Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Z całej bety Dark Zone to najlepszy patent ale mogliby się pokusić w pełnej wersji o bardziej hardcorowy stopień trudności i większy obszar a zdobycie high-end-owych broni mogłoby graniczyć z cudem bo już wczoraj co drugi biegał koło safe rooma z żółtym karabinkiem którego tam kupił.Liczę że to tylko w celach testowych bo tak gra straci sporo uroku i nie przetrzyma (tak jak Destiny, któremu to się udało) nawet całego roku  :D czy choćby miesiąca w zależności od zapodanego contentu.Ogólnie rozgrywka specjalnie nie sięga zenitu ale gra się przyjemnie a jedyne co zrobiło wrażenie to zmieniające się warunki atmosferyczne i śnieżna zawierucha. Zerowa widoczność gdzie całym efektem tego były ośnieżone ubrania :banderas:

tumblr_n7jd7a8b9Y1rj26nxo1_r1_500.gif

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

i jeszcze pózniej się rozpuszcza ten śnieg i masz mokrą czapaje OMG :banderas:

 

Te detale :obama:

 

Wchodzisz do budynku, caly w sniegu, wychodzisz z budynku, snieg stopnial, a czapeczka mokra :fsg:

 

Wczoraj w DZ z ekipa mialem dobre żniwa:

 

 

Biegalismy i zabijalismy prawie wszystko, piekielnie przyjemnie sie patrzalo jak dropia ciuszki z innych graczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic a nic nie rozumiem z tej gry a już kompletnie nie rozumiem tego całego Dark Zone, ludzie biegają w kółko i nie spotyka się żadnej strzelaniny, czasem pojawiają się jakieś dresy z fielotowym paskiem których się ubija w 3 sekundy i nic z tego nie wynika, żadnych dropów, żadnych ukrytych skrzyń, żadnych randomowych encounterów, puste ulice i straszna nuda. Ja jestem cierpliwy, ale po godzinie biegania darowałem sobie tą betę.

Odnośnik do komentarza

Nic a nic nie rozumiem z tej gry a już kompletnie nie rozumiem tego całego Dark Zone, ludzie biegają w kółko i nie spotyka się żadnej strzelaniny, czasem pojawiają się jakieś dresy z fielotowym paskiem których się ubija w 3 sekundy i nic z tego nie wynika, żadnych dropów, żadnych ukrytych skrzyń, żadnych randomowych encounterów, puste ulice i straszna nuda. Ja jestem cierpliwy, ale po godzinie biegania darowałem sobie tą betę.

Mam podobnie. Nie bardzo rozumiem kto jest ze mną a kto przeciwko mnie. Może przy pełnej wersji będę miał więcej czasu żeby to wszystko ogarnąć. Ogólnie gra mi się bardzo podoba tylko nie mam czasu żeby na spokojnie poznać wszystkie zasady. 

Odnośnik do komentarza

fanek, czy ty jesteś przetrzymany, ew. masz jakieś porażenie mózgu? poważnie pytam, bez przekąsu

 

odnośnie dywizjon, jest tam jakaś fabuła? wyczuwam klimaty trącące jakims delikatnym post apo/zarazą itd.

Zarażone wirusem dolary podczas black friday zaowocowały śmiercią dużej części populacji i w grze trafiasz do ny to oddziału który ma na celu ogarnięcie sytuacji etc na singla nie ma co się nastawiac

Odnośnik do komentarza

 

To że jest wku.rwę znaczników.

W ferworze walki o tym się zapomina, gra jest zbyt dobra by przejmować się takimi pierdółkami

 

Większość narzeka na HUD a przecież dobrze że jest czytelny, czasami naprawdę dużo się dzieje i analizowanie,radar, oznaczanie miejscówek, czas do ekstrakcji itp ma tutaj b.duże znaczenie a czasu nie ma żeby grzebać inwentarzu na otwartym polu w DZ bo pauzy zwyczajnie nie ma.

 

U mnie hype byłe zerowy a im dłużej czasu spędzam z ekipą tym bardziej nie mogę się doczekać 8 marca i niespodzianek, które czekają jeszcze na mnie. Nie ma bata to będzie hicior  :oscar: 

Odnośnik do komentarza

W(pipi)ia mnie ta zabugowana tarcza, juz kilka razy mi sie zbugowala. Pierwsza opcja ze tarcza sie niszczy i po tym nadal tylko z pistoletem moge biegac, nie moge tez wyjac nowej tarczy nawet jak skill sie odnowi. Druga opcja nawet spoko, przytrafilo mi sie w szpitalu na hardzie dwa razy, tarcza robi sie niezniszczalna, nie moglem jej wyrzucic, ale moglem sobie isc do przodu i wszystko na klate brac. Przytankowalem tak calosc misji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...