Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Pleju, Pawcio, Bluber i JA mamy wam do przekazana tylko jedna, bardzo krotka wiadomosc:

 

 

Jak juz ekipa poszla spac, postanowilem sobie urzadzic nocne polowanko na rogue hunterow, ledwo co wszedlem do Dark Zone i od razu kilka celi sie pojawilo, osiagneli najwiekszy stopien ROGUE i wyznaczono za nich BOUNTY wiec mysle sobie ze sprawa jest powazna, dodatkowo jeden typek z ich party mowil zeby gracze ktorzy dotychczas probowali ich zabic dali sobie spokoj, TO MI TYLKO DODALO MOTYWACJI ABY ICH ZAORAC :daddy:

 

 

Tutaj z kolei troche inna sytuacja, zabili mnie 2-3 razy, ale bylo to dosc blisko punktu kontrolnego wiec postanowilem ich troche pomeczyc, niestety film urwal sie w polowie, bo potem jeszcze z 10 minut gonilem kilku w metrze, ale metodą DIVIDE AND CONQUER oczywiscie zaoralem ich wszystkich :cool:

 

 

W tym przypadku sprobowalem zachowac sie jak cham, zrobilem 30 sekundowy zwiad czy aby na pewno jestesmy na tym dachu sami, uzylem kamuflazu przed skanem, schowalem sie blisko typa i ... :>

 

 

No MESJASZYSCIE SIE GRA.

 

A na koniec fotka, spojrzcie na postac MASORZA [ https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpl1/t31.0-8/12604774_1054548917940280_8120509000209200600_o.jpg] - nawet podobny XDDD

 

12628504_1054548924606946_87497512224269

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Jak juz ekipa poszla spac, postanowilem sobie urzadzic nocne polowanko na rogue hunterow, ledwo co wszedlem do Dark Zone i od razu kilka celi sie pojawilo, osiagneli najwiekszy stopien ROGUE i wyznaczono za nich BOUNTY wiec mysle sobie ze sprawa jest powazna, dodatkowo jeden typek z ich party mowil zeby gracze ktorzy dotychczas probowali ich zabic dali sobie spokoj, TO MI TYLKO DODALO MOTYWACJI ABY ICH ZAORAC :daddy:

 

 

Tak to ogladam i mam jedno pytanko.

 

To boty czy dałny? :reggie:

 

Jeden strzela w druga strone, drugi chodzi do Ciebie plecami a trzeci biega na czworaka pod Twoimi jajami xDDDDDDD

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mysle ze dauny drogi kolego :)

 

Ale tak troche na ich usprawiedliwienie to tam z przodu przed wejsciem bylo troche graczy, ja od tylca poszedlem (chyba jako jedyny wpadlem na taki genialny pomysl), wiec jesli przez kolimatory sie gapili mogli mnie nie widziec od spodu jak sobie wchodzilempo tych schodach. Dopiero po pierwszym fragu ktos tam majaczyl "stairs stairs..."

Odnośnik do komentarza

nu jorker potwierdza że NYC dobrze odwzorowane

 

https://www.youtube.com/watch?v=-cfnG-GZWHw

 

 

no shit

 

 

DarkZone jest IMO do poprawki, za szybko się ginie i nie ma szans by przeciwstawić się grupie która pojawia się w ekstrakcji i nagle postanawia zaatakować. Raz mieliśmy sytuacje gdy stoimi dwoma grupami, zaczyna i nic. Nadlatuje helikopter i nie chcesz ich atakować bo nie chcesz być rogue, a jak zaczynasz podczepiać ładunek to oni walą 2 granaty i ty leżysz. No i jaki sens jest w tym, że oni zamieniają się w rogue i ktoś inny może ich teraz zdjąć. Żaden. Ty sam tylko na tym tracisz. 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Powie mi ktos czym roznia sie bronie, pancerz itp? Tzn niektore mam na zielonym tle, kilka na niebieskim i kilka na siwym. Na siwym mam niby na wyzszy level ale statystyki broni itp sa slabsze od np. zielonych, ktore sa z mniejszym lvl.

 

To coś jak w Destiny (legendarne i egzotyki). Podaje kolejność:

 

szare - standardowe bez żadnych specjalności

ziolone - nieco lepsze

niebieskie - jeszcze lepsze

fioletowe - super lepsze

żółte - najlepsze 

 

:D

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hud w tej grze po Bloodbornie wypala mi galki oczne z komunikatami wlasnie jestes podpalony super koorwo nie zauwazylbym XD

I nie potrafie pojac jak mozna wpakowac magazynek komus w plery a on nie dosc ze nic nie poczuje to jeszcze Ci za rog da dyla o_O

Wyglada to jak sikanie sie gunami na wode a nie ostra amunicje.

Sa jakies tam techniczne headshoty lub inne stealth kille czy wszystko opiera sie na pakowaniu magazynkow? o_O

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...