Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Daily Missions na challenging dla zlotego gearu, ewentualnie 50 rank w DZ i kupowanie zlotych schematow na bron/zbroje ale tylko u typa na samej gorze DZ

a co potem z tym sprzetem? pvp o nic? brakuje mi jakiejs konkretnej rywalizacji.

 

 

PvP w DZ z ekipa to jedno z bardziej satysfakcjonujacych rzeczy w tej grze. PvP z reguly jest o nic, w wiekszosci grach, tutaj jednak masz szanse na dobry loot po rogalach, wczoraj w przeciagu 15 minut na polowaniu 3 zlote zdobylem z rogali.

 

Dla mnie troche mało, ale cena gry leci na łeb, wyjda ze dwa dodatki to kupie znowu, bo mi się ogólnie podobało. Ciekaw jestem tych raidów.
Odnośnik do komentarza

Podkreślić "jak dobrze wyjdzie" :P Zazwyczaj wychodzi słabo. Na 10 Vectorów, jeden był dobry.

 A dobry to niby jaki ? Mi Vector wypadł na DZ i sumie pierwsze złoto :) i wygląda to tak :

 

Ogółem

+25 szansa na krytyczne

 

z talentami :

 

1.  Gdy jesteż bliżej od celu obrażenia wzrastają o 12,5 %

2. Szansa na trafienie krytyczne przy użyciu broni wzrasta 7,5 %

3.Ostatnia kula z magazynka zadaje o 55 % więcej obrażeń

 

Wszystkie mam aktywne i przy magazynku złotym o pojemności  101 % plus 6,50% na krytyczne robi małe zamieszanie

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj dobiłem do 50 już, a gdyby nie pare głupich zgonów na samym końcu to bym miał 51, a może nawet już mam, byłem śpiący xD

 

ale jeszcze nie zdążyłem sie przelecieć po sklepach i zrobić zakupów na 50lvl bo caly czas biegaliśmy a potem poszedłem na chwile na SF5 a potem spać

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Bansai

 

Piszesz, że Twój cel był mocno do bani a mimo to robisz pożogę, widzę co typy robią i wybacz ale są mierni ja osobiście takich gości na ONE nie spotkałem co nie oznacza oczywiście, że ich nie ma. Czas 5 dni i w życiu takich noobów w dz nie widziałem, wybacz. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Soul

 

Tak, tylko na platformie ONE graja nieziemscy gracze, nie masz prawa trafic na slaba grupe na platformie XBOX ONE :D

 

Malo mi robili bo bylem na skillu 80% dmg resistance oraz mam prawie 4k armora na postaci, w coverze ponad 6k dzieki skillowi na ubranku.

 

@Hendrix

 

Mi sie wczoraj fajne glove'y za pierwszym razem udalo wykrafcic, gorna granica crt chance i dmg oraz bonus do SMG dmg, moj Vector nigdy nie byl tak silny :Coolface:

 

Dzisiaj sprobuje div techi zolte przyfarmic, po wczorejszym krafceniu mam tylko 19.

Odnośnik do komentarza

Tylko 19, mi został jeden! :v

Też właśnie celuję w takie rękawiczki, na razie mam typowo pod DZ czyli Crit Chance i Health on Kill (nieocenione przy wypadach do strefy, szczególnie solo), Vectora z talentami mam rewelacyjnego, tylko ze średnim bazowym DMG - dlatego poluję na nowe rolle, kolejnych kilkanaście nie trafiało talentami. Muszę też spróbować poganiać z MP5 - przed wyjazdem wyszedł mi całkiem ok, ale trzeba przetestować na challange mode, do DZ lepszy będzie Vector tak czy tak (chciałbym złote Converted SMG - to dopiero byłaby wiertarka - z modami ponad 1000 RPM i wysoki bazowy DMG, ale trzeba czekać ma zmiany w printach, albo zdać się na RNG)
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bansai 

 

Stary ale ja widzę co te typy robią to mnie śmiech ogarnia, tłumaczysz mi jak chłopu na granicy jak bym nie grał w tą grę xD

Napisałem, że ja takich gości na ONE nie spotkałem CO NIE OZNACZA, że takich gości niema dzieciaku ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak działają te schematy od vendora z bazy? Mam złotego Vectora i u mnie ma dmg max 8600 a u kumpla 10k. Dlaczego taka różnica? 

 

Bo to randomowo losuje Ci broń ze statystykami, dlatego jak Ci jakaś słaba wychodzi to rozwalać i kolejne rollować bronie ;)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jak się pozbyć jednej wkurzającej rzeczy:

 

Wersja XO, Lvl 30, wszystkie umiejętności dawno odkryte, dawno sprawdzone, kliknięte itd a niemal co wejdę w menu umiejętności by zmienić np. działko na impuls to pojawia mi się plansza "masz odkryte nowe umiejętności. Kliknij B albo A itd". Jak się tego g... pozbyć?

 

I pytanie dodatkowe: udało się komuś na ambitnym przejść wczoraj albo przedwczoraj elektrownię? Nie wiem co tam jest ale miałem z 10 podejść i albo wylatywała taka banda że grupa padała w 2 minuty albo jak się udawało bandę rozwalić to po chwili resetowało i znowu wszystko od nowa.

Odnośnik do komentarza

I pytanie dodatkowe: udało się komuś na ambitnym przejść wczoraj albo przedwczoraj elektrownię? Nie wiem co tam jest ale miałem z 10 podejść i albo wylatywała taka banda że grupa padała w 2 minuty albo jak się udawało bandę rozwalić to po chwili resetowało i znowu wszystko od nowa.

 

 

Elektrownia padła 2x, pierwszy z randomami i małym supportem (błędem) bo pojawiło się dodatkowych 4 graczy, mogliśmy się podnosić ,używać specjali dla wszystkich, to był easy mode i o dziwo nic nie zwalniało na ekranie przy takiej zadymie.

Natomiast drugi raz już ze znajomymi, już nie tak łatwo, ale z zaledwie jednym wipem, grunt to mieć dobry podział specjali i umiejętności oraz broń na wysokim poziomie w ostatniej fazie obierać jeden wspólny cel i robić to na spokoju i idzie, nagroda oczywiście tragiczna i nic nie warta choć z bosa wypadła jasno zielona farba.

 

Ps.W kwestii nagród to od 2 dni w DZ (spędzając jakieś 7-8h) nie uświadczyłem nic złotego :( i tu kłania się zbieractwo które ma w tej grze ma znaczenie (u mnie zaledwie 40%) +RNG

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...