Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Tego pistoletu bałem się najbardziej, ale zanim ktoś namierzy mnie 3 razy, to dawno go ściągnę. No chyba, że mam go za sobą, ale wtedy to już moja wina. Czytałem jednak, że istnieje Burn Card, który zmniejsza ilość namierzeń do 2óch i to jest podobno przeje.bane, ale nie wiem, czy miałem okazję być tego ofiarą.

 

Podoba mi się, jak rozkminili niewidzialność. Z punktu widzenia pilota, niewidzialność jest na tyle "widzialna", że kompletnie nie przeszkadza w zdejmowaniu przeciwników, co bardzo mi się podoba.

 

No ogólnie ta gra jest zaje.bista i łapie się podczas dnia, że sobie o niej rozkminiam i tylko czekam, aż zagram kolejny meczyk.

 

 

W CoD non stop się pada w sytuacjach z dupy, tutaj nie. Kill-time zdecydowanie dłuższy jest.

 

Tak, jest w sam raz. Nadal nie jest to kill-time w stylu Halo, ale jest na tyle długi, że nie sprowadza się do "pierwszy ciebie zauważyłem, nie żyjesz".

 

 

Co do balansu to na tą chwilę nie widzę zbytnio, nie ma większości sprzętu więc nie ma co oceniać.

 

Nie no racja, bardziej chodziło mi o bajery w stylu niewidzialności, namierzającego pistoletu czy samych tytanów, o których myślałem, że będą barierą nie do przeskoczenia, gdy jesteśmy pilotem.

 

A, no i jestem ciekawy, czy będę używał jakąś inną broń po za karabinem z bety, bo tak mi podeszła, że na razie nie wyobrażam sobie dzierżenia niczego innego.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szybki format wczoraj wieczorem i udało mi się rozegrać jeszcze kilka meczyków. Powoli zapominam o botach ( ale ciągle mnie denerwują ), no ale gierka jest kozacka, bycie w ciągłym ruchu to wielki plus jest. Dziwi mnie, jak większość graczy po prostu biega po ziemi, cały czas skaczę po budynkach szukając łatwych celów, a tych jest od groma właśnie. Mam wrażenie, że niektórzy szukają tutaj ciągle CODa. Gry na PC pewnie nie kupię, bo gram już raczej tylko na konsolach, więc muszę czekać cierpliwie na wersję PS4.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gierka lux, czuć trochę coda ( tempo rozgrywki ) ale reszta póki co współgra ze sobą za(pipi)iscie. Dobrze ze piloci bez problemu mogą zniszczyć tytana, a z drugiej strony jak jesteś tytanem to warto poczekać na ekipę by cie osłaniała.

Jestem rownież pod dużym wrażeniem AI tytanów jak zostawimy go samego sobie lub wydamy mu rozkaz obrony nas

 

Jedyne na co mogę narzekać to mapki w becie juz mnie znudziły, dobrze ze ms byc ich 14

Odnośnik do komentarza

acziwmęty

Look Around		10	Snap the necks of 10 pilotsBuild Yourself		15	Create a custom pilot loadoutCustomize Your Ride	15	Create a custom titan loadoutVortex Volley		15	Catch a projectile shot from a vortex with your own vortexMy Robot Army		20	Hack 20 spectres using the Data KnifeBest in Class		25	Finish as the top player on your team onceAll charged up		25	Kill 5 enemies with one Arc Cannon shotPull!			25	Kill 10 ejecting PilotsPull Harder!		25	Kill an ejecting Pilot with the Plasma RailgunAll the Cards		25	Earn 500 burn cardsIMC Elite Pilot		25	Win every Campaign level as an IMC pilotMilitia Elite Pilot	25	Win every Campaign level as a Militia pilotDeath From Above	25	Kill 5 enemies by dropping a titan on themHalfway There		25	Reach level 25Flag Runner		25	Win 50 Capture The Flag matchesI Wore 'Em Down		25	Win 50 Attrition matchesPilot Hunter		25	Win 50 Pilot Hunter matchesCaptured Everything	25	Win 50 Hardpoint matchesI Stand Alone		25	Win 50 Last Titan Standing matchesI've Seen It All	25	Play every gameplay mode on every mapRide 'Em Cowboy		25	Rodeo-kill a TitanLike A Vacation		25	Complete trainingI Killed Them All	25	Kill all pilots during the evacuation single-handedlyFreerunner		25	Wallrun for 5 kilometersSuperior in Every Way	25	Kill 1000 AI SoldiersTitanfall		25	Call in your Titan 25 timesRefuge			50	Survive an evacuationI Like a Challenge	50	Complete all challenges for a single weaponIMC Pilot		50	Complete the IMC campaignMilitia Pilot		50	Complete the Militia campaignMy Generation		50	Became a second generation PilotMaxed Out		50	Reach level 50All The Hardware	50	Unlock everythingFrequent Flyer		50	Play 50 Campaign matchesGen 10			0	Reach the highest Pilot generation

