Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bitkowym lamerem - skill level "0" :) Mam nadzieję, że z czasem ogarnę żeby przynajmniej na medium grać :P Może to specyfika gry, ale wydaje mi się, że tutaj medium to jak hard w ostatnim MK.

 

to ja mam na odwrót :) mortal na hard mnie doprowadzał do szału, za to tutaj wszystko się takie jakieś łatwe wydaje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może po prostu dawno nie grałem. W bijatyki to z doskoku z CPU, bo na kosmitów z sieci szkoda mi nerwów, a nikt z kumpli nie chce grać w kanapowego co-op w bijatyki - kiedyś to by było nie do pomyślenia, a dzisiaj same pif pafy. Szkoda, bo na X360 mam TTT2, SFIV, MK i SF vs TK :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trailer Riptor będzie w poniedziałek. 23 grudnia postać ma być dostępna dla wszystkich. 

 

Riptor_full.PNG

 

Nowy skin dla Orchid (dla wszystkich posiadających postać) XD

 

holiday_orchid.png

 

Będzie też większy update:

 

Riptor & Riptor’s stage “Hatchery 11”
Story mode!
Dossiers for all S1 characters (on character select screen)
Balance changes and fixes
Increased character & stage loading speed!
New character select screen icons & silhouettes.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie określono maksimum. Wiadomo, że już myślą nad 3 sezonem i on pewnie się pojawi - chociażby dlatego, że w dwóch pierwszych sezonach nie będzie wszystkich postaci z dwóch oryginalnych odsłon i najprawdopodobniej rozpisali to na 3 sezony, a każdy jest kombinacją starych i nowych zawodników.

 

Reszta będzie zależeć od popularności dotychczasowej produkcji.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PU1nahZDJjo

 

2758991-192.168.200.209_image_33.jpg

 

2758989-192.168.200.209_image_234.jpg

 

2758988-192.168.200.209_image_289.jpg

 

 

Oglądam właśnie stream z Riptor (MEGA) i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale powiedzieli o 9 grywalnych postaciach dla wszystkich i chyba mieli na myśli sezon 2 - wychodziłoby na to, że boss (Aria?) będzie dostępny dla każdego posiadacza pełnego zestawu.

Edytowane przez wet_willy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A mnie ciekawi jedno, mianowicie mam tylko ten combo breaker pack czyli pierwszy sezon + tj combo a mam dostępną maye. I się zastanawiam czy już na stałe czy tylko chwilowo mogę nią grać ?

 

W darmowej wersji co tydzień jest udostępniana za darmo inna postać z dostępnego rostera. W tym tygodniu jest to właśnie Maya, w przyszłym tygodniu będzie to inna postać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A mnie ciekawi jedno, mianowicie mam tylko ten combo breaker pack czyli pierwszy sezon + tj combo a mam dostępną maye. I się zastanawiam czy już na stałe czy tylko chwilowo mogę nią grać ?

 

W darmowej wersji co tydzień jest udostępniana za darmo inna postać z dostępnego rostera. W tym tygodniu jest to właśnie Maya, w przyszłym tygodniu będzie to inna postać.

 

Dzięki Don za odpowiedź, a wiadomo coś czy planują drugi sezon w pudełku tak jak pierwszy ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

A mnie ciekawi jedno, mianowicie mam tylko ten combo breaker pack czyli pierwszy sezon + tj combo a mam dostępną maye. I się zastanawiam czy już na stałe czy tylko chwilowo mogę nią grać ?

 

W darmowej wersji co tydzień jest udostępniana za darmo inna postać z dostępnego rostera. W tym tygodniu jest to właśnie Maya, w przyszłym tygodniu będzie to inna postać.

 

Dzięki Don za odpowiedź, a wiadomo coś czy planują drugi sezon w pudełku tak jak pierwszy ?

 

 

Nie wiadomo. Nic w tej kwestii nie było zapowiedziane. Mi tam styka jedno pudełko, więc poza sezonem pierwszym wszystko biorę cyfrowo.

 

EDYTA: Na streamie właśnie powiedzieli, że jest taka możliwość :P

 

EDYTA2: Na streamie pokazali właśnie jeden z nowych ruchów, który przyjdzie z masywnym updatem - Glacius zmienia się w kałużę XD

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

A mnie ciekawi jedno, mianowicie mam tylko ten combo breaker pack czyli pierwszy sezon + tj combo a mam dostępną maye. I się zastanawiam czy już na stałe czy tylko chwilowo mogę nią grać ?

 

W darmowej wersji co tydzień jest udostępniana za darmo inna postać z dostępnego rostera. W tym tygodniu jest to właśnie Maya, w przyszłym tygodniu będzie to inna postać.

 

Dzięki Don za odpowiedź, a wiadomo coś czy planują drugi sezon w pudełku tak jak pierwszy ?

 

 

Nie wiadomo. Nic w tej kwestii nie było zapowiedziane. Mi tam styka jedno pudełko, więc poza sezonem pierwszym wszystko biorę cyfrowo.

