailerze" Girsow wjechal cringe. Nie rozumiem czemu wpier.dolil tam zapowiedz multiplayera i poswiecili na to tyle czasu. Jakies ryki z tasmy i otwierana podloga z dymem xDDD Halo filmik z intra z tatuskiem teskniacym za rodzina (obowiazkowo) i Master "nie, musimy walczyc" Chiefem zawialy mocno Disneyem. A, no i zapomnialbym o girsach pop xDD Mincraft przejmuje ten kanal sprzet.

 

Wisienka byla zapowiedz Scarlet. Knur popier.dolil o "team" wiec puscili filmik z gadajacymi randomami xD Zrobili ku.rwa to samo co w 2013 jak poszedl film ze studia CoD opowiadajacego jak robia gre i jakie to bedzie awsom i super expirjens a potem Mattrick siedzial z jakims typem w fotelu i gadali o Maddenie xD. Pomiedzy zapamietalem jakis jeden screen z renderem lasu czy innego wodospadu. O najnowszej konsoli, ktora zaje.bie was wszystkich opowiadal gang olsena jezykiem najgorszego pru i marketingu. Jezu xD

 

Sony chyba musialo odkryc jakies manuskrypty bushido mowiace o tym, ze jak nie masz czym walczyc to ZM, siedz w krzakach i czekaj na ruch przeciwnika. Microsoft chcial poprowadzic natarcie ale przy zbieganiu ze wzniesienia potknal sie o wlasne nogi i polowe drogi spedzil bezwladnie turlajac sie po ziemi. No nie wykorzystal szansy.

 

 

Wersja dla milosnikow audiobookow:

 

+ Ori 2

+ Keanu w CP (sama gra jednak wciaz znak zapytania)

+ 12 minutes

+ Tim

 

- lego forza

- "trailer" girsow 5 i jakies teatrzyki z trybem multi

- girsy pop

- halo i intro

- zapowiedz nowej konsoli w formie gawedy

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Przecież nad Gearsami pracuje Rod Ferguson, a w 343 też nie brakuje ludzi ze starego Bungie (Frankie dla przykładu). Sorry ale to takie głupie internetowe gadanie, bo właśnie to robili jak zakładali nowe studia

dotarliśmy do momentu kiedy Microsoft nawet już nie ogłasza kiedy otwiera nowe studio xd

 

 

No tak średnio to czuć. 

Odnośnik do komentarza
Jedne z gorszych targów jakie pamiętam - 3 duże firmy zrobiły konferencje i nie ma nawet jednego trailera który chciałbym obejrzeć drugi raz. Nintendo, Ubi czy SE raczej już tego nie zmienia.
Przed targami byl Pan Kojima, a dziś chyba prezentacja FFVII, więc może jeszcze uda się uratować to e3.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...