Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pograłem trochę i cieszę się,że nie wydałem na to złamanego grosza. Tego typu gówniany model finansowy nie sprawdza się ani trochę w bijatyce.
Gra jest mega biedna w zawartość w porównaniu z tytułami konkurencji i do tego ma kilka archaicznych rozwiązań jak np. cała infrastruktura sieciowa.Capcom 5 lat temu pokazał za(pipi)iaszczą opcję 'fight request' dzięki,której mogę sobie grać w singla i w każdej chwili zostać automatycznie wyzmany przez losową osobę do rankeda.Tu nie dość,że szukanie przeciwnika trwa wieki to i net code nie jest zbyt dobry.
Do tego dzięki wspaniałemu f2p sztuką jest trafić na kogoś kto nie gra darmową postacią.

Z mojej strony jako wieloletniego fanatyka bijatyk, karny kutas dla M$ za stworzenie takiego potwora.Szkoda wielka,bo gra ma fajny system,ale model finansowy wpływający na gówniany online i ubogi roster przekreślają dla mnie tą gierkę.

Mortal Kombat X przybywaj !

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i cieszę się,że nie wydałem na to złamanego grosza. Tego typu gówniany model finansowy nie sprawdza się ani trochę w bijatyce.

Gra jest mega biedna w zawartość w porównaniu z tytułami konkurencji i do tego ma kilka archaicznych rozwiązań jak np. cała infrastruktura sieciowa.Capcom 5 lat temu pokazał za(pipi)iaszczą opcję 'fight request' dzięki,której mogę sobie grać w singla i w każdej chwili zostać automatycznie wyzmany przez losową osobę do rankeda.Tu nie dość,że szukanie przeciwnika trwa wieki to i net code nie jest zbyt dobry.

Do tego dzięki wspaniałemu f2p sztuką jest trafić na kogoś kto nie gra darmową postacią.

 

Z mojej strony jako wieloletniego fanatyka bijatyk, karny kutas dla M$ za stworzenie takiego potwora.Szkoda wielka,bo gra ma fajny system,ale model finansowy wpływający na gówniany online i ubogi roster przekreślają dla mnie tą gierkę.

 

Mortal Kombat X przybywaj !

MK dopiero za rok a KI do tego czasu to mooooże (mam taką przynajmniej nadzieję) już w końcu tą gre dopracują. Ogólnie sama gra ma bardzo duży potencjał.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i cieszę się,że nie wydałem na to złamanego grosza. Tego typu gówniany model finansowy nie sprawdza się ani trochę w bijatyce.

Gra jest mega biedna w zawartość w porównaniu z tytułami konkurencji i do tego ma kilka archaicznych rozwiązań jak np. cała infrastruktura sieciowa.Capcom 5 lat temu pokazał za(pipi)iaszczą opcję 'fight request' dzięki,której mogę sobie grać w singla i w każdej chwili zostać automatycznie wyzmany przez losową osobę do rankeda.Tu nie dość,że szukanie przeciwnika trwa wieki to i net code nie jest zbyt dobry.

Do tego dzięki wspaniałemu f2p sztuką jest trafić na kogoś kto nie gra darmową postacią.

 

Z mojej strony jako wieloletniego fanatyka bijatyk, karny kutas dla M$ za stworzenie takiego potwora.Szkoda wielka,bo gra ma fajny system,ale model finansowy wpływający na gówniany online i ubogi roster przekreślają dla mnie tą gierkę.

 

Mortal Kombat X przybywaj !

 

nie zgadzam się, ja nabyłem za 20$ gierkę, która od roku jest regularnie apdejtowana, i która daje mi sporo radości. Wcale ludzie nie grają jedną postacią (może to inaczej wygląda grając w darmową wersję), co prawda czasami troche w godzinnach rannych naczekasz się na przeciwnika ale sam kod sieciowy jest bardzo dobry. Robienie fulgorem paru ultra przed snem to często stosowana przeze mnie praktyka.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Soban: Podejrzewam, że jak kupisz jeden sezon to sytuacja zmieni się o 180 stopni. To byłoby logiczne, że ludzi z darmowym zawodnikiem łączy głównie z nimi samymi żeby nie floodowali meczy tym z wykupionymi postaciami.

Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem w bezpłatną wersje i Soban ma tutaj sporo racji co do modelu sprzedażowego gry. Aktualnie mamy 7/8 postaci a od jesieni dojdzie kolejne 8 niestety ale taka forma sprzedaży kaleczy grę.

Wolałbym żeby gra miała późniejszą premierę ale miała na pokładzie 16 postaci niż czekać na każdą miesiąc, rozbija to też mocno społeczność KI.

 

Co do samej gry to rewelacja, sam miód, od czasu SF4 żadna nawalanka mi tak nie podeszła. Przyjemny system walki, świetna dynamika i efektowność starć, efekty cząsteczkowe robią, dobry design i ta muza...!  Czuć tutaj klimat czasów PSXa i N64.

 

KI  w fullu 9/10

KI  w sprzedaży na raty  7/10

Odnośnik do komentarza

Jednak łączy darmochę z ludźmi co zapłacili.Problemem jest jedynie bardzo niska ilość stałych graczy w Europie.EUR to niestety za(pipi)e bijatykowe.

Mam nadzieję,że premiera 2 sezonu przyciągnie sporo osób.

edyta: Wieczorami jednak można pograć online nie czekając całe wieki.Biere combo breaker packa pod koniec tygodnia,bo jednak mimo wielu niedociągnięć, KI nadrabia gameplayem.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Kupiłem pełniaka i rzeczywiście acziwy wpadają dopiero po zakupie.Przebiegli mikromiętcy.

 

Porobie sobie acziki za Jago i potem siadam uczyć się Thundera.

 

 

Ktoś chętny pociorać w sobotę & niedzielę wieczorem ?

 

Podtrzymuje to,że wyszukiwanie graczy online w EUR działa beznadziejnie.Lepszą opcją byłaby lista graczy i stan połączenia z każdym z nich i wtedy bym sobie wybierał z kim chce grać tak jak to jest od 5 lat w grach capcomu.Mam nadzieję,że to naprawią,bo obecny system jest przestarzały i się nie sprawdza.

 

Liczę,że wezmą się też za rozbudowanie trybu story,bo ten w obecnej formie jest mega żałosny i wzbudza tylko uśmiech politowania.Bossa by mogli jakiegoś dodać też,bo na chwilę obecną nie mam pojęcia jaka jest fabuła tej gry.

Edytowane przez wet_willy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...