Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Moja paczuszka z grą utknęła w oddziale nadawczym, czyli dzisiaj raczej nie pogram. :/ :[

 

Sferis i InPost? Moja utknęła przy wysyłce z oddziału, chociaż mam dziwne wrażenie, że to po prostu brak update'ów z ich strony. Bywały paczki, które odbierałem 5 minut po zmianie statusu przesyłki. Ich nowy system śledzenia jest przeciętny i mało czytelny (brakuje godzin przy każdym z punktów np.), teraz pewnie mają też ostry ruch związany z Battlefrontem.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info !

Prosze. Mam nadzieję że pomogłem :lapka:

 

Sferis i InPost? Moja utknęła przy wysyłce z oddziału, chociaż mam dziwne wrażenie, że to po prostu brak update'ów z ich strony. Bywały paczki, które odbierałem 5 minut po zmianie statusu przesyłki. Ich nowy system śledzenia jest przeciętny i mało czytelny (brakuje godzin przy każdym z punktów np.), teraz pewnie mają też ostry ruch związany z Battlefrontem.

 

 

Tak, Sferis, a godzina przy statusach jest ostatni update mam na godzinę 7.55

Odnośnik do komentarza

U mnie wczorajsza data i godzina 20:43. Ze Sferisa potwierdzenie wysłania paczki dostałem przed 18:00. Po potwierdzeniu wysłania, jeszcze nigdy paczka nie jechała do mnie więcej niż 24 godziny, więc i tym razem też tak powinno być. No chyba, że InPost odwalił kompletną fuszerkę tym razem, co byłoby dziwne, bo dali radę z największą premierą roku w Polsce (nowy Wiesiek). No nic, zostaje tylko czekać.

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałem z CDP.pl Inpostem i dostałem info, że paczka jest już do odbioru (zawsze jak dostawałem info o wysłaniu to na następny dzień w paczkomacie już paczka czekała :)) Zacieram rączki aby rozegrać pierwszą potyczkę na Endorze :)

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Tam wlasnir podjade po pracy. Kolo 17 dopiero. Dam info

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Mam dobrą wiadomość, dzwoniłem do tesco na pojezierskiej, mają gierę w cenie 199 :D zarezerwowałem już kopię do odbioru i postaram się koło 20 być :) dzwoń jak coś to Ci odłożą ;)
Odnośnik do komentarza

 

Tam wlasnir podjade po pracy. Kolo 17 dopiero. Dam info

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Mam dobrą wiadomość, dzwoniłem do tesco na pojezierskiej, mają gierę w cenie 199 :D zarezerwowałem już kopię do odbioru i postaram się koło 20 być :) dzwoń jak coś to Ci odłożą ;)
Tez sobie wlasnie zaklepalem :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...