Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do czego to zmierza?

Obejrzałem dwa widea: od Angry Joe, i to powyżej i się zniechęciłem. Tylko sześciu graczy na stronę + tępe boty, trzy rodzaje mechów do tego nie niszczące otoczenia, pełna cena za grę która ma tylko multiplayera, brak odrzutu broni. Może jeszcze usprawnią ją przed wydaniem.

 

powyższy cytat Pryxa idealnie pokazuje moje podejście do tematu. Napalałem się okrutnie, rozważałem nawet szybkie kołowanie kasy na Xa, naprawdę gra robiła na mnie wrażenie. Pierwszy kubeł zimnej wody wrzucił mi Butcher pisząc na twitterze, że na żywca już tak dynamicznie nie jest. Teraz po gameplayach widzę, że d,upy nie urywa i uważam, że straszna szkoda tego tytułu. 

 

nie wiem co poszło nie tak, ale boję się, że mega oczekiwania zostaną mega nie zaspokojone, a to gorzej niż jakby po prostu wyszła sobie ta gra po cichutku. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wszystko poszło bardzo dobrze. W betę jeszcze nie zagrałem, bo kod przyszedł późno, ale po alfie jestem spokojny. Tylko 12 graczy - a ilu ma być? Trzy rodzaje mechów, które można pod siebie dostosować, w zupełności wystarczą. Ba, nawet ten jeden z alfy z różnymi kombinacjami ekwipunku już dawał radę. Nie wiem w co Butcher grał, ale jest bardzo dynamicznie.

Odnośnik do komentarza

Ograłem bete na PC. Nie zaskoczyła mnie niczym, jest tak jak myślałem. Piechotą - CoD na sterydach (ze względu na to, że można skakać i być prawdziwym mistrzem parkour) a gameplay mechem jest wyjęty z Hawken tyle, że tutaj nie można nim skakać.

Smieszną kwestią są te chłopki "sterowane" przez AI które prawie nic nie robią poza tym, że są głupie jak but. Ja wiem, że czymś trzeba było wypełnić te mapy ale nie sądze aby to był najlepszy pomysł.

Na XOne ludzie zrobią pewnie z tej gry drugie Halo bo nie ma w co grać (i dlatego, że TF nie wychodzi na PS4).

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

wow, nawet w aktualizacjach na głównej stronie forum musiałem przytrollować, aż tak cie ta gra boli?

 

w ogóle z dupy te porównania do CODa, większość co (pipi) te smęty chyba CoDa to na filmikach tylko widziała

Nie boli mnie wcale, wyrażam swoją opinie.

A w CoDa swoje przegrałem za czasów 4 i MW2.

Odnośnik do komentarza

Gra rewelacja jak dla mnie, w 100% trafia w mój gust. Gram na PC, optymalizacja na 1 mapie kuleje (spadek z 60 do 40FPS jest widoczne), ale na drugiej 60 FPS stałe. Gra mi bardziej Unreala przypomina niż CoD. Myślałem aby kupić X-a dla jednej gry ale kurcze wydawać 2600zł dla jednej gry vs. wydanie 120zł na PC ;). Dylemat ;P.

 

P.S.

Na PC grałem na Padzie i nawet o dziwo gra się fajnie, nawet z przeciwnikami K+M ;). W sumie nie interesowałem się jak będzie gra wyglądała/ wygląda na XO, ale na PC całkiem całkiem. Na moim sprzęcie i7 2600K+770GTX+8GB ram + SSD daje radę na HIGH. Na Insain  wydajność bardzo spada:/, chodź bycmoze wersja finalna będzie bardziej zoptymalizowana.

 

Grę polecam!!

Odnośnik do komentarza

Gra jest genialna. Pierwsza strzelanka w którą gram na padzie na pc. Nic nie tracę dzięki temu. Na razie więc nadal nie mam powodu do kupowania xboxa. Jednak dla osoby stroniacej od grania na pc i nie posiadającej ps 4 wybór na dzień dzisiejszy powinien być prosty. Dla mnie titanfall to zaskoczenie tej generacji. Dawno w tak miodnego fpsa nie grałem. Mam cod ghost, bf4 i killzone na ps4 i żadna gra nie ma takiej grywalnosci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie tylko po co to wydawać na PS4 skoro gra jest cienka i brzydka i w ogóle cod z mechami, nie szanujcie.

 

Bo graczy jest troche wiecej na swiecie niz betony z forumka ;)

 

U EA kasa sie musi zgadzac wiec albo MsS bedzie smarowal albo kolejna czesc wyjdzie na PS4.

 

A gdyby tak MS kupil Respawn? Nie stac ich?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Pytanie tylko po co to wydawać na PS4 skoro gra jest cienka i brzydka i w ogóle cod z mechami, nie szanujcie.

 

Bo graczy jest troche wiecej na swiecie niz betony z forumka ;)

 

U EA kasa sie musi zgadzac wiec albo MsS bedzie smarowal albo kolejna czesc wyjdzie na PS4.

 

A gdyby tak MS kupil Respawn? Nie stac ich?

 

 

A co by im dało kupienie skoro Respawn ma podpisaną umowę z EA. W realnym świecie umów się przestrzega albo idzie się z torbami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...