 

EDYTA: Na streamie właśnie powiedzieli, że jest taka możliwość :P

 

EDYTA2: Na streamie pokazali właśnie jeden z nowych ruchów, który przyjdzie z masywnym updatem - Glacius zmienia się w kałużę XD

 

 

mógłbyś zarzucić linkiem ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oglądam na Xone. Wystarczy wpisać w apce Twitcha KI i wyrzuci Ci jako jeden z pierwszych streamów. Albo wpisz na PC na stronie Twitcha, pewnie będzie taki sam efekt.

 

o82coUc.jpg

 

:D

 

EDYTA: Potwierdzili - 9 postaci w 2 sezonie dla wszystkich.

 

EDYTA2: W styczniu ujawnią szczegóły odnośnie upgrade'u postaci Shadow Jago, nie zdziwię się jeśli jednocześnie udostępnią postać dla wszystkich.

 

EDYTA3: Zapis wszystkich streamów:

 

http://www.twitch.tv/killerinstinct/b/599643165 (57 minutes

http://www.twitch.tv/killerinstinct/b/599655429 (4 minutes)

http://www.twitch.tv/killerinstinct/b/599656630 (3.5 minutes)

http://www.twitch.tv/killerinstinct/b/599663953 (45 minutes)

 

 

 

Nową (bonusową) postacią będzie Omen. (demon, kory opętał Shadow Jago). Wiadomo też, że jedną z pozostałych 4 postaci w 2 sezonie będzie Aria. Nie będzie go można kupić osobno.

 

KI-Omen.png

 

 

Fajnie wizualnie będzie wyglądać (jutro pierwszy pokaz):

 

 

XD http://instagram.com/p/xmxS1BpqIn/XD

 

 

O 22.00 stream z Omen: http://www.twitch.tv/irongalaxy

 

 

Edytowane przez wet_willy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Podejrzewam, że Omen wygląda znacznie lepiej na żywo. Na tych pożal się boże jutubach nie widać większości efektów, z których praktycznie w całości składa się postać.

 

Ale jeżeli chodzi o design jako postaci, to Omen go właściwie nie posiada - bonusowa postać zrobiona na szkielecie Jago co by zapchać jeden miesiąc jak IG pracuje nad tymi właściwymi, które za to wyglądają świetnie. Dobrze się stało, że IG przejęło grę, bo widać że mają fajne pomysły

 

PS. Ta muza co leci w tle, to ścieżka dźwiękowa Omen :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Probowalem sie przekonac do "systemu" KI... xD Wybralem Wilka i naciskajac guziki na freestylu laczac normale i exy robilem sobie combosy. Dzieki tej genialnej mechanice lecialy combosy po 45% zycia z Low/OH mixupem. Jako bonus pobawilem sie calym paskiem najlepsze combo jakie zrobilem bylo 71% opierajac sie tylko na logice (pipi)owosci tego systemu. Nie wiem jak mozna w ta plycizne systemowo intelektualna grac na powaznie bo jak wpadna janusze to do piwka gra jest pewnie calkiem swietna ale nie ma nic co by motywowalo do bycia w ta gre lepszym bo system w ogole nie wynagradza niczego 

 

W Klasycznym KI2 chainowanie wymagalo jakiegos timingu i nie bylo uposledzone do tego stopnia ze kazdy jan moze sobie walic combosiki po z marszu -___-

Odnośnik do komentarza

Probowalem sie przekonac do "systemu" KI... xD Wybralem Wilka i naciskajac guziki na freestylu laczac normale i exy robilem sobie combosy. Dzieki tej genialnej mechanice lecialy combosy po 45% zycia z Low/OH mixupem. Jako bonus pobawilem sie calym paskiem najlepsze combo jakie zrobilem bylo 71% opierajac sie tylko na logice c(pipi)sci tego systemu. Nie wiem jak mozna w ta plycizne systemowo intelektualna grac na powaznie bo jak wpadna janusze to do piwka gra jest pewnie calkiem swietna ale nie ma nic co by motywowalo do bycia w ta gre lepszym bo system w ogole nie wynagradza niczego 

 

W Klasycznym KI2 chainowanie wymagalo jakiegos timingu i nie bylo uposledzone do tego stopnia ze kazdy jan moze sobie walic combosiki po z marszu -___-

 

Widać że dopiero początkujesz i grasz przeciwko głównie Januszom ;) Ale to normalne, ja taki sam kozak byłem na samym początku oraz również zacząłem szarpać Sabrewalfem do póki lepsi gracze mnie upokarzali :D 

Dodaj mnie do znajomych: Dracon77 a zaproszę również jeszcze paru innych i będziemy się wzajemnie młócić. Myślę że bardzo szybko zmienisz zdanie ;)

Odnośnik do komentarza

Don powaznie o graniu w bijatyki wiem wiecej niz ty kiedykolwiek bedziesz wiedzial tam przez masherski pseudo "system" kazda postac jest easy. Jedynym plusem tej gry jest mala roznica w tierach ale to wlasnie dzieki temu ze kazda postacia mozna robic mocne rzeczy napierdalajac w pada czolem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...