Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

No i troche dluzszy montazyk z wczorejszego PvP, szczegolnie mocarna akcja w sniezycy. Dla takich chwil GRA SIE W TE GRE :fsg:

 

 

Choc przyznam troche ze jak na to patrzalem klejac to jakos spektakularnie to PvP nie wyglada, ale w grze gdy na linii stoi twoj loot, exp czy kaska jest fes intensywnie i bardzo emocjonujaco :banderas:

 

Nie jest moze tak cudowne jak zabijanie na 2 strzaly w codzie, ale na pewno jest wieksza satysfakcja z fraga i tego ze to jemu cos zakosiles, szczegolnie jak mam status Rogue'a [na co potocznie mowie status rogala].

 

Alez bedzie Day One Collector's Edition :obama:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sam lepiej bym tej bety nie opisał 

 

 

No niestety ale Total Biscuit się już na starcie gubi. Beta ma za zadanie przetestować połączenia sieciowe, pokazać deweloperowi czy wszystko pod kątem multi działa jak należy bo w końcu bo to się bety robi, a on narzeka na mały obszar udostępniony. Bardzo TB szanuję i niejednokrotnie czerpię inspirację do swojego show, ale jak on czasem coś powie to zastanawiam się czy pod publiczkę tak mówi czy on tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że mam pozytywne wrażenia z bety. Co ciekawe nie grałem z nikim ze znajomych tylko samemu więc porobiłem co tam było do zrobienia, pozwiedzałem miasto itd. Gra wygląda świetnie, ma dość ciekawy feeling strzelania, w którym czujemy, że stoją za nim statystyki. Nie wszystkim się to musi podobać, ale wg. mnie jest ok.

 

Grałem tylko jedną postacią, ale będzie coś takiego jak w Destiny, gdzie sprzęt można dzielić na wszystkie postacie?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ma to jak najbardziej sens. Kupisz grę na premierę. Wbijesz potem 30 level a ziomki dopiero co przygodę zaczynają i chcieliby razem z Tobą zagrać. No to tworzysz nowa postać, a swoją główna w międzyczasie levelujesz dalej.

 

"players will be able to create up to four new characters at a time. The reasoning behind this move is so players can change characters based on what their friends are playing. "

Na razie tyle wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Sens posiadania kolejnej postaci jest w przypadku gdy Twój kolega jest 10 leveli niżej, a chciałbyś mu pomóc w darkzone np. Level nie pozwoli dołączyć Ci do jego gry. Tak było też w becie. Od 8 poziomu w dark zone było 8-8. A poniżej było 1-7.

 

Ale strefy w Dark Zone też chyba mają swoje levele. Poza tym w becie koledzy z niższym levelem mogli do Ciebie wbić w DZ, mimo że byłeś już dopakowany na 8.

Odnośnik do komentarza

Tak, są różne strefy DZ. Gdy wbilem już 8 level w becie to nikt poniżej nie mógł dołączyć do mojej gry. Ani mój kolega, ani randomy. Wyskakiwalo DZ mismatch czy coś takiego. przed dz entrance u góry miałem 8-8, kolega 1-7. Staliśmy koło siebie. Po przejściu przez bramę nie spotkaliśmy się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...