W grze będzie 10 generacji (prestiży)

 

generation.png

 

żeby wbić kolejną generacje nie trzeba tylko dobić do kolejnego 50 levelu, ale ukończyć wyzwania

 

Generation 1 to 2
No Challenges Required

Generation 2 to 3
If It Moves...
Kill X enemies with the EVA-8 Shotgun
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

If It Moves...
Kill X enemies with the 40mm Cannon
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Electrifier
Kill X Pilots with the Arc Grenade
Tiers: 5, 10, 20, 30, 50

Generation 3 to 4
If It Moves...
Kill X enemies with the r97
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

If It Moves...
Kill X enemies with the Plasma Railgun
Tiers: 10, 25, 50, 100, 250

No Hitter
Kill X Pilots with Satchel Charge
Tiers: 1, 5, 15, 30, 50

Generation 4 to 5
If It Moves...
Kill X enemies with the Longbow-DMR Sniper
Tiers: 10, 25, 50, 100, 250

If It Moves...
Kill X enemies with the Quad Rocket
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Critically Conditioned
Get X critical hits with the Charge Rifle
Tiers: 5, 15, 30, 50, 100

Top Gun
Kill X Pilots with RE-45 Auto Pistol
Tiers: 5, 15, 25, 35, 50

Generation 5 to 6
If It Moves...
Kill X enemies with the R-101C Carbine
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

If It Moves...
Kill X enemies with the Arc Cannon
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Titan Killer
Kill X Titans with the Sidewinder
Tiers: 5, 10, 20, 35, 50

Gooser
Kill a Pilot who is ejecting X time(s)
Tiers: 5, 15, 30, 50, 75

Generation 6 to 7
If It Moves...
Kill X enemies with the Spitfire LMG
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

If It Moves...
Kill X enemies with the Triple Threat
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Titan Killer
Kill X Titans with the Mag Launcher
Tiers: 5, 10, 20, 35, 50

Brain Surgeon
Kill X Titans by rodeo
Tiers: 1, 5, 15, 30, 50

Generation 7 to 8
If It Moves...
Kill X enemies with the G2A4 Rifle
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

If It Moves...
Kill X enemies with the XO-16 Chaingun
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Titan Killer
Kill X Titans with the Charge Rifle
Tiers: 5, 10, 20, 35, 50

Fresh Squeezed
Get X execution kill(s) as a Stryder Titan
Tiers: 1, 5, 10, 25, 50

Generation 8 to 9
If It Moves...
Kill X enemies with the C.A.R.SMG
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Executioner
Get X execution kill(s) as an Atlas Titan
Tiers: 1, 5, 10, 25, 50

Titan Killer
Kill X Titans with the Archer Heavy Rocket
Tiers: 5, 10, 20, 30, 50

All I Do Is Win
Win X rounds
Tiers: 10, 30, 50, 70, 100

Look Out Below!
Get X kill(s) by dropping your Titan on the enemy
Tiers: 1, 5, 15, 30, 50

Generation 9 to 10
If It Moves...
Kill X enemies with the Smart Pistol
Tiers: 50, 100, 200, 350, 500

Disarmed
Get X execution kill(s) as an Ogre Titan
Tiers: 1, 5, 10, 25, 50

MVP
Be the player with the highest score on your team X time(s)
Tiers: 1, 5, 10, 25, 50

Deadly Apparition
Get X kill(s) whilst being cloaked
Tiers: 10, 25, 50, 100, 200

Easy Pickings
Kill X Grunts
Tiers: 25, 100, 250, 500, 1500

Death Reincarnate
Get a kill while ejecting X times
Tiers: 5, 15, 30, 50, 75

Top Gun
Kill X Pilots with Kraber-AP Sniper
Tiers: 1, 5, 10, 15, 25

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

Śmiało można powiedzieć, że Titanfall jest aktualnie najmocniej wyczekiwanym tytułem zmierzającym na Xbox One. Respawn Entertainment pochwaliło się rekordową ilością graczy, biorących udział w testowaniu wstępnej wersji gry.

