Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Beczunia wchuy wczoraj była jak Zdunek ustał przy ścianie i wpadł w posadzke do połowy tak, że sama głowa wystawała, podszedłem do niego i ja to samo, nie dało sie wyjść i tylko pozostawał quick travel na Moldara, który stał od nas 5m xD

Pozniej mi sie postać zbugowała tak, że niektórzy mnie widzieli jakby miał 2 prawe rece, chodzenie bokiem, broń zamiast w reku to nad głową.

 

O której ruszą serwery?

Odnośnik do komentarza

Beczunia wchuy wczoraj była jak Zdunek ustał przy ścianie i wpadł w posadzke do połowy tak, że sama głowa wystawała, podszedłem do niego i ja to samo, nie dało sie wyjść i tylko pozostawał quick travel na Moldara, który stał od nas 5m xD

 

U mnie na ostatnim bossie ziomek wypadł z mapy. Mogliby zrobić jakiś fasttravel do checkopintów misji bo bieganie przez pustą lokalizację bez przeciwników wygląda "zabawnie"

Odnośnik do komentarza

Ile ta gra ma bugów, wczoraj to już chyba do granicy absurdu, co 5 minut zdunek w śmiech, już prawie padł z tego powodu.

 

W Dark Zone z kolei kilku graczy już chyba mocno oszukiwało, normalna wymiana ognia, a jak już prawie ginął to teleporty jak w matriksie i nie dało się go zabić.

Ty Matriksa w to nie mieszaj! :P

 

Ale fakt, co się wczoraj działo to istna parada śmiechu, a Fanek był królem glitchy :D 

Odnośnik do komentarza

hmm jestem po 1,5 godzinach gry... i musze powiedzieć, że chyba padnie preorder... ale jeszcze musze przysiąść :) Jest to ubi, wiec obawiam sie o serwery w premiere...

 

Domykanie drzwi <3

 

Na razie nie bardzo mogę sie połapać o co chodzi, zrobiłem z kumplem 3 misje i zdobyłem 6lvl, pare itemów i kolejne misje są do zrobienia... Umiejętności spoko, strzelanie spoko, system osłon troche mi sie jeszcze miesza :) Ogólnie jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza

Granie w Dark Zone bez zadnej ekipy nie ma zadnego, ale to zadnego sensu.

 

Trafisz na ekipe-koniec z Toba, lub whodzisz czasami do DZ- po chwili padasz bo siedza przy respie. Zbierzesz loot, to zaraz go tracisz. Nie rozumiem juz tego. Ucieczka, tylko helikopterem ? Niemozliwe. Beda jakies Team Deathmatche czy cus innego ? Sam juz nie wiem, czy zamawiac gre

Odnośnik do komentarza

Dla ludzi, którzy mają z kim zagrać w coopa bardzo fajna gierka a dla reszty słabo, bardzo słabo. Na początku grałem samemu i po ok godzince było już nudnawo. Grafa strawna jak na gre pod coopa, plus za ten syf wszędzie.

 

Dark zone to dla mnie kiepska sprawa na żywot gry po zakończeniu fabuły, istny trolling i wpienianie "normalnych" graczy. Wyfarmiłem 6 przedmiotów z mobków po ciężkiej strzelanine z kumplem po czym powolutku idziemy do strefy ewakuacyjnej, kitramy się za samochodami obok niej niezauważeni aby pezed nami team 4 osobowy odleciał i nagle wpada inna drużyna i wycina pierwszą w pień po czym... wywala mi błąd i ląduje w menu konsoli. Gierke na 100% kupie, ale edycje ze wszystkimi dlc i jak zejdzie poniżej 7 dyszek.

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

pograłem pare godzin, zrobiłem misje fabularne z odbudową bazy

 

pierwsze wrażenie słabe dosyć, takie "meh" i graficznie też średnio, downgrad mocarny xD

 

no ale... im dalej grałem tym bardziej mi sie podobało, i ostatecznie jestem mocno pozytywnie nastawiony

najpierw grałem sam i było średnio, potem dołączył typek z friendlisty i pograliśmy razem właśnie te główne misje (niestety nie miał mikrofonu i nic nie gadał mimo że do niego krzyczałem xd)

 

ogolnie granie w coopie i z mikrofonami to będzie główna zaleta tej gry moim zdaniem, bo walka to nie zwykla strzelanka ale jednak strzelanka na bazie statystyk jak w RPG, skille sie bardzo przydają i mają duże znaczenie, ale można mieć tylko 2 na raz i różne skille mają różne bonusy dzięki specjalizacji więc zgrana ekipa będzie napewno bardzo ważna, jeden sie skupi na leczeniu, inny na zabawkach a inny na DPS itp - to mi sie właśnie podoba

