Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie pierwsza moja gra, w której bez wspomagania celowania lamie że Hejjj(multiplayer) , chyba dlatego że dużo akcji jest na odległość. Suma sumarum, powinni w multi z tego zrezygnować. Jest jeszcze, jakaś gra fps, w której mamy do wyboru auto aim w multi?

Pytam z ciekawości..

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

już prawie nabiłem 10h w trialu i gra się już nudzi. Poza wbijaniem kolejnych achievementów nie mam motywacji by grać.

 

Dodatkowo nie wiem co zrobill z walker assault, ale o ile w becie rzadko kiedy rebelianci wygrywali ,tak w pełnej wersji na 15-20 meczy w tym trybie ani razu nie widziałem żeby AT-AT dotarł do końca i imperium wygrało. Balans leży i kwiczy.

 

Bohaterowe są słabi poza boba fettem który rzeczywiście może robić pożogę.

 

4 mapy do dwóch największych trybów (walker i supremacy) to porażka, a żeby mieć więcej trzeba wybulić 500zł za grę.

 

generalnie nie polecam jeśli ktoś liczy na wielogodzinne, głębokie multi, nawet mocarny klimat gwiezdnych wojen tego nie rekompensuje

 

No i tej nudy się właśnie obawiam.

Niby w becie było ok, ale cholera - jak mam iść w czwartek i wywalić 230 zł na grę, która będzie się nużyć po 10 godzinach, to mocno przemyślę temat :/

Odnośnik do komentarza

To chociaż z tym jest dobrze. Ciekawe na ile godzin przyciągnie to multi. 

Powiem Ci, że mam przegrane ponad 4h, zagrałem każdy tryb i po tych 3h na jednym posiedzeniu odczuwałem już zmęczenie, a grałem w sobotę i od tamtej pory gry nie włączałem. Zdecydowanie gra do grania ze znajomymi. Samemu nie wiem czy bym polecał. 

Odnośnik do komentarza

Kompletna głupota kupowanie tego sezon passa,raz,że dlc będą wychodzić pewnie co 3 miesiące, a dwa to będzie w ciul promocji 50% off na pss czy xbl.

Jeśli gra bedsie miała małe community to prędzej czy później dlc będą za free tak samo jak w Tajtanfolu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A dla mnie Battlefront to chyba najlepsze rozwiązanie. Ostatnimi czasy mam depresję gracza - nie chce mi się grać w żadną grę, którą mam, wyłączam po 10 minutach wszystko, ale mam ciśnienie na Gwiezdne Wojny. Do tego czasu na granie prawie wcale więc jak znajdę tą godzinę, dwie to wydaje się, że Battlefront idealnie powinien się sprawdzić.

 

Najwyżej się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o co chodzi z tymi opiniami "średnio", beta trwała 4 dni kto miał hype ten stestował, ja przegrałem z 15h z czego większość na mapie ze skałkami i to mi wystarczyło. Komu gra miała podejść temu podeszła, myśle że dalsze testy czy opinie są zbedne

 

Voytec dobry avatar ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...