Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście bzdura, bo tekstury w becie są lepsze niż w alphie i są na takim samym poziomie jak na PC.

 

 

 

gra również ponoc dzialała w becie chuyowo gdy było wiele titanów naraz (czy coś w tym stylu), prawda to?

 

Ja wiem figaro że przed ołtarzykiem sony modlisz się by cboat miał rację, ale zrozum że gada bzdury.

 

nie bądź dziecinny.

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście bzdura, bo tekstury w becie są lepsze niż w alphie i są na takim samym poziomie jak na PC.

 

 

 

gra również ponoc dzialała w becie chuyowo gdy było wiele titanów naraz (czy coś w tym stylu), prawda to?

 

Ja wiem figaro że przed ołtarzykiem sony modlisz się by cboat miał rację, ale zrozum że gada bzdury.

 

nie bądź dziecinny.

 

 

Ale co cię to obchodzi?

 

Twój wkład w ten temat sprowadza się do beki z braku singla, beki z ceny, rozdzielczość + wrzucanie potencjalnie złych informacji, po co tu wchodzisz mi powiedz?

 

Strzelanka na XONE, nigdy nie zagrasz, nie interesuje cię, odpuść postowanie tutaj. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Oczywiście bzdura, bo tekstury w becie są lepsze niż w alphie i są na takim samym poziomie jak na PC.

 

 

 

gra również ponoc dzialała w becie chuyowo gdy było wiele titanów naraz (czy coś w tym stylu), prawda to?

 

Ja wiem figaro że przed ołtarzykiem sony modlisz się by cboat miał rację, ale zrozum że gada bzdury.

 

nie bądź dziecinny.

 

 

Ale co cię to obchodzi?

 

Twój wkład w ten temat sprowadza się do beki z braku singla, beki z ceny, rozdzielczość + wrzucanie potencjalnie złych informacji, po co tu wchodzisz mi powiedz?

 

Strzelanka na XONE, nigdy nie zagrasz, nie interesuje cię, odpuść postowanie tutaj. 

 

 

Zagram na X360 u kolegi i to może w dzień premiery. Odwal się, to samo mogę mówic o twoim postowaniu w temacie Order 1886.

 

Akurat zobaczyłem świeży post cboata, to postanowiłem wkleic, nic w tym złego. A ty od razu z bólem dupy, jakbym nie wiem, objeżdżał tę grę w tym temacie, kiedy prawda jest taka, że czekam na ten tytuł. Seryjnie jesteś przewrażliwiony.

Odnośnik do komentarza

Nie nie czekasz, bo gra jest na xboxa. Twoje popierdywanie na statusach że o boże 235zl za sam multiplayer tylko na to wskazuje.

 

Moje posty o The Order mają sens większy, bo pasy to gó.wno, a ty tu wrzucasz posty typa, który odnośnie Titanfall już się mylił i nadal myli.

Odnośnik do komentarza
Nie nie czekasz, bo gra jest na xboxa. Twoje popierdywanie na statusach że o boże 235zl za sam multiplayer tylko na to wskazuje.

 

 

no 235 zł za multiplayer to bzdurka, nic na to nie poradzę (tak, 235 zł za 6h singiel też bzdurka, nawet większa). Fajnie jest się bawic w fanbojów na CW, ale to nie ten temat.

 

Moje posty o The Order mają sens większy, bo pasy to gó.wno, a ty tu wrzucasz posty typa, który odnośnie Titanfall już się mylił i nadal myli.

 

Co? Nie wiesz czy się mylił, gra jeszcze nie wyszła.

Odnośnik do komentarza

Mylił się, bo gra ma 14 map zamiast 16tu.

 

Mylił się, bo beta miała lepsze tekstury od alphy.

 

Oczywiście już na gafie średnio o tym pamiętają. O tym jego bzdurzeniu z dzisiaj też szybko zapomną i znowu cokolwiek napisze cboat będzie święte.

 

235zł za taki multiplayer to dobra cena.(pipi) na militarystyczne kampanie bez polotu trwające 6 godzin.

 

KOCHAM sytuację która zachodzi

 

Respawn mówi o możliwości podniesienia rozdziałki do 900p - nie, pjerdolą, nie mają już czasu, gra dawno w tłoczni

 

cboat mówi o zbiciu rozdziałki do 720p na podstawie bety - tak, to możliwe, pewno to zmienili.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Mylił się, bo gra ma 14 map zamiast 16tu.

 

 

No i? Zdarza się, że się myli.

 

Mylił się, bo beta miała lepsze tekstury od alphy.

 

 

Mówił o relacji alpha=finalna gra, a ta wyjdzie za 2 tygodnie. sam w to nie wierzę, but oh well.

 

Oczywiście już na gafie średnio o tym pamiętają.

 

Czytając wybiórczo temat, to masz rację. Słowo klucz - wybiórczo.

 

Dobra, wkleiłem to co napisał i tyle, nie ma sensu ciągnąc tej dyskusji. Zobaczymy czy ma rację już niedługo :)

 

edit: heh famousfortimer słyszał, że 792p to będzie minimum i też nie wierzy cboatowi. ciekawe twisty.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Może po prostu przestań wklejać te jego z dupy informacje i tyle. Każdy tutaj będzie grał i się bawił, a ty obgryzał paznokcie o to czy będzie jakiś powód na doyebkę do gry i xboxa czy nie. 

 

jezu zamknij się już i pisz takie rzeczy w odpowiednim temacie:

 

http://www.psxextreme.info/topic/105819-console-wars-720p/page-60?do=findComment&comment=3025680

 

ps. też będę grał i się bawił :)

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...