 

inne zalety

to właśnie skille

system rpgowości - bardzo dużo zależności i bonusów z różnych rzeczy

spora ilość lootu - jestem loot whore i uwielbiam gry gdzie sie znajduje dużo losowych itemów i można sie ubierać i kombinować z ekwipunkiem

 

ps. do tych co grali w coopie na mikrofonie - zauważyliście może czy loot wypada dla każdego osobno (jak w diablo3) czy jest wspolny i kto pierwszy zgarnie ten go bierze? (jak w diablo 2)

wydaje mi sie że coś czytałem że loot każdy ma swój, ale jak ten znajomy z którym grałem otworzył przedemną jedną skrzynke to dla mnie już była nieaktywna, niby coś dziwnego obok niej leżało jak by wypadło ale nie mogłem tego zebrać (może bug)

 

nigdzie w becie nie zobaczyłem opcji trade albo drop item i tego mi narazie mocno brakuje - bo gra stawia na rozwój 3 głównych statystyk i większość "zbroi" ma bonusy do nich, więc jak pakuje np w leczenie a znajde zbroje z dużym bonusem do gadżetów to chętnie bym ją wymienił z kimś kto pakuje w gadżety itp

 

 

jak narazie nastawiam sie na kupno, ale raczej nie dosłownie na premiere a pare z tydzien później żeby zobaczyć jak sie trzymają servery itp, no chyba że odrazu będą doniesienia że wszystko działa jak trzeba (w co wątpie bo to ubi)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

ps. do tych co grali w coopie na mikrofonie - zauważyliście może czy loot wypada dla każdego osobno (jak w diablo3) czy jest wspolny i kto pierwszy zgarnie ten go bierze? (jak w diablo 2)

wydaje mi sie że coś czytałem że loot każdy ma swój, ale jak ten znajomy z którym grałem otworzył przedemną jedną skrzynke to dla mnie już była nieaktywna, niby coś dziwnego obok niej leżało jak by wypadło ale nie mogłem tego zebrać (może bug)

 

 

Specjalnie sprawdzałem to dzisiaj z kumplem na skrzynce z bronią, ja dostałem pistolet M9 a on jakiś inny z tej samej skrzynki :) Loot ma każdy swój (ale nie jestem pewien jeśli chodzi o leżące na ziemi flashe, granaty i amunicje)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś co bedzie jeszcze w Dark Zone? czy będą w ogóle jakieś tryby jeszcze?

 

Pograliśmy wczoraj we 4 party ponad 3h samą Zone, po pierwszej godzinie już sie wkręciła farma iteamków i tylko każdy latał za niebieskimi. Generalnie pomysł Zony i starć z innymi grupkami jest świetny, gdy troche sie ubraliśmy niezły w(pipi) poszedł na innych :D   Przyznam, że sam sie troche wkręciłem, ale trzymam sie nadal wersji, że gry nie kupie.

 

Jeśli ktoś lubie grindowanie, levelowanie i farme iteamów będzie zachwycony Division, obawiam sie tylko, że jeśli w Zonie wiecej nic nie będzie, to po 1-2tyg gra sie znudzi.

Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad godzinkę. Więcej czasu nie miałem. Wrzuciło mnie od razu do singla (jak dołączyć do znajomych?) gra się bardzo przyjemnie. Upgrade broni wydaje się być najfajniejszy elementem rozwoju postaci. Destiny mnie jakoś znudziło ale tu powinno być dużo lepiej. Oby tylko misje były zróżnicowane i itemów do zebrania całe mnóstwo. Szkoda tylko że gra prowadzi za rączkę i dokładnie pokazuje gdzie iść.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Nie licz na wciagajaca fabule. Bez ekipy gra szybko sie znudzi, tak jak w przypadku Destiny.

 

 

Dla mnie powinni dać jeszcze jakieś tryby ala dm bo samo bieganie po zone szybko się znudzi. No i zaraz znajdą się ekipy które będą okupować respy.

Tak wlasnie bedzie z tym Dark Zone, przed wyjsciem bety, myslalem, ze ten Dark Zone to cos w stylu Raid z Destiny- przeciwnicy z wiekszymi lvl i bossowie itd. Jestem zawiedziony i wyrzucilem Bete z dysku.

 

Straszne pustki i monotonne lokacje. Jak na bete to slaby ten matchmaking..

Odnośnik do komentarza

Będzie tutaj typowy singiel z wciągającą fabułą, postaciami i filmikami? Choćby coś takiego jak kampanie w CoD, czy to jest takie coś podobnego do Destiny?

ma być jakaś fabuła i misje fabularne ze scenkami itp (widać to już w becie) ale to nie jest typowy singiel, możesz grać sam ale możesz robić tą "fabułe" w coopie, co polecam bo samemu jest nudno i trudno

 

 

czy fabuła bedzie wciągająca? wątpie

 

 

napewno nie będzie typowego singla, bo ta gra to coś w stylu MMO

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...