Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

wyjaśniłem tylko milanowi dlaczego Microsoft jak to milan napisał "czuł się sobą zachwycony", a korporacja czuje się zachwycona kiedy zarabia dużo pieniążków  i dlatego właśnie pokazują tego Minecrafta co roku i w tym roku też go pokażą. Tylko tyle 

 

i powtórzę jeszcze raz, też czułem się zawiedziony konferencją i uważam ją za słabą. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat mi  nic nie wyjaśniłeś, ponieważ g,owno  mnie interesuje ze micro było zadowolone bo wiedziało ze sprzeda dzieciakom minekrafta.

Nie jestes graczem, jesteś niewolnikiem Microsoftu, zamiast reagowac jak gracz na ch,ujową konferencje, zachowujesz sie jak  rzecznik  PiSu który przekonuje ze sady beda teraz orzekac w 5 minut.

 tym temacie wystarczy ze skonczysz swoją wypowiedz na zdaniu  ze nie byłeś zachwycony konferencją microsoftu, co zgadza sie z tym co ja napisałem. Te biznesplany, pomysly jak wcisnac frajerom glupie gry zostaw na inny temat, najlepiej torpeduj  mendrka, on mocno w tym siedzi.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

Tylko pewnie nikogo z nas nie obchodzi tutaj sony, micro czy inne ubisofty

 

oj no nie wiem, dobro firmy matki to na forum psx extreme nie raz, nie dwa jest dość poważna sprawa

btw czy mi się wydaje czy milan już spędził więcej czasu na pisaniu o xboksie i jego grach na forum niż na faktycznym graniu w gry w ostatnim roku :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

No i tu jest clue, nieważne ile będą mieć miejsca,  wazne by  zmienili podejście.

Sony zaprasza orkiestrę by  wpie,rdolic motyw pod nowy  trailer GOW,  micro szczery ryja bo pokazali  minekrafta 4k, niech w koncu dorzuca do pieca mnostwem zapowiedzi, i  zmiotą sony.

1 minutę temu, raven_raven napisał:

 

oj no nie wiem, dobro firmy matki to na forum psx extreme nie raz, nie dwa jest dość poważna sprawa

btw czy mi się wydaje czy milan już spędził więcej czasu na pisaniu o xboksie i jego grach na forum niż na faktycznym graniu w gry w ostatnim roku :rotfl: 

Tak, pisałem  ze wole forum od gier ;]

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kermit napisał:

akurat nie chce by zapowiadali gry które wyjdą za ponad rok, niech pokaza mniej ale na najbliższy czas

 

Same. Ja bym radził każdemu kto jara się zapowiedziami na wyrost żeby się mocno w głowę puknął. Gry powinny być zapowiadane MAX rok przed premierą. Idealnie jest tak jak to robi Bathesda - zapowiadają i gra wychodzi w ciągu 6 miesięcy. Wtedy już wiedzą czy zdążą czy nie, bo w połowie produkcji to może zdarzyć się wszystko.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, milan napisał:

Akurat mi  nic nie wyjaśniłeś, ponieważ g,owno  mnie interesuje ze micro było zadowolone bo wiedziało ze sprzeda dzieciakom minekrafta.

Nie jestes graczem, jesteś niewolnikiem Microsoftu, zamiast reagowac jak gracz na ch,ujową konferencje, zachowujesz sie jak  rzecznik  PiSu który przekonuje ze sady beda teraz orzekac w 5 minut.

 tym temacie wystarczy ze skonczysz swoją wypowiedz na zdaniu  ze nie byłeś zachwycony konferencją microsoftu, co zgadza sie z tym co ja napisałem. Te biznesplany, pomysly jak wcisnac frajerom glupie gry zostaw na inny temat, najlepiej torpeduj  mendrka, on mocno w tym siedzi.

wydaję mi się że piszemy na tym forum bo lubimy gry a to wiąże się z tym jak działają (albo wydaje mi się że działają) pewne mechanizmy w branży które odpowiadają potem za kształt gier. Staram się od czasu do czasu reagując na twoje posty jak najrzetelniej jak najbardziej obiektywnie coś Ci wyjaśnić nie oceniając czy korpo robi dobrze czy źle  ale widzę że wolisz funkcjonować na innym płytkim poziomie świadomości. Okej w porządku twój wybór. Ale moim zdaniem trzeba umieć oddzielić perpektywę gracza od perpektywy korporacji, bo kiedy te dwie sfery się spotykają  prowadzi to do tragicznych rezultatów

 

i naprawdę daruj sobie teksty o niewolniku 

@milan

BTW jak mam reagować na to że pokazali słabą konfernecje? mam sprzedać konsole i obrazić się na Microsoft bo pokazali za mało filmików na scenie? Chyba zbyt infantylnie to wszystko traktujesz 

45 minut temu, Pupcio napisał:

No mówili że się ogarną z tymi zapowiedziami, za 3 miesiące zobaczymy czy nas nie oszukali :(

od razu ostrzegam, że Spencer mówi że nie chcę zapowiadać tytułów za wcześnie........... ale nowe IP, czy jakieś rebooty mogą być zapowiadane wcześniej bo potrzebują więcej czasu aby przebić się do świadomości graczy 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

No ale konferencje trzeba czymś wygrywać, jak nie pokażą gier widmo to skąd wiadomo czy będzie zaorane?

spokojnie wejdziesz na forumek i od razu będziesz wiedział kto wygrał i zaorał, nie trzeba nawet tracić czasu na oglądanie konferencji ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pacquiao napisał:

 

Same. Ja bym radził każdemu kto jara się zapowiedziami na wyrost żeby się mocno w głowę puknął. Gry powinny być zapowiadane MAX rok przed premierą. Idealnie jest tak jak to robi Bathesda - zapowiadają i gra wychodzi w ciągu 6 miesięcy. Wtedy już wiedzą czy zdążą czy nie, bo w połowie produkcji to może zdarzyć się wszystko.


Nigdy się z tym nie zgodzę i nie mam zamiaru się pukać w głowę. Za to analogicznie zapytam - jaka jest różnica między wiedzą o tym, że dany dev nad czymś pracuje, a jej brakiem? Nie sprawi to, że gra będzie inna, nie sprawi to, że dev nagle nad czymś innym będzie pracował, ani nie sprawi, że gra będzie krócej robiona. Powiem więcej, ta wiedza pozwala łatwiej oszacować jak będzie wyglądał kalendarz wydawniczy w całej generacji, co mi jako potencjalnemu klientowi pasuje.

Uwielbiam przykład Bethesdy - jaka jest różnica w zapowiedzeniu F4 6 miesięcy przed premierą skoro było wiadomo, że prace zaczęły się po skończeniu Skyrima? Dla mnie żadna. Jakości gry to nie zmieniło. Dodatkowo większość podobnych krótkich okresów zapowiedź-premiera, to gry związane z już istniejącą marką (jak nowy Tomb Raider - i znowu, o powstawaniu gry było wiadomo jeszcze przed premierą poprzedniej części). W przypadku nowych IP AAA, to po prostu nie działa.

Jeszcze nigdy w życiu nie przeczytałem rozsądnego argumentu na rzecz takiego sposobu wydawania. Tak naprawdę jedyne co to zmienia, to skoncentrowany wysiłek reklamowy wydawcy, czyli coś co mnie jako klienta mało obchodzi.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...