 

W trakcie wywiadu z Polygon Jon Shiring ujawnił informację, że w testowaniu bety Titanfall na Xbox One wzięło udział ok. 2 mln graczy. Shiring zaznaczył, że kod i serwery gry wykazują się bardzo dużą stabilnością pod takim naporem zainteresowania, co ma zagwarantować płynne i bezproblemowe działanie Titanfall już po premierze.

 

"Najważniejszą rzeczą w dniu premiery jest upewnić się, że serwery wytrzymają obciążenie. Alfa potwierdziła, że technologia się prawuje. W becie chcieliśmy zobaczyć co się stanie, kiedy podkręcimy naprawdę obroty, tak by zawczasu poprawić co trzeba, żebyśmy nie musieli na gwałt szukać rozwiązań po premierze gry" - powiedział Jon Shiring, główny inżynier Titanfall.

Stabilność serwerów obsługujących graczy Titanfall ma pierwszorzędne znacznie, bowiem rzeczona produkcja wymaga nieprzerwanego połączenia z Siecią do działania. W przypadku gdyby doszło do awarii serwerów, nikt nie mógłby prowadzić rozgrywki.

 

 

 

2 mln ludzi w becie, a serwery działały świetnie, moc..

 

http://www.ppe.pl/news-27012-duze_zainteresowanie_beta_titanfall_na_xone__dewloperzy_obiecuja_stabilnosc_serwerow.html

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/titanfall-titan-fall-pl-xbox-one-tworcow-cod-i3987632997.html

 

Chyba najtaniej póki co :confused: ja mam zniżkę jeszcze w sklepie to sobie podajde i kupię za 225.

 

O dziwo gra jest chyba w języku polskim, na ultimie też jest o tym info. Czyżby pierwsza spolszczona gra na XONE?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/titanfall-titan-fall-pl-xbox-one-tworcow-cod-i3987632997.html

 

Chyba najtaniej póki co :confused: ja mam zniżkę jeszcze w sklepie to sobie podajde i kupię za 225.

 

O dziwo gra jest chyba w języku polskim, na ultimie też jest o tym info. Czyżby pierwsza spolszczona gra na XONE?

 

nie lepiej ci kupić na kompa za 120 zł ? Przeceiż masz dobrego kompa, więc po co przepłacać.

 

Odnośnik do komentarza

 

http://allegro.pl/titanfall-titan-fall-pl-xbox-one-tworcow-cod-i3987632997.html

 

Chyba najtaniej póki co :confused: ja mam zniżkę jeszcze w sklepie to sobie podajde i kupię za 225.

 

O dziwo gra jest chyba w języku polskim, na ultimie też jest o tym info. Czyżby pierwsza spolszczona gra na XONE?

 

nie lepiej ci kupić na kompa za 120 zł ? Przeceiż masz dobrego kompa, więc po co przepłacać.

 

 

 

Wypad z tematu.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

 

 

http://allegro.pl/titanfall-titan-fall-pl-xbox-one-tworcow-cod-i3987632997.html

 

Chyba najtaniej póki co :confused: ja mam zniżkę jeszcze w sklepie to sobie podajde i kupię za 225.

 

O dziwo gra jest chyba w języku polskim, na ultimie też jest o tym info. Czyżby pierwsza spolszczona gra na XONE?

 

nie lepiej ci kupić na kompa za 120 zł ? Przeceiż masz dobrego kompa, więc po co przepłacać.

 

 

 

Wypad z tematu.

 

polecam zakup na amazon.co.uk - całe 35 funtów z przesyłką - jakieś 170-180 złotych, wysyłka kurierem tak, żeby dotarło w dniu premiery w domku:)

Odnośnik do komentarza

cboat wraca i rzuca bombkami: twierdzi, ze gra nie jest w 792p, tylko zwyykłe 720. Mówi też, że TF będzie miał swój własny oddzielny party chat

 

Tu jego post przetłumaczony:

 

I hope the party chat is fixed by then.
What would you say if Titanfall had it's own separate party chat?
That was in the TF software and didn't utilize the Xbox Live chat at all?
That was a huge violation of Xbox guidelines, but MS granted a waiver because so much is riding on Titanfall and proper SDKs aren't ready, and still aren't?
So if you're in a Xbox party of four and go to play Titanfall as a party, you launch the game, enter private lobby and...your party disappears.
The game puts you in a separate party system instead.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...