Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Tła są spoko, tylko że znowu kurcze, to jedynie bitmapy - płaska tekstura :confused:

 

Gra ma za(pipi)isty gameplay, ale cholera jest daleka od jakiejkolwiek next-genowości :confused: Na X360 może wyglądać i działać dokładnie tak samo.

 

Skończ biadolić jezu.

Odnośnik do komentarza

Ile razy można czytać o braku next genowości, szczególnie od osoby która kupi tą grę na PC albo w ogóle.

 

A ile można czytac narzekania na pasy od osoby, która kupi grę za 5 lat, albo w ogóle.

 

 

Może po prostu pozwól ludziom pisac to co chcą, póki jest to w ramach zasad forum.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

Ile razy można czytać o braku next genowości, szczególnie od osoby która kupi tą grę na PC albo w ogóle.

 

A ile można czytac narzekania na pasy od osoby, która kupi grę za 5 lat, albo w ogóle.

 

 

Może po prostu pozwól ludziom pisac to co chcą, póki jest to w ramach zasad forum.

 

 

No ile razy? Jak cię boli dupa o te pasy to aż zabawne jest :D nie obchodzą mnie pasy w The Order, nie przeszkadzają mi, śmieszy mnie tylko że ktoś je uważa za dobry pomysł w strzelaninie tpp.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

 

Ile razy można czytać o braku next genowości, szczególnie od osoby która kupi tą grę na PC albo w ogóle.

 

A ile można czytac narzekania na pasy od osoby, która kupi grę za 5 lat, albo w ogóle.

 

 

Może po prostu pozwól ludziom pisac to co chcą, póki jest to w ramach zasad forum.

 

 

No ile razy? Jak cię boli dupa o te pasy to aż zabawne jest :D nie obchodzą mnie pasy w The Order, nie przeszkadzają mi, śmieszy mnie tylko że ktoś je uważa za dobry pomysł w strzelaninie fpp z kamerą za plecami.

 

 

Nie obchodzą cię pasy, a jednak w temacie the order kilkakrotnie toczyłeś bekę i krytykowałeś grę, choc cie zbytnio ona nie interesuje.

 

Maciomaniaka widocznie gra interesuje, pisze swoją opinię ale nagle tu ma przestac marudzic, bo ktos napisał coś nie pozytywnego na temat twojego mesjasza.

 

 

Podwójne standardy, coś się z nich ostatnio śmiałeś, heh.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ile razy można czytać o braku next genowości, szczególnie od osoby która kupi tą grę na PC albo w ogóle.

 

A ile można czytac narzekania na pasy od osoby, która kupi grę za 5 lat, albo w ogóle.

 

 

Może po prostu pozwól ludziom pisac to co chcą, póki jest to w ramach zasad forum.

 

 

No ile razy? Jak cię boli dupa o te pasy to aż zabawne jest :D nie obchodzą mnie pasy w The Order, nie przeszkadzają mi, śmieszy mnie tylko że ktoś je uważa za dobry pomysł w strzelaninie fpp z kamerą za plecami.

 

 

Nie obchodzą cię pasy, a jednak w temacie the order kilkakrotnie toczyłeś bekę i krytykowałeś grę, choc cie zbytnio ona nie interesuje.

 

Maciomaniaka widocznie gra interesuje, pisze swoją opinię ale nagle tu ma przestac marudzic, bo ktos napisał coś nie pozytywnego na temat twojego mesjasza.

 

 

Podwójne standardy, coś się z nich ostatnio śmiałeś, heh.

 

 

Ja cały czas podkreślam, że gra jest za(pipi)ista i nie mogę się doczekać premiery, ale pewno Mazzeo każe mi zaraz wypyerdalać, bo śmiałem coś złego napisać.

Odnośnik do komentarza

Dobra gifar weź już idź pałuj się nad tymi swoimi pasami do odpowiedniego tematu, bo chyba zapomniałeś że jesteś jedyną osobą która uważa to za dobre.

 

 

Ciebie boli dupa o tego Titanfalla i byle kto co powie złego na ten temat, już się ciskasz i spinasz.

 

Bo pisanie tydzień przed premierą "bosh czemu nie 1080p" albo "czemu nie wygląda jak next gen" na pewno wiele wnosi do tematu. Z resztą na blaszce będzie nawet 4k w opcji, więc chyba nawet to podpada pod ultra next-gen, zakrywa czapką PS4 i jego gry w 1080i

Odnośnik do komentarza

Gdzieś wyczytałem jeszcze 2h ale nie mogę znaleźć, poniżej info

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-03-05-titanfall-z-przepustka-sezonowa

 

Menedżer podał również szczegóły na temat planowanej kampanii fabularnej:

- Gramy po obu stronach konfliktu. To krótkie doświadczenie, po kilka godzin na frakcję, a potem nie trzeba już do tego wracać. Można powtarzać kampanię, ale nie trzeba, wskakując od razu do trybu wieloosobowego.

 

edit, a noo taaak wiadomo, tu:

 

http://www.ppe.pl/news-27184-titanfall__kampania_singleplayer_planowana_jako_dlc__czas_rozgrywki_to_ok__2_godziny.html

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Zajrzyjcie lepiej do źródła i nie polegajcie na totalnych bzdurach wypisywanych na PPE - http://www.gamespot.com/videos/dark-souls-ii-south-park-rambo-the-lobby/2300-6417486/ (około 34 minuty)

 

Titanfall ma od razu tryb nazwany Campaign Multiplayer. To normalne mecze multi, ale są one poprzedzone fabularnymi wstawkami, których fragmenty widać zresztą w premierowym zwiastunie gry. Zampella mówi jedynie, że będzie DLC (możliwe do kupienia z góry w formie Season Passa) i darmowe aktualizacje, jak np. ta dodająca prywatne mecze. Titanfall nie będzie miał singla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...