Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

@Cosmos
Duża część graczy jutro zacznie grać, ale pewnie nie każdy będzie miał czas ostro gonić - raczej nie powinno być problemów z co-opem od zera. Gorzej gdyby w weekend wystartowała z piątkową premierą.

Chociaż osobiście ustawiłem sobie grafik całkiem nieźle, więc najbliższe kilka dni sporo czasu spędzę przy padzie - nawet podkręciłem tempo czytania, co by nie czuć poczucia winny, zostawiając pozycje do czytania na ten miesiąc w stanie hibernacji.

Btw.
Jest już jakaś społeczność forumowa na PSN związana z Division, czy nadal tylko ta z bety? :)

Odnośnik do komentarza

Fajna gra. Zaliczyłem kilka misji fabularnych i na normalu potrafi być trudno w singlu a w multi ta sama misja na hardzie z 3 randomami poezja. 0 problemów ze znalezieniem ludzi do gry. 7 lvl + baza rozbudowana o trzy skrzydła mogę iść spać; ). Lvl strasznie szybko leci 3 h gry i 7 lvl. Ubisoft na plusie od jakiegoś czasu. Po genialnym far cry następna dobra giereczka.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Dobra poleciał troll na maksa, 12 poziom 8h za mną i moją drużyną, o 5 rano położyłem się spać  :dafuq:

Gra się jeszcze lepiej jak w betę, choć potrafi przylagować i wyrzucić z gry to i tak fan jest ogromny, a starcia z NPCekami potrafi być mega zacięte Ubi w końcu się postarało. 

Odnośnik do komentarza

Gram i ja. Kurier sie postaral i przybył o 10 rano. Nawet mnie obudził wręcz

 

Narazie godzinke pogralem i jest oczywiście swietnie ale to juz wiedzialem po becie

 

Kolekcjonerka ladna. Spore pudło itp ale popatrzylem na nia tylko przez chwile bo odrazu chcialem odpalac gierke

 

Jedno co sie czepne ze malo jest opcji w tworzeniu postaci. Tylko kilka twarzy, fryzur itp. Ale przynajmniej nie da sie zrobic mutanta dziwaka wiec nie beda biegac zadne brzydactwa

 

Btw podobno dlc bedzie wychodzilo miesiac wczesniej na xboxa a dopiero potem ps4 i pc. To mnie wkurzylo

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Małe niedopatrzenie ze strony devów:

 

 

Trzeba spróbować :Coolface:

Czyli tak jak zawsze gracze to największe (pipi) gry. Dlatego odrzucają mnie takie produkcje , jak gra dobra by nie była to znajdzie się imbecyl pokroju tego na filmiku co będzie psuł zabawę. Ludzie to jednak siuraki są.

Odnośnik do komentarza

Jak was ktos zablokuje to pamietajcie o opcji fast travel.

 

btw. pisalem juz chyba wczoraj, ale misje na poziomie HARD sa kilka razy trudniejsze od tego co bylo w becie, tutaj przyklad z BETY znany chyba wszystkim ktorzy w nia grali. Od drugiej minuty to juz dym totalny.

 

 

Misja w tunelu to byla katorga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...