Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie wyciągneli z plików gry mase informacji, o broniach, misjach, itp (news jest na ppe)

 

specjalnie nie daje linka żeby nie zachęcać do spoilerów ale jedna rzecz mnie ciekawiła mocno i zerknąłem na nią -

ilość broni mnie martwiła bo na wiki była dosyć krótka lista ale najwyraźniej jedynie z bety, pełna lista jest jak dla mnie całkiem zadowalająca i jest ich sporo

 

 

 

mniejwiecej 40 broni z każdego rodzaju, w sumie ok 150

jak na realistyczną strzelanke to fajny wynik, w końcu nie mogą wrzucić po 50 magicznych i dziwacznych mieczy jak w zwykłych rpgach

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Patch premierowy ponoć poprawią troche grafe:

 

Ulepszenia grafiki

  • naprawiono kilka świateł, które nie działały dobrze z globalną iluminacją
  • naprawiono kilka świateł ruchu drogowego
  • podświetlane znaki rzucają teraz światło
  • poprawiono znaczącą zamglenie atmosfery
  • poprawiono kontrast w nocy
  • poprawiono odbłyski świetle w szybach
  • poprawiono efekt SSAO

http://www.ppe.pl/news/42255/ubisoft-przygotowal-duzy-patch-na-premiere-the-division-lepsza-grafika-i-zmiany-w-interfejsie.html

 

Po streamach widze, że nie jest to oprawa z E3, ale jest jakby lepiej.

Przejrzałem po szybkiemu co wyciągneli z gry, content, bronie, bossowie i w cale nie jest tego mało jeśli chodzi o kwestie Singla/ coopa. Większość będzie pewnie to samo, idz rozwal, kolejna fala etc, przyprowadz zakładnika, tyle że inne miejscówki.

 

Ale mniejsza o to, wiadomo coś nowego o Dark Zone i trybach tam, będzie coś jeszcze czu tylko farma i eksport iteamów do śmigłowca?

 

 

Stream z PS4, kontrast jest zdecydowanie lepszy niż w becie, kolory bardziej nasycone

http://www.twitch.tv/gam3rk1ng

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...