Jump to content

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Za-je-biś-cie

z Polygamia

 

 

Podczas spotkania udziałowców ważny szef od finansów (tzw. CFO) Blake Jorgensen podał orientacyjną datę premiery:

(...) najpewniej gra wyjdzie w tym samym czasie, gdy zaczną pojawiać się nowe filmy z uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli latem 2015 roku.

 

Fuck.gif

 

Znając te daty to wypadnie na wiosnę '16

Edited by Grzegorzo
Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

(...) A właśnie martwi mnie poziom zaawansowania prac :( premiera pewnie przełom 2015/16

Lepiej później niż wcześniej. Nikt chyba nie chce powtórki z BFa, tylko tym razem w innym świecie. Star Wars ma być idealne. Troszkę się martwię, bo jak się spojrzy na historię, to już przy produkcji BF3 parę osób z DICE odeszło a co potem wyszło... niestety większość nie dostrzegła (zjechany netcode, ograniczenia w destrukcji). Gra to nie tylko grafika, która tutaj jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepsza. Ogólnie warto poczytać o silniku gry jak się zmieniał od czasów BC2. Pozostaje mieć nadzieję, jak to powiedział qbar82 z podcast'u Forumogadki (to nie było dokładnie tak, ale sens zachowam), że gracze BF4 stali się testerami do nadchodzącego SW:B i oby DICE jak najwięcej z tego wyciągnęło.

Edited by Guest
Link to comment
  • 1 month later...
Guest Zaqair

Star Wars Battlefront publisher Electronic Arts has said that it is hoping to bring the hotly anti(pipi)ated title to stores around the same time as the forthcoming movie, Star Wars: Episode VII.

 

The science-fiction flick, which is the first Star Wars film since 2005’s Episode III: Revenge of the Sith, was originally scheduled to appear in cinemas in summer 2015. However, the project was pushed back into December.

 

As such, EA’s Patrick Soderlund addressed the delay and whether or not it would affect the launch of Battlefront during the publishing giant’s recent financial briefin

The next question is from Mike Olson with Piper Jaffray.
Mike Olson - Piper Jaffray
 
How do you feel the new hardline timing sets a game up competitively compared to the prior October launch timing that, I guess, was arguably a more crowded competitive launch period? And then secondly, this is way out there, but regarding Star Wars Battlefront, I’ll try to avoid asking about specific timing of the game, but maybe more relative to the movie. If the timing of the movie changes, is that something that could impact the timing of the game? Or is the timing of Battlefront not tied to the theatrical release of the film in any way?
 
Patrick Soderlund - EVP, EA Studios
 
As it relates to Star Wars, we’ve shown parts from the game today, so you know that what we’re building is more rooted in the traditional Star Wars universe and not so much necessarily linked to the movies being made. And that’s just because we wanted to make a game that celebrated the history of Star Wars.
 
Obviously there will be things in there that are somewhat tied to the new movie. I wouldn’t say that we have a particular tie to the movie. Now, obviously we would prefer to be close to the movie, but I wouldn’t say that we’re directly tied to it.
Edited by Zaqair
Link to comment

To materiał z poniedziałku ale OK ;) jak dla mnie grafa jest obłędna a to dopiero początkowa faza. A właśnie martwi mnie poziom zaawansowania prac :( premiera pewnie przełom  2015/16

 

Celują niedaleko w premierę VIII epizodu, więc październik-grudzień 2015.

Link to comment

Marketing nigdy nie służył tej serii, jeśli chodzi o jakość, nie cyferki. W pośpiechu gry robione na premierę filmu, chyba nigdy dobrze nie wychodzą.

Link to comment

Marketing nigdy nie służył tej serii, jeśli chodzi o jakość, nie cyferki. W pośpiechu gry robione na premierę filmu, chyba nigdy dobrze nie wychodzą.

Jesli dobrze liczę cyferki, to to będzie pierwszy Battlefront od DICE, więc nie ma sensu odnosić sie do ich błędów przy produkcji serii.
Link to comment

 

Marketing nigdy nie służył tej serii, jeśli chodzi o jakość, nie cyferki. W pośpiechu gry robione na premierę filmu, chyba nigdy dobrze nie wychodzą.

Jesli dobrze liczę cyferki, to to będzie pierwszy Battlefront od DICE, więc nie ma sensu odnosić sie do ich błędów przy produkcji serii.
To może być inna firma, tylko co to zmieni? Skoro na produkcję gry masz konkretny limit czasowy. DICE właśnie tak się tłumaczyło z błędów przy BF. Cyferki nie kłamią, fani i tak kupią (tym bardziej, że to studio gwarantuje jakość graficzną), jak już to bywało. Ja tam bym chciał, żeby im wyszło. Doświadczenie jakie zebrali w obu częściach BF powinno zaowocować. Pytanie tylko czy starczy im czasu. Edited by Guest
Link to comment

To czy zdążą i w jakim stopniu będzie gotowy, to wyłącznie sprawa DICE. Nie wiesz nawet w jakim stadium jest gra obecnie. Jeśli piszą że dadzą radę, to dadzą radę (silnik mają po problemach z BF4 już pewnie mają go w małym palcu). Po BF4 też powinni se zdawać sprawę jak bardzo stawiają na szali swoją reputacje, kiedy wypuszczają niedokończony produkt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.