Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

To, że system i nacisk na indywidualny charakter każdej postaci jest top notch wiem, ale ja patrzę dalej, na KI z 15-16 cholernie charakterystycznymi postaciami, trybem Arcade i Story.

 

Czujesz to MaZZ? :D

 

i9ohOVuAg6vC.gif

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No ja tylko mam nadzieję że Season 2 będzie na jesieni, w ten sposób XONE w 2014 będzie miał IMO masakryczny line up.

 

Najlepsze w trakcie walk online jak człowiek jednym dobrze rozegranym combosem może przeważyć szalę zwycięstwa, ile razy miałem już kiedy zostało mi milimetry paska życia, a jednak dzięki zachowanym shadow counterom zwyciężałem (i na odwrót), i tylko słyszę z głośników jak ktoś krzyczy "HOLY FUCK NOOOOOOOO"

Odnośnik do komentarza

Na d-padzie, wiadomo że do kombinacji trzeba wciskać dobrze d-pada no i nie zawsze one wchodzą ale to pewnie dlatego że nie jestem skillowcem żadnym w bijatykach. Sterowanie jest dobre, w zasadzie trzeba używać wszystkich przycisków poza lewą gałką by coś uskutecznić w multi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak to w końcu jest z tym bugiem który podstawiał bota za przeciwnika, wyeliminowali to czy dalej tak się zdarza? 

Dzisiaj miałem dość dziwną akcje, grałem przeciwko jakiemuś hamburgerowi, tłukł mnie ostro aż w końcu udało mi się wlepić mu parę skutecznych combosów, zrównałem jego hp do mojego i rozpocząłem combo w trakcie którego rozłączyło nas z grą.

Po walce chciałem sprawdzić replay i zobaczyłem na nim, że całą "drugą runde" dostaje baty a na koniec koleś wlepia mi ultra o.O

Edytowane przez Prychmen
Odnośnik do komentarza

Jak to w końcu jest z tym bugiem który podstawiał bota za przeciwnika, wyeliminowali to czy dalej tak się zdarza? 

Dzisiaj miałem dość dziwną akcje, grałem przeciwko jakiemuś hamburgerowi, tłukł mnie ostro aż w końcu udało mi się wlepić mu parę skutecznych combosów, zrównałem jego hp do mojego i rozpocząłem combo w trakcie którego rozłączyło nas z grą.

Po walce chciałem sprawdzić replay i zobaczyłem na nim, że całą "drugą runde" dostaje baty a na koniec koleś wlepia mi ultra o.O

Ponoć nie ma tego w rankingówce, jest tylko w exhibition.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...