Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi taką rzecz, żeby mieć kompletną grę na płycie. Czyli wszystkie postacie, tryby, areny itd - muszę kupić sezon I i sezon II? Czy jeszcze coś?

A nie ma jakiejś "complete edition?

 

No i najlepsze, że w żadnym sklepie ani na allegro nie widzę drugiego sezonu do kupienia, tylko pierwszy. Kiedyś, kiedyś pamiętam, że Ultima sprzedawała ale też już nie mają.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Powiedzcie mi taką rzecz, żeby mieć kompletną grę na płycie. Czyli wszystkie postacie, tryby, areny itd - muszę kupić sezon I i sezon II? Czy jeszcze coś?

A nie ma jakiejś "complete edition?

 

No i najlepsze, że w żadnym sklepie ani na allegro nie widzę drugiego sezonu do kupienia, tylko pierwszy. Kiedyś, kiedyś pamiętam, że Ultima sprzedawała ale też już nie mają.

 

Na płycie jest tylko I sezon. Reszta tylko w cyfrowej dystrybucji. Generalnie to lepiej wszystko w cyfrowej dystrybucji kupić, nie trzeba płyty wtedy wkładać jak się jeszcze kupiło 2 sezon. 

Są kompletne edycje ale tylko na marketplace, niedawno nawet była przecena 50% :)

 

btw orientujecie się na ile Żaba zostanie z nami i jak pograć Shadow Jago? Mam niby wszystkie pakiety ale nie wiem gdzie go znaleźć.

 

Żaba będzie do 8 września z tego co pamiętam. Jak ktoś teraz ściągnie, to będzie miał za free po wystartowaniu III sezonu w marcu.

 

Nie kupisz Shadow Jago. Postać była dodawana do specjalnych premierowych pakietów Golda, a kupić go jedynie można było jakiś czas temu podczas akcji społecznościowej jako dodatek do waluty za którą kupuje się akcesoria. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobry trailer :)

 

Kim Wu, Tusk, Gargos i Eyedol - czyli wszystkie pozostałe 4 postacie z oryginalnych odsłon serii to pewniaki w sezonie 3. Pozostaje tylko kwestia tego w jakiej kolejności będą się pojawiać.

 

Dla mnie największym pytaniem pozostaje czy gościnne postacie będą dodatkowymi do trzeciego sezonu czy będę jego częścią. Jeśli będą jego częścią, to liczba postaci w 2016 wyniesie 27 zawodników i tyle samo aren. Jak będą dodatkowymi, to stuknie ze 30.

 

Wolałbym żeby byli dodatkowi bo IG pokazało w drukig sezonie, że mają świetne pomysły na oryginalne postacie. Co jedna to lepsza.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mick Gordon nie będzie robił już soundtracku do KI, nie wiem czy dobrze na gaffie wyczytałem, ale będzie teraz pracował przy Doom'ie. Są już nowi muzycy, którzy zrobili ścieżkę do trailera Rasha. Wszystko pod linkiem:

 

http://www.ultra-combo.com/introducing-atlas-plus-celldweller-composers-for-season-3/

 

Jest tam też pełna wersja ścieżki z trailera - nowi ludzie też znają się na robocie :)

 

Odnośnik do komentarza

Mazzeo jak sie ma MKX do KI - pytam ciebie bo calakujesz mortala wiec masz go przesolidnie ogranego, a w KI tez dosc sporo walk stoczyles, Don znowu pelno gral w KI ale chyba nic w MKX - ale tak bez fanbojostwa prosze

 

trzeci sezon to tylko postacie czy cos jeszcze chca wprowadzic do gierki? chodzi mi o cos w sensie zmian jaka gre dotknely po wydaniu - gdzie podbili rozdzielczosc, dali wiecej trybow, gierka byla wyprana totalnie na poczatku, teraz prezentuje sie jesli chodzi o tresc solidnie

Odnośnik do komentarza

Mazzeo jak sie ma MKX do KI - pytam ciebie bo calakujesz mortala wiec masz go przesolidnie ogranego, a w KI tez dosc sporo walk stoczyles, Don znowu pelno gral w KI ale chyba nic w MKX - ale tak bez fanbojostwa prosze

 

trzeci sezon to tylko postacie czy cos jeszcze chca wprowadzic do gierki? chodzi mi o cos w sensie zmian jaka gre dotknely po wydaniu - gdzie podbili rozdzielczosc, dali wiecej trybow, gierka byla wyprana totalnie na poczatku, teraz prezentuje sie jesli chodzi o tresc solidnie

 

Dla mnie to dwie inne gry. W KI trzaskamy combosy na potęgę i kompletnie inaczej je wykonujemy niż w MK. Jedno i drugie świetne. 

Odnośnik do komentarza

Mazzeo jak sie ma MKX do KI - pytam ciebie bo calakujesz mortala wiec masz go przesolidnie ogranego, a w KI tez dosc sporo walk stoczyles, Don znowu pelno gral w KI ale chyba nic w MKX - ale tak bez fanbojostwa prosze

 

trzeci sezon to tylko postacie czy cos jeszcze chca wprowadzic do gierki? chodzi mi o cos w sensie zmian jaka gre dotknely po wydaniu - gdzie podbili rozdzielczosc, dali wiecej trybow, gierka byla wyprana totalnie na poczatku, teraz prezentuje sie jesli chodzi o tresc solidnie

 

Killer Instinct jest O WIELE trudniejszą grą, po parudziesięciu godzinach gry nadal nie mogłem wyczuć combo breakerów, moje combosy były przełamywane dość łatwo, ale ja przeciwnika nie mogłem, przez co często dostawałem kombinacje zabierające 40-50% życia, to powoduje sporo frustracji.

 

ale mało jest równie satysfakcjonujących rzeczy jak puszczenie ultra na koniec. Ogólnie świetna gra ale zupełnie inna niż MKX, nie da się porównać.

 

najlepiej grało mi się spinalem i fulgorem

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tylko dodam od siebie, że MaZZ przestał grać w KI po tym jak zrobiłem Mu z tyłka jesień średniowiecza ;)

 

A tak na poważnie to sporo dodali na przestrzeni drugiego sezonu - system ligi, Shadow Lab, treningi combo breakerów itp. Gra się zupełnie inaczej niż np. w MKIX. Sama rozgrywka jest dużo bardziej satysfakcjonująca i widowiskowa.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...